Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Pascani
Scoala:IORDACHE CANTACUZINO
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FALTICEANU MATIASI A100NOUR EUGENIA
POIANA MARIAI A100NOUR EUGENIA
ROTARIU ROBERTI A100NOUR EUGENIA
BOCA DAVIDI A95NOUR EUGENIA
ONICA BEATRICE I A95NOUR EUGENIA
PETRANICI RARESI A95NOUR EUGENIA
BUHAESCU ANDREII A90NOUR EUGENIA
DAICU EDUARDI A90NOUR EUGENIA
DRAMBEI ALESSIAI A90NOUR EUGENIA
GRIGORE PATRICIAI A90NOUR EUGENIA
UNGUREANU MEDEEAI A90NOUR EUGENIA
CALUGARU RUBENI A85NOUR EUGENIA
ISACHI ALEXIEI A80NOUR EUGENIA
SERBAN ALEXIAI A75NOUR EUGENIA
SERBAN ERIC I A75NOUR EUGENIA
Murariu MariaI C100STRACHINARU LAURA
Barsan MateiI C94STRACHINARU LAURA
Verives Lucian I C80STRACHINARU LAURA
OLAN ANDREEA I C75STRACHINARU LAURA
Spiridon Samuel I C75STRACHINARU LAURA
Asoltanei Lucas I C74STRACHINARU LAURA
Danila Bianca I C71STRACHINARU LAURA
Butnariu Cristian I C65STRACHINARU LAURA
Costan Ioana I C65STRACHINARU LAURA
Sobaru Victoria I C65STRACHINARU LAURA
Burcut Maria AntoniaI C64STRACHINARU LAURA
Mariuta Damaris I C64STRACHINARU LAURA
Spiridon Naomi I CParticipantSTRACHINARU LAURA
Dragan Andreea I CParticipantSTRACHINARU LAURA
BOBOC BOGDANI D90DRAGUSANU MARIA
BORNAZ ROBERTAI D90DRAGUSANU MARIA
LIUTA SEBASTIANI D90DRAGUSANU MARIA
GHINET SABIN ANDREII D85DRAGUSANU MARIA
ROMAN MARA ELENAI D85DRAGUSANU MARIA
IUGANU DARIUS I D80DRAGUSANU MARIA
IUGANU VLAD GABRIELI D80DRAGUSANU MARIA
Baroi Sofia II A100OLARIU DORINA
Elefteriu Andreea II A95OLARIU DORINA
Sirghie Flavia II A95OLARIU DORINA
Apavaloaie Iustin II A90OLARIU DORINA
Chisca Sofia Margo II A90OLARIU DORINA
Mncat Emilian II A90OLARIU DORINA
Ojica Maya Stefania II A85OLARIU DORINA
Ciobanu Denis Dumitru II D100ROTARU ANGELA
Mormeci Darius Cristian II D100ROTARU ANGELA
Cotofrea Andreea Claudia - II D90ROTARU ANGELA
Petroiu Luciana Stefania II D90ROTARU ANGELA
Artenie Natalia Maria II D85ROTARU ANGELA
Preda Dragos Andrei II D85ROTARU ANGELA
Nica Lavinia Maria II D75ROTARU ANGELA
CAEA GABRIEL III B98CIOBANU MIHAELA
CROITORU ANDREEA III B98CIOBANU MIHAELA
MARIUTA RAZVAN III B98CIOBANU MIHAELA
MUNTEANU MEDEEA III B98CIOBANU MIHAELA
CIOPRAGA VICTOR III B97CIOBANU MIHAELA
AGAVRILOAIE STEFANA III B96CIOBANU MIHAELA
SPIRIDON SARAIII C90APOSTOL GABRIELA
BORTAS NATANAELIII C80APOSTOL GABRIELA
SERBAN MEDEEA MARIA III D82BALHUC EVELIA
Plescan Lucia MihaelaIII D80BALHUC EVELIA
Verives Florina Georgiana III D80BALHUC EVELIA
Taranu Diana MariaIII D78BALHUC EVELIA
Bezedica Darius EmilianIII D75BALHUC EVELIA
Pricop MariaIII D75BALHUC EVELIA
Himinciuc Sarah RhyannaIII D73BALHUC EVELIA
Calugaru AlesiaMirunaIII D72BALHUC EVELIA
Apostol Eliza GabrielaIII D65BALHUC EVELIA
Ciurlica Matei PaulIII D64BALHUC EVELIA
Alexa Enya MariaIII D63BALHUC EVELIA
Tigita Bran MariaIII D62BALHUC EVELIA
BALHUC ALESSIAIV B100BIRGAOANU CLAUDIA
OPREA RARES IOANIV B100BIRGAOANU CLAUDIA
BRUDARIU BIANCAIV B95BIRGAOANU CLAUDIA
GHITU DARIAIV B95BIRGAOANU CLAUDIA
GHITU FLAVIAN ANDREIIV B90BIRGAOANU CLAUDIA
LAZAR FABIO ANDREIIV B85BIRGAOANU CLAUDIA
MACOVEI ANTONIAIV B85BIRGAOANU CLAUDIA
Bugioianu Maria Pregatitoare C100NOVAC MIRELA
Magherca Ingrid-Alexandra Pregatitoare C100NOVAC MIRELA
Boca Diana Pregatitoare C95NOVAC MIRELA

Inapoi la centrele de concurs