Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala George Bacovia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GATU MARIAI BEMIU FLORICA
GLAVAN SEBASTIANI BEMIU FLORICA
ILIE VLADI BEMIU FLORICA
MARINESCU ANTONIAI BEMIU FLORICA
MIHAI STEFANI BEMIU FLORICA
OPREA IVONAI BEMIU FLORICA
CAPITANU ALEXANDRAI DECATANA ASTRID
BUICA ILINCAI EESMADU LOREDANA
GALLINI CARLAI EESMADU LOREDANA
BOBOC GEORGE ANDREI II BETARANU MIRELA
GARBACI RADU ALEXANDRUII BETARANU MIRELA
GHEORGHIU REBECAII BETARANU MIRELA
JILAVU ALEXANDRU GABRIELII BETARANU MIRELA
OLARU-FRUMOSU GEORGE EMANUELII BETARANU MIRELA
POP-ILEANA ANDRU GABRIELII BETARANU MIRELA
BELET CRISTIANIII AEROPOTA MARIA
CIRJALIU VLADIII AEROPOTA MARIA
ROSU MIHNEAIII AEROPOTA MARIA
SOARE BOGDANIII AEROPOTA MARIA
ZOLTA MATEI III AEROPOTA MARIA
DUMITRESCU SASHAIII BELUPU ELENA
MATARA ADRIANAIII BELUPU ELENA
RAICIU DAVIDIII BELUPU ELENA
CRAINIC THEODORIII CEZELDEA LAVINIA
DOBRANIS ILARIAIV AEBALABAN ALINA
Constantin Andreea AlessyaPregatitoare AENitu Maerean Livia
Craiu Mateo Gabriel Pregatitoare AENitu Maerean Livia
Mocanu David Andrei FlorentinPregatitoare AENitu Maerean Livia
Nagoda Vlad AlexandruPregatitoare AENitu Maerean Livia
Negoita AlexiaPregatitoare AENitu Maerean Livia
CUCU STEFANPregatitoare DEBANICA IULIANA
Alexandru Gabriel CosminPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Banesaru Razvan MarianPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Capraru Andrei CatalinPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Kang GiwooPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Medrea Andrei RazvanPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Mitrin Matei Pregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Spalatelu Andrei RaulPregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
Stoicescu Eduard Andrei Pregatitoare EEAkbiyik Enache Mioara
CALARASU ANCAI EISMADU LOREDANA
OLARU BIANCA MARIAI BIMIU FLORICA
DAN RAISAI DICATANA ASTRID
DUMITRU ANAI EISMADU LOREDANA
IOSUB LAURENTIUI EISMADU LOREDANA
ISPAS NICHOLASI EISMADU LOREDANA
NEACSU CRISTINAI EISMADU LOREDANA
PAUNA ANASTASIAI EISMADU LOREDANA
ENACHE MARIA III AIROPOTA MARIA
BESLIU ANDREII CIIPANCU MARIA
LIPAN ERICAI DIICATANA ASTRID
Sfera Cristina AlexiaPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
PAVEL BOGDANI DIICATANA ASTRID
STOIAN IOANAI AIIURCAN ROZICA
PREDA BIANCAI BIIMIU FLORICA
SANDU IZABELAI DIICATANA ASTRID
BIZIRU EMMAI EIISMADU LOREDANA
DINCA RUXANDRAI EIISMADU LOREDANA
AKBIYIK AYLINII DIIMATARA WANDA
NEACSU IACOBIII AIIROPOTA MARIA
CALINESCU MATEIIV AIIBALABAN ALINA
FERCHIU KARINAIV AIIBALABAN ALINA
STEFAN IANINAIV AIIBALABAN ALINA
Anghel Andrei AlexandruPregatitoare AIINitu Maerean Livia
Belaconi Andrei Pregatitoare AIINitu Maerean Livia
Manafu Stefan MateiPregatitoare AIINitu Maerean Livia
Mica Erika MariaPregatitoare AIINitu Maerean Livia
Serban Eric GabrielPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
Zavelca Ioana AdrianaPregatitoare EIIAkbiyik Enache Mioara
BERTOCCO DENISAI DIIICATANA ASTRID
PAMPU AMALIAI EIIISMADU LOREDANA
GHEORGHE ALEXANDRUIII AIIIROPOTA MARIA
VARGOLICI MARIAII DIIIMATARA WANDA
Apetri Maria MadalinaPregatitoare EIIIAkbiyik Enache Mioara
DOBRE SEBASTIAN MIHAIII BIIITARANU MIRELA
NEACSU DELIA MARAII BIIITARANU MIRELA
TIHAN NATALIA IOANAII BIIITARANU MIRELA
Butucaru Daria AlexandraPregatitoare EIIIAkbiyik Enache Mioara
Mihai Samuel Pregatitoare EIIIAkbiyik Enache Mioara
Munteanu Matei Alexandru Pregatitoare EIIIAkbiyik Enache Mioara
MOCANU VLADIMIRI DIIICATANA ASTRID
NITA ANTONIAIII AIIIROPOTA MARIA
DUMITRESCU IULIAI BMMIU FLORICA
EFTIMIE DARIUS CRISTIANI BMMIU FLORICA
ENACHE MARIANI BMMIU FLORICA
OPREA ALICEI BMMIU FLORICA
TRUPINA MARIAI BMMIU FLORICA
CRISTEA REBECAI DMCATANA ASTRID
FRUMOSU ANDREII DMCATANA ASTRID
OLARU IULIAI DMCATANA ASTRID
DUMITRESCU TUDORI EMSMADU LOREDANA
CRIMU OLIVIAII AMDUCMAN MARIANA
DICU ALEXANDRAIII AMROPOTA MARIA
PETRISOR VLADIII AMROPOTA MARIA
MANOLE CRISTIANAIII BMLUPU ELENA

Inapoi la centrele de concurs