Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Singeorz-Bai
Scoala:Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi
Nume elevClasaCadru didactic
AVRAM CRISTIANI ABENTA VICTORIA
BUGA ALEXANDRAI ABENTA VICTORIA
BUGA CATALINI ABENTA VICTORIA
BUGA EMILI ABENTA VICTORIA
BUIA ANA MARIAI ABENTA VICTORIA
CIRCU IULIAI ABENTA VICTORIA
LAZAR ALEXANDRUI ABENTA VICTORIA
SANTA IRINAI ABENTA VICTORIA
MAGUREAN LUCAI CURECHE MARIA
STRIMBU ANDRAI CURECHE MARIA
STRIMBU BOGDANI CURECHE MARIA
ANDRESI PAULI DLUPSAN CATALINA
DARABAN LARISAI DLUPSAN CATALINA
HALITA IACOVI DLUPSAN CATALINA
ADAM IONELA CATALINAI EBORS SILVIA
ALEXI CRISTIANI EBORS SILVIA
DAVID ILIE ALEXANDRUI EBORS SILVIA
HATOS CATALIN ROBERTI EBORS SILVIA
HIRUTA ILIE IONUTI EBORS SILVIA
MIRON DARIUS SAMUEL I EBORS SILVIA
NEAMT ALEXANDRA IOANAI EBORS SILVIA
OANEA FLORIN ADRIANII AISTRATE MARIANA
SOHORCA ALEX SEBASTIANII AISTRATE MARIANA
STRUGARI MAXIMILIANA GABRIELAII AISTRATE MARIANA
DARABAN SAMUELII DOARCAS IONEL
MIHAI AUGUSTINII DOARCAS IONEL
RUS DANIELII DOARCAS IONEL
COSTAN ANDREEAII EAVRAM MARIOARA
HIRUTA REBECAII EAVRAM MARIOARA
PUSCAS PAULAII EAVRAM MARIOARA
AVRAM CRISTINAIII ABONTAS GABREIELA
LAZAR GABRIELIII ABONTAS GABREIELA
PETRASCU FLORINELAIII ABONTAS GABREIELA
PETRASCU TRAIANIII ABONTAS GABREIELA
TAHIS CRISTIANIII ABONTAS GABREIELA
TRUFAN ALEXANDRUIII ABONTAS GABREIELA
TRUFAN MARCUSIII ABONTAS GABREIELA
ALBU IOANA SIMONAIII BANDRESI VICTORIA
BORGOVAN ALEXANDRA MARIAIII BANDRESI VICTORIA
DARABAN DANIEL TRAIANIII BANDRESI VICTORIA
MIRON ANCUTAIII BANDRESI VICTORIA
POP BENIAMINIII BANDRESI VICTORIA
STRIMBU FILIPIII BANDRESI VICTORIA
COSTAN CRISTIANIII CSORECAU CATALINA
LARIONESI STEFANIII CSORECAU CATALINA
MURESAN MARIOIII CSORECAU CATALINA
SFRENGEU RARESIII CSORECAU CATALINA
STRIMBU EDWARDIII CSORECAU CATALINA
LAZAR GIULIAIII ECALIN LEONORA
PARTENE DENISAIII ECALIN LEONORA
RUS IOANAIII ECALIN LEONORA
STEOPOAE MARIAIII ECALIN LEONORA
BUIA CRISTINAIV AMUTU IOANA
ALGEORGE GABRIELIV BANI IOANA
MURESAN FLORINAIV BANI IOANA
SORECAU BENIAMINIV BANI IOANA
PALAGI CHRISTIAN ANDREIIV CDANILA ANA
POP IOANAIV CDANILA ANA
RUSTI MARIAIV CDANILA ANA
BUGA IOANA EDENAPregatitoare BTAMAS VASILE
LUCI CRISTIAN DANIELPregatitoare BTAMAS VASILE
MARCUS FLORINAPregatitoare BTAMAS VASILE
ANDRONESI ADINAPregatitoare DDANILA DORINA
BUGA DENISPregatitoare DDANILA DORINA
BULTA IOANAPregatitoare DDANILA DORINA
GABOR GEORGIANAPregatitoare DDANILA DORINA
MIHAILA NATALIAPregatitoare DDANILA DORINA
MIRON CRISTIANPregatitoare DDANILA DORINA
POP LENUTA MARIAPregatitoare DDANILA DORINA
SESTAC MAIAPregatitoare DDANILA DORINA

Inapoi la centrele de concurs