Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Singeorz-Bai
Scoala:Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi
Nume elevClasaCadru didactic
JARDA IONUT CATALINI BTAMAS VASILE
LUCI CRISTIAN DANIELI BTAMAS VASILE
MARCUS FLORINA ANDREEAI BTAMAS VASILE
SUCILA EDUARD SAMUELI BTAMAS VASILE
BUGA CATALINII ABENTA VICTORIA
BUIA ANA MARIAII ABENTA VICTORIA
TRUFAN TIMOTEIII ABENTA VICTORIA
BACIU FLAVIUII CURECHE MARIA
FLORE CATALINII CURECHE MARIA
HARAPASCU SORINII CURECHE MARIA
MAGUREAN-POPA LUCAII CURECHE MARIA
MARICA MAYAII CURECHE MARIA
STRIMBU ANDRAII CURECHE MARIA
STRIMBU BOGDANII CURECHE MARIA
ADAM IONELA CATALINAII EBORS SILVIA
ALEXI CRISTIANII EBORS SILVIA
ANISIE MAXIMILIANII EBORS SILVIA
HATOS CATALIN ROBERTII EBORS SILVIA
HIRUTA ILIE IONUTII EBORS SILVIA
JARDA IOAN DANIELII EBORS SILVIA
MIHAILA ALEXANDRAII EBORS SILVIA
MIRON DARIUS SAMUELII EBORS SILVIA
NEAMT ALEXANDRA IOANAII EBORS SILVIA
BUGA SAMUELIII AISTRATE MARIANA
SOHORCA ALEX SEBASTIANIII AISTRATE MARIANA
STRUGARI GABRIELA MAXIMILIANAIII AISTRATE MARIANA
VARVARI ANDREEAIII CPOP ANUTA
DARABAN SAMUELIII DOARCAS IONEL
RUS DANIELIII DOARCAS IONEL
NEAMT MARIA ANCUTAIV ABONTAS GABRIELA
PETRASCU FLORINELAIV ABONTAS GABRIELA
PETRASCU TRAIANIV ABONTAS GABRIELA
TAHIS CRISTIANIV ABONTAS GABRIELA
TRUFAN ALEXANDRUIV ABONTAS GABRIELA
TRUFAN MARCUSIV ABONTAS GABRIELA
ALBU IOANAIV BANDRESI VICTORIA
BORGOVAN ALEXANDRA MARIAIV BANDRESI VICTORIA
DARABAN DANIELIV BANDRESI VICTORIA
CORDOS ANDRAIV CSORECAU CATALINA
COSTAN CRISTIANIV CSORECAU CATALINA
GEORGES MIHAIIV CSORECAU CATALINA
MURESAN MARIOIV CSORECAU CATALINA
SOFINETI ALEXANDRAIV CSORECAU CATALINA
STRIMBU EDWARDIV CSORECAU CATALINA
AVRAM FLORINAIV ECALIN LEONORA
HIRUTA SAVETUCAIV ECALIN LEONORA
BUIA BOGDANPregatitoare AMUTU IOANA
LUCA ROBERTPregatitoare AMUTU IOANA
POP ALEXANDRAPregatitoare AMUTU IOANA
POP MARAPregatitoare AMUTU IOANA
ALGEORGE IOANAPregatitoare BANI IOANA
BULBUC BIANCAPregatitoare BANI IOANA
COSTAN MAYAPregatitoare BANI IOANA
GABOR DAIANAPregatitoare BANI IOANA
MIRON ANDREIPregatitoare BANI IOANA
NICULAI ANTONIAPregatitoare BANI IOANA
OANEA PATRISIAPregatitoare BANI IOANA
RUSTI SAMUELPregatitoare BANI IOANA
TAHIS ANDREEAPregatitoare BANI IOANA
ALGEORGE ALEXANDRU ANDREIPregatitoare CDANILA ANA
BULTA ALEXANDRU GEORGELPregatitoare CDANILA ANA
CIFOR DARIUS NATANAIELPregatitoare CDANILA ANA
DARABAN FLORINA EMILIAPregatitoare CDANILA ANA
GROS IULIAN SERGIUPregatitoare CDANILA ANA
GUSA MARIA DARIAPregatitoare CDANILA ANA
GYORGY IONELA MIHAELAPregatitoare CDANILA ANA
HOZA FLAVIA ANAMARIAPregatitoare CDANILA ANA
MIRON STEFANPregatitoare CDANILA ANA
MUTU DAVID IOANPregatitoare CDANILA ANA
NECHITA ALIN ANDREIPregatitoare CDANILA ANA
NICULAI MARIA FLORINAPregatitoare CDANILA ANA
SOHORCA MARIAPregatitoare CDANILA ANA
SORECAU ANAMARIAPregatitoare CDANILA ANA
SORECAU ESTERA VIORICAPregatitoare CDANILA ANA
STRIMBU FLORINAPregatitoare CDANILA ANA

Inapoi la centrele de concurs