Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Baciu Ianis-AdrianI BEDragan Maria
Bondoi Denisa MariaI BEDragan Maria
Botezan MirceaI BEDragan Maria
Chetan Robert CristianI BEDragan Maria
Amaxinoaei BiancaI CEPicovici Mariana
Moldovan AriannaI CEPicovici Mariana
Olcsvari AronI CEPicovici Mariana
Popa AntoniaI CEPicovici Mariana
Balint MaiaII CEOstoros Lucia
Oltean AntoniaII CEOstoros Lucia
Pop SiminaII CEOstoros Lucia
Pop VictoriaII CEOstoros Lucia
Bolboaca Elena AliceIII AEOaida Felicia
Iosza Eduard DavidIII AEOaida Felicia
Dondas OanaIII BEAruncutean Susana
Rus DanielIII BEAruncutean Susana
Trambitas DianaIII BEAruncutean Susana
Andrus MariaPregatitoare AETudor Domnica
Baciu AdelaPregatitoare AETudor Domnica
Ludusan TeodoraPregatitoare AETudor Domnica
Mariuta Andrei Pregatitoare AETudor Domnica
Muntea CristianPregatitoare AETudor Domnica
Barbu VladPregatitoare CEDetesan Mihaela
Borza IlincaPregatitoare CEDetesan Mihaela
Lazar OanaPregatitoare CEDetesan Mihaela
Selegean AndreiPregatitoare CEDetesan Mihaela
Soporan AnaPregatitoare CEDetesan Mihaela
Bucur Sorana MariaIII AIOaida Felicia
Irimia Delia AdelinaIII AIOaida Felicia
Suciu IulianPregatitoare CIDetesan Mihaela
Marincas Adela AlexandraI BIIDragan Maria
Pop Maria JesicaI BIIDragan Maria
Miclea andreiPregatitoare CIIDetesan Mihaela
Muresan AlexandruPregatitoare CIIDetesan Mihaela
Minican Bogdan IV AIIFelvinti Ana-Dorina
Ghisa AndreeaIV BIIVitalis Dorina
Balea MariaI BIIDragan Maria
Plesa Marius StelianI BIIDragan Maria
Florea DavidI CIIPicovici Mariana
Pop CatalinI CIIPicovici Mariana
Rusu TimoteiI CIIPicovici Mariana
Dullo MiriamII CIIOstoros Lucia
Suciu MariaII CIIOstoros Lucia
Todea AlexandruII CIIOstoros Lucia
Arion DavidIII BIIAruncutean Susana
Baiceanu Elena Pregatitoare CIIIDetesan Mihaela
Bolos MihaiI BIIIDragan Maria
Nemes IrinaIII BIIIAruncutean Susana
Vlas CatalinIII BIIIAruncutean Susana
Varga-Babaioana VladPregatitoare CIIIDetesan Mihaela
Costisor AndreiII AMAdamosy Lenta
Giurgiu IlincaII AMAdamosy Lenta
Misaras SarahII AMAdamosy Lenta
Moukhliss KarimII AMAdamosy Lenta
Moldovan Andrei II CMOstoros Lucia
Trifan SamiraII CMOstoros Lucia
Lup Maia MariaIII AMOaida Felicia
Miclaus AndreiIII AMOaida Felicia
Pop Razvan AndreiIII AMOaida Felicia

Inapoi la centrele de concurs