Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALEXA EDUARD STEFANI A100PADURARU DELIA
ALEXA STEFANIAI A100PADURARU DELIA
APOSTOLEANU STEFAN ALEXANDRUI A100PADURARU DELIA
BOGHIU ERIC IONUTI A100PADURARU DELIA
ONICA CODRIN STEFANI A100PADURARU DELIA
ONOFREI CODRIN IOANI A100PADURARU DELIA
OTEL MEDEEA STEFANAI A100PADURARU DELIA
PIRGARU VIVIANA MARIAI A100PADURARU DELIA
STRATULAT MATEII A100PADURARU DELIA
TONICA SEBASTIANI A100PADURARU DELIA
ZAHARIA EMILIAN GABRIELI A100PADURARU DELIA
GRAMADA MATEI NICOLAEI A98PADURARU DELIA
SILISTRU STEFANIA SILVIAI A98PADURARU DELIA
ASAVEI GEORGE RAZVANI A97PADURARU DELIA
CIOBANU RARES ANDREII A96PADURARU DELIA
CAPTALAN MIRUNA SOFIAI A93PADURARU DELIA
DOROBAT TEODORAI A93PADURARU DELIA
COTAIE MIHNEA GEORGEI A92PADURARU DELIA
POPA ALEXANDRUI A90PADURARU DELIA
SITARU MARIA DARIAI A85PADURARU DELIA
PONEA LAURA IOANAI A82PADURARU DELIA
NITANU ISTRATE LORENAI A74PADURARU DELIA
SULETEA MIHNEA CONSTANTINI A72PADURARU DELIA
ICONARU DRAGOS MATEII A70PADURARU DELIA
PAUN ILINCAI A70PADURARU DELIA
Coropcianu DenisI B100Jacota Mihaela
Silistru StefanI B100Jacota Mihaela
Simionescu MariaI B100Jacota Mihaela
Chiper FabianI B95Jacota Mihaela
Focsa AndraI B95Jacota Mihaela
Popa TeodoraI B95Jacota Mihaela
Voicu IoanaI B95Jacota Mihaela
Onofrei MariaI B92Jacota Mihaela
Ciobanu AlexandruI B90Jacota Mihaela
Braniste IarinaI B88Jacota Mihaela
Chitroceanu TeodoraI B85Jacota Mihaela
Creliuc EricI B85Jacota Mihaela
Craciun TudorI B80Jacota Mihaela
Amarandei DavidI B77Jacota Mihaela
Perju BeatriceI B73Jacota Mihaela
Ponia AndreeaI B72Jacota Mihaela
Sandu RaulI B72Jacota Mihaela
Darie StefaniaI B70Jacota Mihaela
Lungoci OlimpiaI B70Jacota Mihaela
Blinda AlexandruI B60Jacota Mihaela
Ciuntuc VladI B60Jacota Mihaela
Stejar KarinaI B60Jacota Mihaela
FRUNZA DAVID SEBASTIANI C100MAFTEI SIMONA
LEICA GEORGE MATEII C100MAFTEI SIMONA
MIHALACHE COSMIN ANDREII C100MAFTEI SIMONA
POTERAS DAVID MIHAII C100MAFTEI SIMONA
SIRBU MARIA IUSTINAI C100MAFTEI SIMONA
FAUR IONUT STEFANI C97MAFTEI SIMONA
CORNEI DOINAI C90MAFTEI SIMONA
OLARU ANA - MARIAI C90MAFTEI SIMONA
PROFIRE DAVIDE THEODORI C90MAFTEI SIMONA
RIPA KARINAI C90MAFTEI SIMONA
STOLERU ANDREII C90MAFTEI SIMONA
ARTENE REBECA MIHAELA II A100SPANU ELENA
CALIN JOSEP OCTAVIANII A100SPANU ELENA
CIUBOTARU BIANCA MARIAII A100SPANU ELENA
DINU ANDREIII A100SPANU ELENA
FILIPESCU RALUCA IOANAII A100SPANU ELENA
LECA DARIUS MARIOII A100SPANU ELENA
PRICOP GEORGE STEFANII A100SPANU ELENA
LEON MARIA II A98SPANU ELENA
POSTOLACHE DAVID DRAGOSII A98SPANU ELENA
GHEORGHIU RARES STEFANUTII A90SPANU ELENA
Obreja Maria TeodoraII B100Oprea Dan
Rosu Stefania LailaII B100Oprea Dan
Panait LucasII B97.5Oprea Dan
Cretu Carina IoanaII B97Oprea Dan
Bosie Octavian StefanII B95Oprea Dan
Lungu Miruna IoanaII B95Oprea Dan
Maticiuc Maria StefaniaII B95Oprea Dan
Mocanu Elena SorinaII B95Oprea Dan
Buhaescu Karina ElenaII B92.5Oprea Dan
Dariescu EcaterinaII B92.5Oprea Dan
Silitra David AndreiII B92.5Oprea Dan
Goian CosminII B90Oprea Dan
Humeniuc Melania SanzianaII B90Oprea Dan
Penisoara David II B90Oprea Dan
Radu Codrut AlexandruII B90Oprea Dan
Adam AlexandruII B85Oprea Dan
Dariescu AlexandrinaII B85Oprea Dan
Zota Alexandra TeodoraII B85Oprea Dan
Enache Maxim SophiaII B82Oprea Dan
Lazareanu DariaIII A95Vicol Ecaterina
Lupu MedeaIII A90Vicol Ecaterina
Paraschiv OctavianIII A90Vicol Ecaterina
Stratulat AntoniaIII A90Vicol Ecaterina
Cosma CodrinIII A85Vicol ecaterina
Craciun BiancaIII A85Vicol ecaterina
Duluman RazvanIII A85Vicol Ecaterina
Palaga IanisIII A85Vicol Ecaterina
Sirbu DeliaIII A85Vicol Ecaterina
Alexandru amaliaIII A80Vicol ecaterina
Lupu AndreiIII A80Vicol Ecaterina
Oatu RebeccaIII A80Vicol Ecaterina
Rinzescu DenisaIII A80Vicol Ecaterina
Ripa AlbertIII A80Vicol Ecaterina
Ebrasu MariaIII A75Vicol ecaterina
Bulancea DianaIII A70Vicol ecaterina
Costache EduardIII A70Vicol ecaterina
Costrasel DavidIII A70Vicol ecaterina
Pavel Ana-MariaIII A70Vicol Ecaterina
Prisecaru TeodorIII A70Vicol Ecaterina
Rusu PatriciaIII A70Vicol Ecaterina
Simionescu AlexandruIII A70Vicol Ecaterina
Acsinte DariusIII AParticipantVicol ecaterina
Sandu MihneaIII C100Diaconu Alina
Puica StefanIII C99Diaconu Alina
Stirbu MirunaIII C95Diaconu Alina
Talpalaru EmaIII C94Diaconu Alina
Puscasu IarinaIII C90Diaconu Alina
Copacenschi RaisaIV A100Mindru Catalin Emil
Cotirci PatriciaIV A100Mindru Catalin Emil
Dughie VictorIV A100Mindru Catalin Emil
Petculescu BogdanIV A100Mindru Catalin Emil
Serindac AndreiIV A100Mindru Catalin Emil
Zala IoanaIV A100Mindru Catalin Emil
Chitic DeliaIV C100Teslariu Iuliana
Sandor DianaIV C100Teslariu Iuliana
Tanase AlexandraIV C100Teslariu Iuliana
Dragoi DavidIV C96Teslariu Iuliana
Cioncu Anne-MariIV C95Teslariu Iuliana
Tataru MariaIV C87Teslariu Iuliana
Luca IrinaIV C85Teslariu Iuliana
Miron AndreeaIV C85Teslariu Iuliana
Penisoara MihaiIV C83Teslariu Iuliana
Vintu EduardIV C81Teslariu Iuliana
Balaur AlexandruIV D97Dulan Ada
Cehan AndreeaIV D91Dulan Ada
Dudau AlexiaIV D86Dulan Ada
Spiridon MihaiIV D81Dulan Ada
Adam Stefania NicolePregatitoare A100Popa Luminita
Andronache RazvanPregatitoare A100Popa Luminita
Arcaleanu AmaliaPregatitoare A100Popa Luminita
Bilan Bianca MariaPregatitoare A100Popa Luminita
Catana Rares StefanPregatitoare A100Popa Luminita
Corutiu Sofia AndreeaPregatitoare A100Popa Luminita
Dughie Anna KatrinaPregatitoare A100Popa Luminita
Enache Matei StefanPregatitoare A100Popa Luminita
Marandescu Narcis PetruPregatitoare A100Popa Luminita
Rascanu RuxandraPregatitoare A100Popa Luminita
Rebegea Onur AlexandruPregatitoare A100Popa Luminita
Sava Alexandru IonutPregatitoare A100Popa Luminita
Vintila Boroda Dragos GeorgePregatitoare A100Popa Luminita
Cotruta Marc ChristianPregatitoare A98Popa Luminita
Lupu Maia MariaPregatitoare A98Popa Luminita
Sterian Robert AndreasPregatitoare A98Popa Luminita
Baractaru Maia IoanaPregatitoare A95Popa Luminita
Hurdubae Carla IoanaPregatitoare A95Popa Luminita
Salcianu Mihai RazvanPregatitoare A95Popa Luminita
Tufa DariusPregatitoare A95Popa Luminita
Baetu Matei CristianPregatitoare A90Popa Luminita
Haulica Vlad GabrielPregatitoare A90Popa Luminita
Ungureanu MariaPregatitoare A90Popa Luminita
Cioncu AyanaPregatitoare A84Popa Luminita
Vasilache Arian BogdanPregatitoare A84Popa Luminita
Caragata Maria ValentinaPregatitoare A83Popa Luminita
Afloarei Rares StefanPregatitoare A82Popa Luminita
Alexandru LucaPregatitoare A82Popa Luminita
Axinte Maximilian RaresPregatitoare A82Popa Luminita
Cretu Bianca MariaPregatitoare A82Popa Luminita
Prisacaru Maria EcaterinaPregatitoare A82Popa Luminita
Chirica Iustin IonutPregatitoare B95Popa Ecaterina Gigliola
Morozan Andreea MariaPregatitoare B95Popa Ecaterina Gigliola
Pruteanu Alesia IoanaPregatitoare B95Popa Ecaterina Gigliola
Puscuta Beatrice Anna MariaPregatitoare B95Popa Ecaterina Gigliola
Romila Patrick AlexandruPregatitoare B95Popa Ecaterina Gigliola
Huzum Sofia AlexandraPregatitoare B94Popa Ecaterina Gigliola
Tabacaru StefaniaPregatitoare B94Popa Ecaterina Gigliola
Tabara MateiPregatitoare B94Popa Ecaterina Gigliola
Vieru StefanPregatitoare B94Popa Ecaterina Gigliola
Bodescu Larisa NataliaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Chitic David NicolaePregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Donosa Darius GabrielPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Isac Sorina AndreeaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola
Sirbu Maia GeorgianaPregatitoare B90Popa Ecaterina Gigliola

Inapoi la centrele de concurs