Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALEXA EDUARD STEFANI AEPADURARU DELIA
ALEXA STEFANIAI AEPADURARU DELIA
APOSTOLEANU STEFAN ALEXANDRUI AEPADURARU DELIA
BOGHIU ERIC IONUTI AEPADURARU DELIA
ONICA CODRIN STEFANI AEPADURARU DELIA
ONOFREI CODRIN IOANI AEPADURARU DELIA
OTEL MEDEEA STEFANAI AEPADURARU DELIA
PIRGARU VIVIANA MARIAI AEPADURARU DELIA
STRATULAT MATEII AEPADURARU DELIA
TONICA SEBASTIANI AEPADURARU DELIA
ZAHARIA EMILIAN GABRIELI AEPADURARU DELIA
Coropcianu DenisI BEJacota Mihaela
Silistru StefanI BEJacota Mihaela
Simionescu MariaI BEJacota Mihaela
FRUNZA DAVID SEBASTIANI CEMAFTEI SIMONA
LEICA GEORGE MATEII CEMAFTEI SIMONA
MIHALACHE COSMIN ANDREII CEMAFTEI SIMONA
POTERAS DAVID MIHAII CEMAFTEI SIMONA
SIRBU MARIA IUSTINAI CEMAFTEI SIMONA
ARTENE REBECA MIHAELA II AESPANU ELENA
CALIN JOSEP OCTAVIANII AESPANU ELENA
CIUBOTARU BIANCA MARIAII AESPANU ELENA
DINU ANDREIII AESPANU ELENA
FILIPESCU RALUCA IOANAII AESPANU ELENA
LECA DARIUS MARIOII AESPANU ELENA
PRICOP GEORGE STEFANII AESPANU ELENA
Obreja Maria TeodoraII BEOprea Dan
Rosu Stefania LailaII BEOprea Dan
Sandu MihneaIII CEDiaconu Alina
Copacenschi RaisaIV AEMindru Catalin Emil
Cotirci PatriciaIV AEMindru Catalin Emil
Dughie VictorIV AEMindru Catalin Emil
Petculescu BogdanIV AEMindru Catalin Emil
Serindac AndreiIV AEMindru Catalin Emil
Zala IoanaIV AEMindru Catalin Emil
Chitic DeliaIV CETeslariu Iuliana
Sandor DianaIV CETeslariu Iuliana
Tanase AlexandraIV CETeslariu Iuliana
Adam Stefania NicolePregatitoare AEPopa Luminita
Andronache RazvanPregatitoare AEPopa Luminita
Arcaleanu AmaliaPregatitoare AEPopa Luminita
Bilan Bianca MariaPregatitoare AEPopa Luminita
Catana Rares StefanPregatitoare AEPopa Luminita
Corutiu Sofia AndreeaPregatitoare AEPopa Luminita
Dughie Anna KatrinaPregatitoare AEPopa Luminita
Enache Matei StefanPregatitoare AEPopa Luminita
Marandescu Narcis PetruPregatitoare AEPopa Luminita
Rascanu RuxandraPregatitoare AEPopa Luminita
Rebegea Onur AlexandruPregatitoare AEPopa Luminita
Sava Alexandru IonutPregatitoare AEPopa Luminita
Vintila Boroda Dragos GeorgePregatitoare AEPopa Luminita
Puica StefanIII CIDiaconu Alina
GRAMADA MATEI NICOLAEI AIPADURARU DELIA
SILISTRU STEFANIA SILVIAI AIPADURARU DELIA
LEON MARIA II AISPANU ELENA
POSTOLACHE DAVID DRAGOSII AISPANU ELENA
Cotruta Marc ChristianPregatitoare AIPopa Luminita
Lupu Maia MariaPregatitoare AIPopa Luminita
Sterian Robert AndreasPregatitoare AIPopa Luminita
ASAVEI GEORGE RAZVANI AIIPADURARU DELIA
FAUR IONUT STEFANI CIIMAFTEI SIMONA
Cretu Carina IoanaII BIIOprea Dan
Balaur AlexandruIV DIIDulan Ada
CIOBANU RARES ANDREII AIIPADURARU DELIA
Dragoi DavidIV CIITeslariu Iuliana
Chiper FabianI BIIJacota Mihaela
Focsa AndraI BIIJacota Mihaela
Popa TeodoraI BIIJacota Mihaela
Voicu IoanaI BIIJacota Mihaela
Bosie Octavian StefanII BIIOprea Dan
Lungu Miruna IoanaII BIIOprea Dan
Maticiuc Maria StefaniaII BIIOprea Dan
Mocanu Elena SorinaII BIIOprea Dan
Lazareanu DariaIII AIIVicol Ecaterina
Stirbu MirunaIII CIIDiaconu Alina
Cioncu Anne-MariIV CIITeslariu Iuliana
Baractaru Maia IoanaPregatitoare AIIPopa Luminita
Hurdubae Carla IoanaPregatitoare AIIPopa Luminita
Salcianu Mihai RazvanPregatitoare AIIPopa Luminita
Tufa DariusPregatitoare AIIPopa Luminita
Chirica Iustin IonutPregatitoare BIIPopa Ecaterina Gigliola
Morozan Andreea MariaPregatitoare BIIPopa Ecaterina Gigliola
Pruteanu Alesia IoanaPregatitoare BIIPopa Ecaterina Gigliola
Puscuta Beatrice Anna MariaPregatitoare BIIPopa Ecaterina Gigliola
Romila Patrick AlexandruPregatitoare BIIPopa Ecaterina Gigliola
Talpalaru EmaIII CIIIDiaconu Alina
Huzum Sofia AlexandraPregatitoare BIIIPopa Ecaterina Gigliola
Tabacaru StefaniaPregatitoare BIIIPopa Ecaterina Gigliola
Tabara MateiPregatitoare BIIIPopa Ecaterina Gigliola
Vieru StefanPregatitoare BIIIPopa Ecaterina Gigliola
CAPTALAN MIRUNA SOFIAI AIIIPADURARU DELIA
DOROBAT TEODORAI AIIIPADURARU DELIA
Buhaescu Karina ElenaII BIIIOprea Dan
Dariescu EcaterinaII BIIIOprea Dan
Silitra David AndreiII BIIIOprea Dan
COTAIE MIHNEA GEORGEI AIIIPADURARU DELIA
Onofrei MariaI BIIIJacota Mihaela
Cehan AndreeaIV DIIIDulan Ada
POPA ALEXANDRUI AMPADURARU DELIA
Ciobanu AlexandruI BMJacota Mihaela
CORNEI DOINAI CMMAFTEI SIMONA
OLARU ANA - MARIAI CMMAFTEI SIMONA
PROFIRE DAVIDE THEODORI CMMAFTEI SIMONA
RIPA KARINAI CMMAFTEI SIMONA
STOLERU ANDREII CMMAFTEI SIMONA
GHEORGHIU RARES STEFANUTII AMSPANU ELENA
Goian CosminII BMOprea Dan
Humeniuc Melania SanzianaII BMOprea Dan
Penisoara David II BMOprea Dan
Radu Codrut AlexandruII BMOprea Dan
Lupu MedeaIII AMVicol Ecaterina
Paraschiv OctavianIII AMVicol Ecaterina
Stratulat AntoniaIII AMVicol Ecaterina
Puscasu IarinaIII CMDiaconu Alina
Baetu Matei CristianPregatitoare AMPopa Luminita
Haulica Vlad GabrielPregatitoare AMPopa Luminita
Ungureanu MariaPregatitoare AMPopa Luminita
Bodescu Larisa NataliaPregatitoare BMPopa Ecaterina Gigliola
Chitic David NicolaePregatitoare BMPopa Ecaterina Gigliola
Donosa Darius GabrielPregatitoare BMPopa Ecaterina Gigliola
Isac Sorina AndreeaPregatitoare BMPopa Ecaterina Gigliola
Sirbu Maia GeorgianaPregatitoare BMPopa Ecaterina Gigliola

Inapoi la centrele de concurs