Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIVU ANDREEAI A100MINCU CRISTINA
CONDRUT ILIE I A95MINCU CRISTINA
NETU ANDREII A95MINCU CRISTINA
NICOLESCU ANCAI A94MINCU CRISTINA
SOARE IOANAI A92MINCU CRISTINA
COSTACHE MARIAI A91MINCU CRISTINA
GAVANESCU DARIAI A91MINCU CRISTINA
BRATU IRINAI A90MINCU CRISTINA
BRICEAG ADRIANI A90MINCU CRISTINA
GROSU RALUCA I A90MINCU CRISTINA
MANEA EMAI A90MINCU CRISTINA
NEDELCU SARAI A90MINCU CRISTINA
POPESCU DARAIAI A90MINCU CRISTINA
SCHINTEIE SARAI A90MINCU CRISTINA
VADUVA ANDREII A90MINCU CRISTINA
BAIDANAC RADUI C98ANTONIU VIOLETA
LUTA MARIAI C98ANTONIU VIOLETA
MMONE SEBASTIANI C95ANTONIU VIOLETA
PATRASCU AMALIAI C95ANTONIU VIOLETA
MARINEL RAZVANI C93ANTONIU VIOLETA
RUBLEA DELIAI C93ANTONIU VIOLETA
IONESCU RAULI C90ANTONIU VIOLETA
COBARLIE ROXANAII A100VOICU POPESCU CORINA
MARIN SARAII A100VOICU POPESCU CORINA
GHINA MARIBELII A90VOICU POPESCU CORINA
GRASA CATALINII A90VOICU POPESCU CORINA
GUDEI MIHAIII A90VOICU POPESCU CORINA
LUCA MARIAII A90VOICU POPESCU CORINA
PAUNICA BOGDANII A90VOICU POPESCU CORINA
POPESCU MARIAII A90VOICU POPESCU CORINA
STANCU ALEXANDRUII A90VOICU POPESCU CORINA
STEFAN DANIELII A90VOICU POPESCU CORINA
GUSA BIANCAII A85VOICU POPESCU CORINA
COMAN ANDREIII A80VOICU POPESCU CORINA
GAVANESCU DARIUSII A80VOICU POPESCU CORINA
MOLDOVEANU BOGDANII A80VOICU POPESCU CORINA
CHIRITA GABRIELAII B98IVAN AURELIA
COMANESCU SARAHII B98IVAN AURELIA
GHERGHE GABRIELAII B98IVAN AURELIA
TANASE MARIAII B96IVAN AURELIA
MACAVEI ALEXIAII B93IVAN AURELIA
MACAVEI CATALINAII B93IVAN AURELIA
STUPARU OCTAVIANII BParticipantIVAN AURELIA
CIOROBESCU DAVIDIII A98Ciofalca Mihaela
PAUNICA ANA RENATAIII A97Ciofalca Mihaela
BIRLEANU MARIAIII A95Ciofalca Mihaela
IVAN EMA MARILENAIII A95Ciofalca Mihaela
POPESCU ANDREEA ANA MARIAIII A90Ciofalca Mihaela
BUZATU BOBOCEL AIANIII A85Ciofalca Mihaela
POROSCHIANU ANDREEA GEORGIANAIII A85Ciofalca Mihaela
DUMITRACHE DENISIII A80Ciofalca Mihaela
OZUNU BOGDANIII A80Ciofalca Mihaela
MUSAT OCTAVIANIII A70Ciofalca Mihaela
STOCHITA IRINAIII A70Ciofalca Mihaela
ULMEANU RAMYIII A70Ciofalca Mihaela
ISCRU CRISTIANIII B99Dumitrascu Florina
BADEA VIRGILIII B98Dumitrascu Florina
BANCUIII B97Dumitrascu Florina
URUCU MADALINIII B96Dumitrascu Florina
UZATU LUCASIII B95Dumitrascu Florina
NICOLESCU ANDREEA III B94Dumitrascu Florina
RATU BIANNCAIII B94Dumitrascu Florina
BELU VICTORIII B90Dumitrascu Florina
FERCALO DENISIII B90Dumitrascu Florina
ISPAS LUCAIII B90Dumitrascu Florina
VOINEA ROBERTIII B90Dumitrascu Florina
ALBU AIDAIII C100NEAGUU VIOLETA
SERBAN BOGDANIII C98NEAGUU VIOLETA
COSTEA ANAIII C97NEAGUU VIOLETA
FERARU ALEXANDRAIII C96NEAGUU VIOLETA
SIMION DAVIDIII C95NEAGUU VIOLETA
DONE GOGOIIII C92NEAGUU VIOLETA
BUSCAN GABRIELAIII C90NEAGUU VIOLETA
CALIN MARIOIII C90NEAGUU VIOLETA
BALABAN BOGDANIV A100CALCIIA LUCICA
BAN SARAHIV A100CALCIIA LUCICA
DOBRE VALENTINIV A100CALCIIA LUCICA
DRAGU ANAMARIAIV A100CALCIIA LUCICA
MANEA ANDRUIV A100CALCIIA LUCICA
PREDA DARIAIV A100CALCIIA LUCICA
RAICU NICOLAIV A100CALCIIA LUCICA
VOICU RAFAELIV A100CALCIIA LUCICA
IVAN CIPRIAN IV A90CALCIIA LUCICA
STANESCU NATALIAIV A90CALCIIA LUCICA
CHESNOIU DARIUSPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
LIA ALEXANDRUPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
LUTA RAMONAPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
MIHAITA IANISPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
MIKLOS ALEXANDRUPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
PAUN ERIKAPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
ROTARU ALEXANDRAPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
VASILE DARIAPregatitoare A100NICOLESCU MIHAELA
OLOGEANU ALINAPregatitoare A95NICOLESCU MIHAELA
PETRE ALEXANDRAPregatitoare A95NICOLESCU MIHAELA
TONE DENISPregatitoare A91NICOLESCU MIHAELA
PREDA IUSTINAPregatitoare A90NICOLESCU MIHAELA
VADUVA BIANCAPregatitoare A90NICOLESCU MIHAELA
ZAMFIR ANAPregatitoare A90NICOLESCU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs