Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CALINA MARIOI B100DRAGHICI NICOLETA
ROANA CRINAI B100DRAGHICI NICOLETA
SPATARU IULIANAI B100DRAGHICI NICOLETA
FURTUNA CLARAI B95DRAGHICI NICOLETA
VASILE BIANCA I B95DRAGHICI NICOLETA
VASILE SARAI B95DRAGHICI NICOLETA
VOCHIN MIHAII B95DRAGHICI NICOLETA
TERPEZAN RADUI B93DRAGHICI NICOLETA
TANASE DAVIDI B91DRAGHICI NICOLETA
DINACI NARCISAI B80DRAGHICI NICOLETA
URSU LAURENTIUI B75DRAGHICI NICOLETA
CONSTANDA AMALIAI B70DRAGHICI NICOLETA
ENE TEODORI B70DRAGHICI NICOLETA
MEHEDINTU ANDREEAI B70DRAGHICI NICOLETA
MUSTACIOSU DAVIDI B70DRAGHICI NICOLETA
STOICA IONUTI B70DRAGHICI NICOLETA
BADANOIU MADALINI B65DRAGHICI NICOLETA
PAHONTU STEFANIAI B65DRAGHICI NICOLETA
OLTEANU NICOLETAI BParticipantDRAGHICI NICOLETA
BURCEA DENISAII B100DAVIDESCU MARIAN
CHIRU RIANAII B100DAVIDESCU MARIAN
STANCIU LUCAII B98DAVIDESCU MARIAN
ENUS CLAUDIUII B97DAVIDESCU MARIAN
IORDACHE COSMINII B97DAVIDESCU MARIAN
COLUMBAN EDWARDII B95DAVIDESCU MARIAN
CRIVAT DIANAII B95DAVIDESCU MARIAN
NUTU MATEIII B95DAVIDESCU MARIAN
GUGIU ANDREIII B90DAVIDESCU MARIAN
RADU TEODORAII B88DAVIDESCU MARIAN
DOGEANU VLADII B85DAVIDESCU MARIAN
VOICU ANDRAII B81DAVIDESCU MARIAN
MILITARU ANA-MARIAII B75DAVIDESCU MARIAN
TOMA TUDORII B73DAVIDESCU MARIAN
NECULA RARESII B71DAVIDESCU MARIAN
VLAD ROBERTII B71DAVIDESCU MARIAN
STANCIU NICOLETAII B65DAVIDESCU MARIAN
BORDEI ADELINAII B64DAVIDESCU MARIAN
DEGERATU LARISAII B60DAVIDESCU MARIAN
BRANESCU IONUTIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
DAVIDESCU MARICAIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
LETCANU IOANAIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
BAJAN STEFANIII A98DOGEANU ALEXANDRINA
BECHEANU MARIAIII A95DOGEANU ALEXANDRINA
DRAGHICI DENISAIII A95DOGEANU ALEXANDRINA
GEORGESCU AURAIII A95DOGEANU ALEXANDRINA
TAROIU EDUARDIII A95DOGEANU ALEXANDRINA
DONOS IOANAIII A90DOGEANU ALEXANDRINA
TANASE TEODORAIII A88DOGEANU ALEXANDRINA
ARGATU IOANIII B100ROBACIU NELI
DRAGHICI DARIAIII B100ROBACIU NELI
DRAGUSIN ANDREIIII B100ROBACIU NELI
GROZEA DIANAIII B100ROBACIU NELI
NECULITA DAVIDIII B100ROBACIU NELI
ROBACIU ROBERTIII B100ROBACIU NELI
SERBAN CLAUDIUIII B100ROBACIU NELI
BESLEAGA SERBANIII B91ROBACIU NELI
VOICU BIANCAIII B85ROBACIU NELI
CIOCAN IONELAIV A100LUNGU VALENTINA
TANANAU SEBASTIAN IULIANIV A100MARIN ANISOARA
ENE ANA MARIAIV A97MARIN ANISOARA
IANCU ADRIANA GABRIELAIV A97MARIN ANISOARA
LUNGU VLADUTIV A97LUNGU VALENTINA
BUNESCU OANAIV A95LUNGU VALENTINA
VACARU MARIA VALENTINAIV A95MARIN ANISOARA
BRATU KARINA ANDREEAIV A85MARIN ANISOARA
BATRINU ANDREIIV B100ENE AURELIA
DINU STEFANIV B100ENE AURELIA
DRAGHICI SARAIV B100ENE AURELIA
EFTIMIE MAYAIV B100ENE AURELIA
ENE DENISAIV B100ENE AURELIA
MANTEA RARESIV B100ENE AURELIA
SPINU FLORINELIV B100ENE AURELIA
VIRBAN DAVIDIV B100ENE AURELIA
VLADA ERICIV B100ENE AURELIA
BARBU DENISIV B98ENE AURELIA
BARON LUCAIV B98ENE AURELIA
DRAGHICI ANDREIIV B95ENE AURELIA
NAVREA VLADUTIV B95ENE AURELIA
RADULESCU MIHAELAIV B95ENE AURELIA
BADOI MATEIIV B84ENE AURELIA
DRAGHICI MONICAIV B83ENE AURELIA
NITU ROBERTIV B78ENE AURELIA
ALEXE ANDREIIV B73ENE AURELIA
SITOIU IUSTINIV B70ENE AURELIA
IANCU VALENTINAIV B69ENE AURELIA
DRAGUSIN CRISTIANIV B67ENE AURELIA
CAZACU IOANAIV B62ENE AURELIA
IORDACHE STEFANIV B62ENE AURELIA
NICOLAE SABINAIV B61ENE AURELIA
PALALAU TEODORAIV B61ENE AURELIA
STOICA ALEXANDRUIV BParticipantENE AURELIA
TANCU ALEXANDRAIV BParticipantENE AURELIA

Inapoi la centrele de concurs