Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:SCOALA NR. 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BORNEA IONUTI AETRAISTARU LUCIANA
GUDANA ISABELI AETRAISTARU LUCIANA
LEFTER DIANAI AETRAISTARU LUCIANA
PODEANU MARIAI AETRAISTARU LUCIANA
PODEANU MARIUSI AETRAISTARU LUCIANA
COLUMBAN EDUARDI BEDAVIDESCU MARIAN
CRIVAT DIANAI BEDAVIDESCU MARIAN
STANCIU LUCAI BEDAVIDESCU MARIAN
davidescu marikaII AEdogeanu alexandrina
georgescu auraII AEdogeanu alexandrina
ARGATU IOANII BEROBACIU NELI-STEFANIA
DOGARU BOGDANII BEROBACIU NELI-STEFANIA
DRAGHICI DARIAII BEROBACIU NELI-STEFANIA
GROZEA DIANAII BEROBACIU NELI-STEFANIA
LUPU DENISII BEROBACIU NELI-STEFANIA
NECULITA DAVIDII BEROBACIU NELI-STEFANIA
ROBACIU ROBERT II BEROBACIU NELI-STEFANIA
VILAU LUCAII BEROBACIU NELI-STEFANIA
VOCHIN MIRUNAII BEROBACIU NELI-STEFANIA
BARBU DENISIII BEENE AURELIA
DINU STEFANIII BEENE AURELIA
DRAGHICI SARAIII BEENE AURELIA
EFTIMIE MAYAIII BEENE AURELIA
SPINU FLORINEL III BEENE AURELIA
VIRBAN DAVIDIII BEENE AURELIA
VLADA ERICIII BEENE AURELIA
draghici adinaIV AEnetejoru rela
eremia ancaIV AEnetejoru rela
georgescu alexandraIV AEnetejoru rela
gruianu mariaIV AEnetejoru rela
iliuta iustinIV AEnetejoru rela
paun teodora IV AEnetejoru rela
popa stefanIV AEnetejoru rela
radu andreea IV AEnetejoru rela
serban david IV AEnetejoru rela
stanciu ciprianIV AEnetejoru rela
DINACI NARCISAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
EFTIMIE LINCA REBECAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
FURTUNA CLARAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
ROANA CRINAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
SPATARU IULIANAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
STOICA IONUTPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
TANASE DAVIDPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
URSU LAURENTIUPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
VACHIU MIHAIPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
VASILE BIANCAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
VASILE SARAPregatitoare BEDRAGHICI NICOLETA
VIDESCU ANDREII AIITRAISTARU LUCIANA
ENE DENISAIII BIIENE AURELIA
TAROIU MIHAITAI AIITRAISTARU LUCIANA
ENUS CLAUDIUI BIIDAVIDESCU MARIAN
BADOI DIANAII BIIROBACIU NELI-STEFANIA
SERBAN CLAUDIUII BIIROBACIU NELI-STEFANIA
NAVREA VLADUTIII BIIIENE AURELIA
serban mariana ioanaIV BIIIbadanoiu claudia
BURCEA DENISAI BMDAVIDESCU MARIAN
COLUMBAN PATRICKI BMDAVIDESCU MARIAN
CRACIUN ADRIANAI BMDAVIDESCU MARIAN
NUTU MATEII BMDAVIDESCU MARIAN
STANCIU SABINI BMDAVIDESCU MARIAN
VOICU ANDRAI BMDAVIDESCU MARIAN
ANGHELESCU IONUTII BMROBACIU NELI-STEFANIA
IFRIM MARIUSII BMROBACIU NELI-STEFANIA
NUTU MARIUSII BMROBACIU NELI-STEFANIA
BARON LUCAIII BMENE AURELIA
BATRINU ANDREIIII BMENE AURELIA
DRAGHICI ANDREIIII BMENE AURELIA
dragomir leonard stefanIV BMbadanoiu claudia
CALINA MARIOPregatitoare BMDRAGHICI NICOLETA
COSTANDA AMALIAPregatitoare BMDRAGHICI NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs