Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CALINA MARIOI BEDRAGHICI NICOLETA
ROANA CRINAI BEDRAGHICI NICOLETA
SPATARU IULIANAI BEDRAGHICI NICOLETA
BURCEA DENISAII BEDAVIDESCU MARIAN
CHIRU RIANAII BEDAVIDESCU MARIAN
BRANESCU IONUTIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
DAVIDESCU MARICAIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
LETCANU IOANAIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
ARGATU IOANIII BEROBACIU NELI
DRAGHICI DARIAIII BEROBACIU NELI
DRAGUSIN ANDREIIII BEROBACIU NELI
GROZEA DIANAIII BEROBACIU NELI
NECULITA DAVIDIII BEROBACIU NELI
ROBACIU ROBERTIII BEROBACIU NELI
SERBAN CLAUDIUIII BEROBACIU NELI
CIOCAN IONELAIV AELUNGU VALENTINA
TANANAU SEBASTIAN IULIANIV AEMARIN ANISOARA
BATRINU ANDREIIV BEENE AURELIA
DINU STEFANIV BEENE AURELIA
DRAGHICI SARAIV BEENE AURELIA
EFTIMIE MAYAIV BEENE AURELIA
ENE DENISAIV BEENE AURELIA
MANTEA RARESIV BEENE AURELIA
SPINU FLORINELIV BEENE AURELIA
VIRBAN DAVIDIV BEENE AURELIA
VLADA ERICIV BEENE AURELIA
STANCIU LUCAII BIDAVIDESCU MARIAN
BAJAN STEFANIII AIDOGEANU ALEXANDRINA
BARBU DENISIV BIENE AURELIA
BARON LUCAIV BIENE AURELIA
ENUS CLAUDIUII BIIDAVIDESCU MARIAN
IORDACHE COSMINII BIIDAVIDESCU MARIAN
ENE ANA MARIAIV AIIMARIN ANISOARA
IANCU ADRIANA GABRIELAIV AIIMARIN ANISOARA
LUNGU VLADUTIV AIILUNGU VALENTINA
FURTUNA CLARAI BIIDRAGHICI NICOLETA
VASILE BIANCA I BIIDRAGHICI NICOLETA
VASILE SARAI BIIDRAGHICI NICOLETA
VOCHIN MIHAII BIIDRAGHICI NICOLETA
COLUMBAN EDWARDII BIIDAVIDESCU MARIAN
CRIVAT DIANAII BIIDAVIDESCU MARIAN
NUTU MATEIII BIIDAVIDESCU MARIAN
BECHEANU MARIAIII AIIDOGEANU ALEXANDRINA
DRAGHICI DENISAIII AIIDOGEANU ALEXANDRINA
GEORGESCU AURAIII AIIDOGEANU ALEXANDRINA
TAROIU EDUARDIII AIIDOGEANU ALEXANDRINA
BUNESCU OANAIV AIILUNGU VALENTINA
VACARU MARIA VALENTINAIV AIIMARIN ANISOARA
DRAGHICI ANDREIIV BIIENE AURELIA
NAVREA VLADUTIV BIIENE AURELIA
RADULESCU MIHAELAIV BIIENE AURELIA
TERPEZAN RADUI BIIIDRAGHICI NICOLETA
TANASE DAVIDI BIIIDRAGHICI NICOLETA
BESLEAGA SERBANIII BIIIROBACIU NELI
GUGIU ANDREIII BMDAVIDESCU MARIAN
DONOS IOANAIII AMDOGEANU ALEXANDRINA

Inapoi la centrele de concurs