Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Rosiorii de Vede
Scoala:Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Preda DenisaI A100Paunescu Gheorghita
Cucu EmilianI A90Paunescu Gheorghita
Dontu DorianI A90Paunescu Gheorghita
Mircea MarianI A90Paunescu Gheorghita
Nedelcioiu LucianaI A90Paunescu Gheorghita
Alexe NicoletaI A85Paunescu Gheorghita
Soare AnamariaI A80Paunescu Gheorghita
Cotta GeorgianaI A65Paunescu Gheorghita
manafu MihaelaI A60Paunescu Gheorghita
Martinica AdelaI A60Paunescu Gheorghita
Curteanu IoanaI AParticipantPaunescu Gheorghita
Achim CosminI AParticipantPaunescu Gheorghita
Filip MariusI AParticipantPaunescu Gheorghita
Stoican AlesandruI AParticipantPaunescu Gheorghita
Stoican IonutI AParticipantPaunescu Gheorghita
Albu MarinaII A100Gitlan Florentina
Angheloaia Ionut RaduII A100Gitlan Florentina
Barbu Tabita DeborahII A100Gitlan Florentina
Prioteasa DariaII A100Gitlan Florentina
Vasilescu AndraII A90Gitlan Florentina
Veselin AlexandraII A90Gitlan Florentina
Radoi Andrei II A85Gitlan Florentina
Stanculescu NicoletaII A85Gitlan Florentina
Matei RazvanII A75Gitlan Florentina
Nistor MirceaII A75Gitlan Florentina
Corbea StefanII A70Gitlan Florentina
Lupu MariusII A70Gitlan Florentina
Stan GeaninaII A70Gitlan Florentina
Stanga AndreeaII A65Gitlan Florentina
Udrea Eliza II A65Gitlan Florentina
Udrea Eliza II A65Gitlan Florentina
Dulgheru MihaiII AParticipantGitlan Florentina
Toader Cancea MihaiII AParticipantGitlan Florentina
Dulceanu RobertII AParticipantGitlan Florentina
Manafu AndreiII AParticipantGitlan Florentina
Dodenciu IonelaIII A100Nitu George
Dogaru FlorentinIII A100Nitu George
Gheorghita MonicaIII A100Nitu George
Onoiu RobertIII A100Nitu George
Floricel RiannaIII A95Nitu George
Udrea AndreeaIII A95Nitu George
Curteanu AndreeaIII A85Nitu George
Jumuga StelianIII A85Nitu George
Avram RobertIII A80Nitu George
Isar FlorinIII A80Nitu George
Trasca AndreiIII A80Nitu George
Filip Andreea III AParticipantNitu George
Avram IulianaPregatitoare A100Barbu Claudia
Ciocirdel RobertPregatitoare A100Barbu Claudia
Ciubuc AlexandraPregatitoare A100Barbu Claudia
Cutulea MarianPregatitoare A100Barbu Claudia
Nicolae YanisPregatitoare A100Barbu Claudia
Rotaru AntonioPregatitoare A100Barbu Claudia
Dodenciu IonelPregatitoare A95Barbu Claudia
Ciungu GabrielPregatitoare A90Barbu Claudia
Ciungu AlinPregatitoare A85Barbu Claudia
Matei AnaPregatitoare A85Barbu Claudia
Doia PaulPregatitoare A75Barbu Claudia

Inapoi la centrele de concurs