Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 149
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUZEA MARAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
ILIUTA BIANCAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
ENE ALEXANDRUI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
MIHAILESCU ANDREEA ALECSANDRAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
NEGOESCU ANASTASIA GABRIELAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
MANEA SOFIA ANDREEAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
FLUERAS MAYA MARIAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
DOBRIN DAVID ALECSANDRUI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
RECACEVSCHI DRAGOS NIKOLAEI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
BOCANCEA MARIA EVELINAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
PANICA BOGDANI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
SARBU DARIA ALEXANDRAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
STAN LUCAI AParticipantTRITESCU MIHAELA-IOANA
ALEXANDRU PATRICIA ELEVINEI C100EDU CAMELIA
ANGHELINA MARIA BIANCAI C100EDU CAMELIA
APOSTOL TUDOR ALEXANDRUI C100EDU CAMELIA
DINCA ALEXIE MIHAILI C100EDU CAMELIA
GILEA IRINA ANA MARIAI C100EDU CAMELIA
IONESCU SABINA MARIAI C100EDU CAMELIA
MAMALIGAN IONUT ALEXANDRUI C100EDU CAMELIA
NICULAE REBECA GABRIELAI C100EDU CAMELIA
NOUR ANA MARIAI C100EDU CAMELIA
PIRPILIU ALEXANDRU CIPRIANI C100EDU CAMELIA
PORUMBAC ANDREII C100EDU CAMELIA
SORICA LARISA MARIAI C100EDU CAMELIA
TATARU STEFAN COSTINI C100EDU CAMELIA
MILITARU ANDREEA ELENAI C98EDU CAMELIA
PETRESCU RADU CRISTIANI C98EDU CAMELIA
UNGUREANU ADRIANA MARIAI C98EDU CAMELIA
MIRICA BIANCA ELENAI C97EDU CAMELIA
RADULESCU ILINCA EVELINEI C96EDU CAMELIA
UNGUREANU DELIA STEFANIAI C96EDU CAMELIA
ILIE ALEXIA MARIAI C95EDU CAMELIA
MITRACHE ROBERTI C95EDU CAMELIA
NECULAI IRINA NICOLETAI C95EDU CAMELIA
TOMA LUCA DARIANI C95EDU CAMELIA
GHITA SOFIA MARIAI C90EDU CAMELIA
POPA ALIN DANIELI C90EDU CAMELIA
STOICA ALESSIA MARIAI C88EDU CAMELIA
IANCU MARIAI C78EDU CAMELIA
TAURECI STEFANI C70EDU CAMELIA
BOCU LETITIA ELENAI C68EDU CAMELIA
IONESCU RARES ALEXANDRUI C62EDU CAMELIA
BUZEA ILINCAII A100TANASIE DANIELA
HLADNIC STEFANII A62TANASIE DANIELA
COCIAS ANA MARIAII AParticipantTANASIE DANIELA
GHEORGHITA EMAII AParticipantTANASIE DANIELA
GARAIMAN DAVIDII C83MATEESCU LOREDANA
ROTARU MATEI II C80MATEESCU LOREDANA
MADARAS MIRUNAII C68MATEESCU LOREDANA
ERBAN ALEXANDRAII CParticipantNICULESCU RODICA
MIRONICA DELIA II CParticipantMATEESCU LOREDANA
GHIORGHE PETRISORII CParticipantNICULESCU RODICA
SUCALIUC RARESII CParticipantMATEESCU LOREDANA
DRAGOMANU CARINAII CParticipantMATEESCU LOREDANA
PARVU ALFREDOII CParticipantMATEESCU LOREDANA
JIJIE MARIUS II CParticipantNICULESCU RODICA
IANCIU ANDREEAII CParticipantNICULESCU RODICA
UDROIU STEFANII CParticipantNICULESCU RODICA
TANASIE TUDORII E93PAVALOAIE NICOLETA
ANTONESCU RADU II E90PAVALOAIE NICOLETA
CHELARIU BIANCAII E90PAVALOAIE NICOLETA
NEACSU IRINAII E90PAVALOAIE NICOLETA
MATEIU BIANCAII E80PAVALOAIE NICOLETA
ANDREI MARIA ROBERTAII E77PAVALOAIE NICOLETA
CRISTIAN DARIA STEFANIAII E68PAVALOAIE NICOLETA
MANOLACHE JASMINEII E68PAVALOAIE NICOLETA
MANEA LETITIAII EParticipantPAVALOAIE NICOLETA
COMANECI CORINAII EParticipantPAVALOAIE NICOLETA
MATEI STANII EParticipantPAVALOAIE NICOLETA
DAVID MATEI CRISTIANII EParticipantPAVALOAIE NICOLETA
PETRARIU ANDREIII EParticipantPAVALOAIE NICOLETA
ISTODE ANTONIAIII A76NAPA SINICA
PIRPILIU ADRIANIII A68NAPA SINICA
STANICA STEFANIII A68NAPA SINICA
GHITA VLADIII A66NAPA SINICA
MIELU BOGDANIII A65NAPA SINICA
ILIE MIHAIIII A63NAPA SINICA
INGEAUA ANDREIIII AParticipantNAPA SINICA
TISCHLER ILEANAIII AParticipantNAPA SINICA
MARIN VLADIII AParticipantNAPA SINICA
LODOR STEFANIII AParticipantNAPA SINICA
MANEA CRISTINAIII B85STEFAN IRINA
OLTEANU RIANAIII B82STEFAN IRINA
CINGHINAU ANDREIIII B70STEFAN IRINA
FARCAS VLADIII B66STEFAN IRINA
RECACEVSCHI EVELINAIII BParticipantSTEFAN IRINA
CIOBANU CEZARIII BParticipantSTEFAN IRINA
DUMITRU VALENTINAIII BParticipantSTEFAN IRINA
AGACHE ANDREIIV A85MIHAILA DELIA
ALECU CATALINAIV AParticipantMIHAILA DELIA
BOTEA IOANAIV AParticipantMIHAILA DELIA
CHIRACHES RARESIV B63RADU ELENA
UDREA MAIA MIHAELAIV BParticipantRADU ELENA
DRAGNEA ANAIV BParticipantRADU ELENA
RADU BIANCAIV BParticipantRADU ELENA
OROS DAVIDIV BParticipantRADU ELENA
GAGIU ANDREEA ALICEIV BParticipantRADU ELENA
PAVELESCU ALEXANDRUIV BParticipantRADU ELENA
TALPA IOANA BRIANAIV C95UNGUREANU MARICICA
TEODORESCU NICOLASIV C85UNGUREANU MARICICA
GAZDARU IRINAIV C71UNGUREANU MARICICA
LUNGU RAZVANIV C70UNGUREANU MARICICA
ZAKI-AREF MARIANIV C69UNGUREANU MARICICA
VASCUTA DENISIV C65UNGUREANU MARICICA
BALINCA IOANA ANTONIAIV C60UNGUREANU MARICICA
PRIOTEASA DARIA ALEXIAIV CParticipantUNGUREANU MARICICA
DIACONU BRIANNAIV CParticipantUNGUREANU MARICICA
ENE CATALINA MARIAIV CParticipantUNGUREANU MARICICA
COSTACHE EDUARDIV CParticipantUNGUREANU MARICICA
FLOREA AYANIV CParticipantUNGUREANU MARICICA
AVRAM MATEIIV CParticipantUNGUREANU MARICICA
ACIOBANITII ANDRA ELIZAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
BARBU ANDREEA IRISPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
CRISAN ELENA SOFIAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
CRUCIERU CRISTIAN THEOPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
DINESCU ANAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
IONESCU ANDREEA BIANCAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
MANICA MARIAN OCTAVIANPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
MUSAT RARES CONSTANTINPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
OLTEANU MARA ANDREEAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
SULUMETE ALICE MARIAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
VADUVA MIHAI TUDORPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
VASILE DIANA VALENTINAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
VILAU BIANCA MARIAPregatitoare A100BOBOC DOMNICA
CAZACU LAURA MARIAPregatitoare A99BOBOC DOMNICA
DRAGAN FABIAN ANDREIPregatitoare A97BOBOC DOMNICA
MISCULESCU ALEXIA MARIAPregatitoare A97BOBOC DOMNICA
TANASESCU ANA MARIAPregatitoare A97BOBOC DOMNICA
DANAILA RAISA MARIAPregatitoare A95BOBOC DOMNICA
SAVA PATRIC ANDREIPregatitoare A95BOBOC DOMNICA
VLADAU GEORGE ALINPregatitoare A95BOBOC DOMNICA
STANCIU VLAD IOANPregatitoare A93BOBOC DOMNICA
PANTU ILEANA STEFANIAPregatitoare A91BOBOC DOMNICA
ALEXANDRU REBECCA ANDREAPregatitoare A90BOBOC DOMNICA
BOGDAN IRINA MARIAPregatitoare A90BOBOC DOMNICA
HADU MIHNEA ANDREIPregatitoare A81BOBOC DOMNICA
MALER ANDREIPregatitoare A78BOBOC DOMNICA
GARDESCU ANDREEA MELISSAPregatitoare A76BOBOC DOMNICA
MERCIONIU FILIP DANIELPregatitoare A70BOBOC DOMNICA
CARPAN IUSTIN ALEXANDRUPregatitoare A65BOBOC DOMNICA
VILCU ADRIANPregatitoare AParticipantBOBOC DOMNICA
AGACHE ELIZAPregatitoare B100GUTU GEANINA
ANDREI MAIAPregatitoare B100GUTU GEANINA
DAVID SABINAPregatitoare B100GUTU GEANINA
DUMBRAVA IANISPregatitoare B100GUTU GEANINA
TEODORESCU COSMINPregatitoare B100GUTU GEANINA
GAGIU ANA MARIAPregatitoare B97GUTU GEANINA
LUNGU PETRUPregatitoare B96GUTU GEANINA
ALMASAN ANA MARIAPregatitoare B95GUTU GEANINA
BANCOVA SOPHIAPregatitoare B95GUTU GEANINA
VASILE EDUARDPregatitoare B95GUTU GEANINA
IONESCU ANASTASIAPregatitoare B93GUTU GEANINA
SAVOF ANA MARIAPregatitoare B93GUTU GEANINA
IACOB MIHAELAPregatitoare B91GUTU GEANINA
MOROIU DAMIANPregatitoare B88GUTU GEANINA
POPA KARINAPregatitoare B88GUTU GEANINA
IVAN ROBERTPregatitoare B87GUTU GEANINA
ANTOHI ELENAPregatitoare B85GUTU GEANINA
GUTU AMALIAPregatitoare B85GUTU GEANINA
VICA VANESSAPregatitoare B85GUTU GEANINA
CONSTANTIN NATALIAPregatitoare B77GUTU GEANINA
NICOLAE DAVIDPregatitoare B75GUTU GEANINA
POPESCU IOANPregatitoare B70GUTU GEANINA
SIMIONESCU ANASTASIAPregatitoare B65GUTU GEANINA
JARAVETE RADUPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
URSEI STEFANPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
OROS PAULPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
COSTACHE MIHNEAPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
MELENTE DRAGOSPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
NECSOIU RARESPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
BALASA NICOLETAPregatitoare BParticipantGUTU GEANINA
BENEA VLADPregatitoare C100SIRBU MIRELA
DUMITRU ROBERT GABRIELPregatitoare C100SIRBU MIRELA
GAGIU ALEXANDRU GABRIELPregatitoare C100SIRBU MIRELA
JITARIU CIPRIAN ANDREIPregatitoare C100SIRBU MIRELA
MAXINEANU RAMINA MARIAPregatitoare C100SIRBU MIRELA
TANASE MARIAPregatitoare C100SIRBU MIRELA
VINTILA MARK GABRIELPregatitoare C100SIRBU MIRELA
GUTA VLAD FLORIN Pregatitoare C97SIRBU MIRELA
SIMIONESCU DARIA ANDREEAPregatitoare C97SIRBU MIRELA
COMAN ANYA MARIAPregatitoare C95SIRBU MIRELA
DOBRESCU DANIELPregatitoare C95SIRBU MIRELA
MARICA SIMONAPregatitoare C95SIRBU MIRELA
TANASE SIMION ANDREEAPregatitoare C95SIRBU MIRELA
BANEA MARIA NICOLEPregatitoare C93SIRBU MIRELA
TOMA STEFANPregatitoare C93SIRBU MIRELA
IVANOVSKI NIKOLAPregatitoare C92SIRBU MIRELA
POPESCU ADNANAPregatitoare C90SIRBU MIRELA
MIHAILESCU INGRID GABRIELAPregatitoare C85SIRBU MIRELA
AGHEL VLAD ANDREIPregatitoare C82SIRBU MIRELA
SANDOIU BOGDAN GABRIELPregatitoare C80SIRBU MIRELA
STERPAN ANDREIPregatitoare C73SIRBU MIRELA
CRISTACHE AYANA ILINCAPregatitoare C67SIRBU MIRELA
DUTU DAVID STEFANPregatitoare C63SIRBU MIRELA
TULIC ALESSIA MARIAPregatitoare C62SIRBU MIRELA
CREANGA JASMINE STEFANIAPregatitoare CParticipantSIRBU MIRELA
CIOROIANU ANDREI DARIUSPregatitoare CParticipantSIRBU MIRELA
MIREA DENIS STEFANPregatitoare CParticipantSIRBU MIRELA

Inapoi la centrele de concurs