Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 149
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALEXANDRU PATRICIA ELEVINEI CEEDU CAMELIA
ANGHELINA MARIA BIANCAI CEEDU CAMELIA
APOSTOL TUDOR ALEXANDRUI CEEDU CAMELIA
DINCA ALEXIE MIHAILI CEEDU CAMELIA
GILEA IRINA ANA MARIAI CEEDU CAMELIA
IONESCU SABINA MARIAI CEEDU CAMELIA
MAMALIGAN IONUT ALEXANDRUI CEEDU CAMELIA
NICULAE REBECA GABRIELAI CEEDU CAMELIA
NOUR ANA MARIAI CEEDU CAMELIA
PIRPILIU ALEXANDRU CIPRIANI CEEDU CAMELIA
PORUMBAC ANDREII CEEDU CAMELIA
SORICA LARISA MARIAI CEEDU CAMELIA
TATARU STEFAN COSTINI CEEDU CAMELIA
BUZEA ILINCAII AETANASIE DANIELA
ACIOBANITII ANDRA ELIZAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
BARBU ANDREEA IRISPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
CRISAN ELENA SOFIAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
CRUCIERU CRISTIAN THEOPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
DINESCU ANAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
IONESCU ANDREEA BIANCAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
MANICA MARIAN OCTAVIANPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
MUSAT RARES CONSTANTINPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
OLTEANU MARA ANDREEAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
SULUMETE ALICE MARIAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
VADUVA MIHAI TUDORPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
VASILE DIANA VALENTINAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
VILAU BIANCA MARIAPregatitoare AEBOBOC DOMNICA
AGACHE ELIZAPregatitoare BEGUTU GEANINA
ANDREI MAIAPregatitoare BEGUTU GEANINA
DAVID SABINAPregatitoare BEGUTU GEANINA
DUMBRAVA IANISPregatitoare BEGUTU GEANINA
TEODORESCU COSMINPregatitoare BEGUTU GEANINA
BENEA VLADPregatitoare CESIRBU MIRELA
DUMITRU ROBERT GABRIELPregatitoare CESIRBU MIRELA
GAGIU ALEXANDRU GABRIELPregatitoare CESIRBU MIRELA
JITARIU CIPRIAN ANDREIPregatitoare CESIRBU MIRELA
MAXINEANU RAMINA MARIAPregatitoare CESIRBU MIRELA
TANASE MARIAPregatitoare CESIRBU MIRELA
VINTILA MARK GABRIELPregatitoare CESIRBU MIRELA
CAZACU LAURA MARIAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA
MILITARU ANDREEA ELENAI CIEDU CAMELIA
PETRESCU RADU CRISTIANI CIEDU CAMELIA
UNGUREANU ADRIANA MARIAI CIEDU CAMELIA
MIRICA BIANCA ELENAI CIIEDU CAMELIA
DRAGAN FABIAN ANDREIPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
MISCULESCU ALEXIA MARIAPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
TANASESCU ANA MARIAPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
GAGIU ANA MARIAPregatitoare BIIGUTU GEANINA
GUTA VLAD FLORIN Pregatitoare CIISIRBU MIRELA
SIMIONESCU DARIA ANDREEAPregatitoare CIISIRBU MIRELA
RADULESCU ILINCA EVELINEI CIIEDU CAMELIA
UNGUREANU DELIA STEFANIAI CIIEDU CAMELIA
LUNGU PETRUPregatitoare BIIGUTU GEANINA
ILIE ALEXIA MARIAI CIIEDU CAMELIA
MITRACHE ROBERTI CIIEDU CAMELIA
NECULAI IRINA NICOLETAI CIIEDU CAMELIA
TOMA LUCA DARIANI CIIEDU CAMELIA
TALPA IOANA BRIANAIV CIIUNGUREANU MARICICA
DANAILA RAISA MARIAPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
SAVA PATRIC ANDREIPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
VLADAU GEORGE ALINPregatitoare AIIBOBOC DOMNICA
ALMASAN ANA MARIAPregatitoare BIIGUTU GEANINA
BANCOVA SOPHIAPregatitoare BIIGUTU GEANINA
VASILE EDUARDPregatitoare BIIGUTU GEANINA
COMAN ANYA MARIAPregatitoare CIISIRBU MIRELA
DOBRESCU DANIELPregatitoare CIISIRBU MIRELA
MARICA SIMONAPregatitoare CIISIRBU MIRELA
TANASE SIMION ANDREEAPregatitoare CIISIRBU MIRELA
TANASIE TUDORII EIIIPAVALOAIE NICOLETA
STANCIU VLAD IOANPregatitoare AIIIBOBOC DOMNICA
IONESCU ANASTASIAPregatitoare BIIIGUTU GEANINA
SAVOF ANA MARIAPregatitoare BIIIGUTU GEANINA
BANEA MARIA NICOLEPregatitoare CIIISIRBU MIRELA
TOMA STEFANPregatitoare CIIISIRBU MIRELA
IVANOVSKI NIKOLAPregatitoare CIIISIRBU MIRELA
PANTU ILEANA STEFANIAPregatitoare AIIIBOBOC DOMNICA
IACOB MIHAELAPregatitoare BIIIGUTU GEANINA
GHITA SOFIA MARIAI CMEDU CAMELIA
POPA ALIN DANIELI CMEDU CAMELIA
ANTONESCU RADU II EMPAVALOAIE NICOLETA
CHELARIU BIANCAII EMPAVALOAIE NICOLETA
NEACSU IRINAII EMPAVALOAIE NICOLETA
ALEXANDRU REBECCA ANDREAPregatitoare AMBOBOC DOMNICA
BOGDAN IRINA MARIAPregatitoare AMBOBOC DOMNICA
POPESCU ADNANAPregatitoare CMSIRBU MIRELA

Inapoi la centrele de concurs