Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf. Iacob
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Banzea MaraI i100Pavel Niculina
Barbu EdiI i90Pavel Niculina
Stanciu TeodoraI i90Pavel Niculina
Trandafir MariaI i85Pavel Niculina
Neubauer StefanI i80Pavel Niculina
Bajenaru AlexandruI i75Pavel Niculina
Ivan RaresI i75Pavel Niculina
Molnar AlexandruI i75Pavel Niculina
Gheorghe SimonaI S100Andrei Beatrice
Manta AnaI S100Andrei Beatrice
Pahontu EvaI S100Andrei Beatrice
Rizoiu ErikaI S95Andrei Beatrice
Sandra AdrianI S95Andrei Beatrice
Serban MaraI S95Andrei Beatrice
Stancu AlbertI S95Andrei Beatrice
Savescu ElizaI S90Andrei Beatrice
Popescu ErikaI S80Andrei Beatrice
Coman AlessiaI S70Andrei Beatrice
Bodea TimeeaI S68Andrei Beatrice
Calin DariaI S63Andrei Beatrice
Nistor DeliaII i94Tudosie Elena
Oancea AnaisII i93Tudosie Elena
Tamas LuizaII i91Tudosie Elena
Nitisi SebastianII i75Tudosie Elena
Constantinescu RaresII i73Tudosie Elena
Nastacenco MihaiII i69Tudosie Elena
Dragomir RalucaII i67Tudosie Elena
Miritoiu AlessiaII i63Tudosie Elena
Mihaila MihaiII S100Sitaru Clara
Ilioiu AndreiII S95Sitaru Clara
Valimareanu FilipII S95Sitaru Clara
Muscalu IrisII S93Sitaru Clara
Matauanu AmiraII S85Sitaru Clara
Edu AdelinaII S80Sitaru Clara
Ungureanu SorinaII S78Sitaru Clara
Ilinca AlexandruII S75Sitaru Clara
Buduluca GabrielII S70Sitaru Clara
Tudor Marta II S64Sitaru Clara
Vintila IoanaII S64Sitaru Clara
Popa EvelynaIII i91Andrei Cristina
Balea StefanIII i90Andrei Cristina
Pomana MarioIII i90Andrei Cristina
Enachescu MaiaIII S100Pastoric Irina
Gava LoriaIII S100Pastoric Irina
Tureac RaresIII S100Pastoric Irina
Danciu IoanaIII S98Pastoric Irina
Visan AlexiaIII S97Pastoric Irina
Dumitrescu VladutIII S96Pastoric Irina
Stancu DavidIII S96Pastoric Irina
Bologea MihailIII S95Pastoric Irina
Chelcea mIHAIIII S95Pastoric Irina
Cirstea OctavianIII S95Pastoric Irina
Ghetea MirunaIII S95Pastoric Irina
Mosteanu ElenaIII S95Pastoric Irina
Neacsu AndradaIII S95Pastoric Irina
Scarlat CristinaIII S95Pastoric Irina
Balaceanu PhilipIII S92Pastoric Irina
Parghel MariaIII S92Pastoric Irina
Dragomir AlexandruIII S90Pastoric Irina
Niculescu NicolasIV i95Popescu Petruta
Raduc StefaniaIV i63Popescu Petruta
Delegeanu BiancaIV i60Popescu Petruta
Stanciu DavidIV S95Paulet Iuliana
Chiranescu ErikaIV S90Paulet Iuliana
David MihneaIV S90Paulet Iuliana
Bulugea ThomasIV S86Paulet Iuliana
Gentarau AndreiIV S85Paulet Iuliana
Manole AlexandraIV S80Paulet Iuliana
Oancea AndreiPregatitoare i100Babeu Rodica
Vlaicu CarlaPregatitoare i100Babeu Rodica
Tamas DariaPregatitoare i95Babeu Rodica
Gheorghe SaraPregatitoare i90Babeu Rodica
Caraulea TiberiuPregatitoare i80Babeu Rodica
Stoica SerafimPregatitoare i80Babeu Rodica
Enache MirunaPregatitoare S100Duta Cristina
Nicoara RaresPregatitoare S100Duta Cristina
Pirvu CarinaPregatitoare S100Duta Cristina
Spataru MayaPregatitoare S100Duta Cristina
Udo IoanaPregatitoare S100Duta Cristina
Grancea MarioPregatitoare S98Duta Cristina
Radoiu AndreiPregatitoare S98Duta Cristina
Iosif AnabellaPregatitoare S90Duta Cristina
Negulici EdmondPregatitoare S90Duta Cristina
Pislaru AndreeaPregatitoare S90Duta Cristina
Pislaru DavidPregatitoare S90Duta Cristina
Postoaca RebecaPregatitoare S85Duta Cristina
Marin IanisPregatitoare S80Duta Cristina

Inapoi la centrele de concurs