Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Vasile Alecsandri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BACARU GABRIELI A100Mihailescu Cleopatra
PETRESCU INNAI A100Mihailescu Cleopatra
PISAU MARIAI A100Mihailescu Cleopatra
TUFLER STEFANI A100Mihailescu Cleopatra
DIACONESCU IULIAI A95Mihailescu Cleopatra
ENACHE ANTONI A95Mihailescu Cleopatra
RASTURNOIU CRISTIANI A95Mihailescu Cleopatra
ZAHARIA ILINCAI A95Mihailescu Cleopatra
IONESCU CRISTIANI A93Mihailescu Cleopatra
BOLEAC LUCIANI A92Mihailescu Cleopatra
DINCA EDUARDI A92Mihailescu Cleopatra
ILIESCU DAVIDI A90Mihailescu Cleopatra
STANCIU TEODORI A90Mihailescu Cleopatra
TOCAE VICTORI A90Mihailescu Cleopatra
MITRICA CIPRIANI A85Mihailescu Cleopatra
PARHON IVONAI A85Mihailescu Cleopatra
RADU ANASTASIAI A85Mihailescu Cleopatra
ANA SEBASTIANI A80Mihailescu Cleopatra
TRUSCA ANA MARIAI A72Mihailescu Cleopatra
CARAS DARYAI A70Mihailescu Cleopatra
NICULESCU RARESI A69Mihailescu Cleopatra
VREMESCU ANA SOFIAI A67Mihailescu Cleopatra
CORDONEANU MEMEI A66Mihailescu Cleopatra
CROITORU SOFIAI A62Mihailescu Cleopatra
CSAPO ANA MARIAI A62Mihailescu Cleopatra
RADOI ALEXANDRUI A60Mihailescu Cleopatra
VIRTACI NATALIAI A60Mihailescu Cleopatra
RACEANU ERICI AParticipantMihailescu Cleopatra
TRIPA ANDREII AParticipantMihailescu Cleopatra
CIUCU DELIA ALEXANDRAI B100Manolache Cristina
DORU MIHAII B100Manolache Cristina
RAICU ANAI B100Manolache Cristina
SANDRU-COMAN TUDOR CRISTIANI B100Manolache Cristina
DRAGOMIR MIHAI TUDORI B95Manolache Cristina
SCUTARU MARA THEODORAI B95Manolache Cristina
STEFAN ISABELAI B90Manolache Cristina
NEGOITA DANUTI B86Manolache Cristina
SPIRCACIU ALESSIAI B75Manolache Cristina
CRISTESCU MELANIAI B65Manolache Cristina
TEODORESCU FILIPI B62Manolache Cristina
CRACIUN LUCA GABRIELI BParticipantManolache Cristina
HAIDAU LUCAI BParticipantManolache Cristina
CROITORU TEODORAII A100Coman Camelia
LEONTE ALEX STEFANII A92.5Coman Camelia
GHEORGHE SOFIAII A90Coman Camelia
MORMENSCHI CONSTANTINII A82.5Coman Camelia
VREMESCU ILINCA MARIAII A82.5Coman Camelia
ALBU CALIN ALEXANDRUII A80.5Coman Camelia
PATRASCU ANDREIII A80.5Coman Camelia
MAZILU OLGA MARIAII A80Coman Camelia
PATRASCU MARIAII A80Coman Camelia
MANOLACHE DARIUS EDUARDII A77.5Coman Camelia
MARIAN SCHIOPU ANDREEAII A77.5Coman Camelia
MIHAILA LEONII A77.5Coman Camelia
STOICA FLAVIA IOANAII A77.5Coman Camelia
DUMITRESCU MARIA PATRICIAII A76Coman Camelia
VASILE NATALIA ELENAII A75.5Coman Camelia
HAIDUC HORIA IOANII A73Coman Camelia
BANICA TUDOR GABRIELII A72.5Coman Camelia
GIGIU INGRID MARIAII A65.5Coman Camelia
HERBEI MIRUNA IOANAII A62.5Coman Camelia
COCIAS XANDER GABRIELII AParticipantComan Camelia
ITU IOANA TEODORAII AParticipantComan Camelia
ILIUTA AMELIA ANDREEAII AParticipantComan Camelia
MOLDOVAN TANIA CARINAII AParticipantComan Camelia
SEICARU TUDOR ANDREIII AParticipantComan Camelia
DINICA EDUARD GABRIELII AParticipantComan Camelia
DRAGU TUDORICA DARIA ANA MARIAII AParticipantComan Camelia
RUSU DIMITRIE CRISTIANII AParticipantComan Camelia
TRAMINDAN COSTEL HORATIUII AParticipantComan Camelia
BOGDAN-COCHIRLEANU EMMAII B100Bacargiu Eleonora Lucia
PISTIRICA ALEXANDRAII B95Bacargiu Eleonora Lucia
ANTIPA TOMA CIPRIANII B93Bacargiu Eleonora Lucia
ENACHE ALBERT CRISTIANII B88Bacargiu Eleonora Lucia
PETRESCU ERIK FLORINII B87.5Bacargiu Eleonora Lucia
MANEA ANDREI MATEIII B83Bacargiu Eleonora Lucia
RADULESCU ANITAII B83Bacargiu Eleonora Lucia
GEORGESCU CLARA MARIA ALEXANDRAII B80Bacargiu Eleonora Lucia
ILIESCU ANDREI MIRCEAII B67.5Bacargiu Eleonora Lucia
DIMA RAZVAN NECTARIEII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
SUCIU DARIAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
SARBEA LUCIAN MIHAIII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
CONSTANTINESCU BIANCA IOANAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
SOUANI RAYANII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
VISANU VICTORIAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
SIVU STEFAN II BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
MIU KARLA ALESSIAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
ALIUTA ROBERTII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
CIORTOLOMAN MIHAI STELIANII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
ION MIRUNA MARIAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
PANDELE EMMA CRISTIANAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
BERAR STEFAN III A93Blejdea Mihaela
DUMITRU MATEI III A80Blejdea Mihaela
POPA LIVIU III A80Blejdea Mihaela
TOMA BOGDAN III A79Blejdea Mihaela
VASILIU ANDREIIII A72Blejdea Mihaela
FLOREA VANESAIII A65Blejdea Mihaela
HAIDUC PETRUIII A65Blejdea Mihaela
RAILEANU BOGDANA III AParticipantBlejdea Mihaela
GHETU ALEXANDRUIII AParticipantBlejdea Mihaela
LUPU NICHOLAS III AParticipantBlejdea Mihaela
PETRE MARIAIII AParticipantBlejdea Mihaela
DRAGOMIR ANA III AParticipantBlejdea Mihaela
GAGEA ANDREIIII B91Pelinaru Selia
TUDOSE MONICA III B83Pelinaru Selia
ENACHE IOANAIII B80Pelinaru Selia
AZOITEI INGRID PAULAIII B77.5Pelinaru Selia
TARIUC ALECU III B73Pelinaru Selia
PENOY- NISTOR LUCAIII BParticipantPelinaru Selia
DIACONU ILINCA MARIAIII BParticipantPelinaru Selia
DRAGAN LUCA III BParticipantPelinaru Selia
NAE SERGHEIIII BParticipantPelinaru Selia
BRAILOIU MATEIIII BParticipantPelinaru Selia
COMAN DENISAIII BParticipantPelinaru Selia
RADION TEODORAIII BParticipantPelinaru Selia
TANASE ALEXIAIII BParticipantPelinaru Selia
TUDOR RARES III BParticipantPelinaru Selia
DINCA OCTAVIANIII BParticipantPelinaru Selia
FITA GEORGE III BParticipantPelinaru Selia
NEGUMEREANU IOANA III BParticipantPelinaru Selia
LUPU DAVID III BParticipantPelinaru Selia
MINEA ANDREIIII BParticipantPelinaru Selia
SPIRESCU MARIAIV A100Ionescu Elisabeta Luiza
ITU SEBASTIANIV A97Ionescu Elisabeta Luiza
REBENGIUC MIRCEAIV A96Ionescu Elisabeta Luiza
HULEA LORENAIV A95Ionescu Elisabeta Luiza
DIACONU ALEXIAIV A90Ionescu Elisabeta Luiza
LICSANDRU ANDREIIV A86Ionescu Elisabeta Luiza
TRIPA ERICIV A86Ionescu Elisabeta Luiza
MIHAILOVICI SINISHAIV A79Ionescu Elisabeta Luiza
RASTURNOIU RUXANDRAIV A74Ionescu Elisabeta Luiza
BIRLA DAVIDIV A70Ionescu Elisabeta Luiza
CRISTEA DAVIDIV A60Ionescu Elisabeta Luiza
MORARU VLADIV A60Ionescu Elisabeta Luiza
BALAN OLIMPIA NETTYIV B85Dobrea Elena
RIZOLU ELIZA MARIA IV B64Dobrea Elena
ILINCA SOPHIAIV BParticipantDobrea Elena
GAGEA COSTINPregatitoare A100Ludosanu Sanda
HUIBAN AMALIA TEODORAPregatitoare A100Ludosanu Sanda
ILIUTA ANTONIA ALESSIAPregatitoare A100Ludosanu Sanda
IORDACHE IULIAN CRISTIANPregatitoare A100Ludosanu Sanda
MARTIN PETRU ERICPregatitoare A100Ludosanu Sanda
NEDU MATEI TOMAPregatitoare A100Ludosanu Sanda
PANOV MIHAILPregatitoare A100Ludosanu Sanda
PAVEL ANDREEA MARIAPregatitoare A100Ludosanu Sanda
POPESCU MATEI CONSTANTINPregatitoare A100Ludosanu Sanda
SCROB ANDREI IULIANPregatitoare A100Ludosanu Sanda
STROE ANDREI VLADPregatitoare A100Ludosanu Sanda
TRONARU IRINAPregatitoare A95Ludosanu Sanda
PANOV NICOLASPregatitoare A92Ludosanu Sanda
PUSCACIU DARIA ECATERINAPregatitoare A92Ludosanu Sanda
TELEFCA ILINCA ELENAPregatitoare A92Ludosanu Sanda
SOARE ILINCA MARIAPregatitoare A88Ludosanu Sanda
STEFAN GABRIELA BIANCAPregatitoare A88Ludosanu Sanda
DIACONU MIHNEA PETRUPregatitoare A87Ludosanu Sanda
PAVEL RAZVAN ALEXANDRUPregatitoare A84Ludosanu Sanda
SOARE ANDREI THEODORPregatitoare A83Ludosanu Sanda
AL MASSRI AYHAMPregatitoare A79Ludosanu Sanda
CIRA MARIA THEODORAPregatitoare A79Ludosanu Sanda
IORGULESCU REBEKA GABRIELAPregatitoare A79Ludosanu Sanda
PAUN SOFIAPregatitoare A79Ludosanu Sanda
BACARGIU RADU STEFANPregatitoare A72Ludosanu Sanda
LEONTE ALESSIA MARIAPregatitoare A70Ludosanu Sanda
PANDELE PETRU LEONPregatitoare AParticipantLudosanu Sanda
BALTAG ALBERT CRISTIANPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
BUTARU DANIEL SEBASTIANPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
DUMITRESCU DIANA EMILIA ANTONIAPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
IONUTIU DAN PETRUPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
MLADIN EMMA AMELIEPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
POENARU ANASTASIAPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
POENARU NATALIAPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
SCAFA RAZVAN ALEXANDRUPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
SERBAN STEFAN ANTONPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
SLOBOZEANU EUGEN EDUARD IUSTIN Pregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
STANCA MARIA TEODORAPregatitoare B100Dragomir Valeria Florentina
CHIREA DARIA ANASTASIAPregatitoare B98Dragomir Valeria Florentina
USURELU STEFAN BOGDANPregatitoare B95Dragomir Valeria Florentina
GRIGOROIU FILIPPregatitoare B94Dragomir Valeria Florentina
CATANA STEFANPregatitoare B92Dragomir Valeria Florentina
ARSENIE DAVID ANDREIPregatitoare B90Dragomir Valeria Florentina
IBRAHIM SARAPregatitoare B85Dragomir Valeria Florentina
BADEA VALENTINPregatitoare B80Dragomir Valeria Florentina
PACURARU ANTONIA RALUCA NATHALIEPregatitoare B80Dragomir Valeria Florentina
ADOLIU RADU IOANPregatitoare B67Dragomir Valeria Florentina
CONSTANTIN LUCAS PETRUPregatitoare BParticipantDragomir Valeria Florentina

Inapoi la centrele de concurs