Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Vasile Alecsandri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BACARU GABRIELI AEMihailescu Cleopatra
PETRESCU INNAI AEMihailescu Cleopatra
PISAU MARIAI AEMihailescu Cleopatra
TUFLER STEFANI AEMihailescu Cleopatra
CIUCU DELIA ALEXANDRAI BEManolache Cristina
DORU MIHAII BEManolache Cristina
RAICU ANAI BEManolache Cristina
SANDRU-COMAN TUDOR CRISTIANI BEManolache Cristina
CROITORU TEODORAII AEComan Camelia
BOGDAN-COCHIRLEANU EMMAII BEBacargiu Eleonora Lucia
SPIRESCU MARIAIV AEIonescu Elisabeta Luiza
GAGEA COSTINPregatitoare AELudosanu Sanda
HUIBAN AMALIA TEODORAPregatitoare AELudosanu Sanda
ILIUTA ANTONIA ALESSIAPregatitoare AELudosanu Sanda
IORDACHE IULIAN CRISTIANPregatitoare AELudosanu Sanda
MARTIN PETRU ERICPregatitoare AELudosanu Sanda
NEDU MATEI TOMAPregatitoare AELudosanu Sanda
PANOV MIHAILPregatitoare AELudosanu Sanda
PAVEL ANDREEA MARIAPregatitoare AELudosanu Sanda
POPESCU MATEI CONSTANTINPregatitoare AELudosanu Sanda
SCROB ANDREI IULIANPregatitoare AELudosanu Sanda
STROE ANDREI VLADPregatitoare AELudosanu Sanda
BALTAG ALBERT CRISTIANPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
BUTARU DANIEL SEBASTIANPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
DUMITRESCU DIANA EMILIA ANTONIAPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
IONUTIU DAN PETRUPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
MLADIN EMMA AMELIEPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
POENARU ANASTASIAPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
POENARU NATALIAPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
SCAFA RAZVAN ALEXANDRUPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
SERBAN STEFAN ANTONPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
SLOBOZEANU EUGEN EDUARD IUSTIN Pregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
STANCA MARIA TEODORAPregatitoare BEDragomir Valeria Florentina
CHIREA DARIA ANASTASIAPregatitoare BIDragomir Valeria Florentina
ITU SEBASTIANIV AIIIonescu Elisabeta Luiza
REBENGIUC MIRCEAIV AIIIonescu Elisabeta Luiza
DIACONESCU IULIAI AIIMihailescu Cleopatra
ENACHE ANTONI AIIMihailescu Cleopatra
RASTURNOIU CRISTIANI AIIMihailescu Cleopatra
ZAHARIA ILINCAI AIIMihailescu Cleopatra
DRAGOMIR MIHAI TUDORI BIIManolache Cristina
SCUTARU MARA THEODORAI BIIManolache Cristina
PISTIRICA ALEXANDRAII BIIBacargiu Eleonora Lucia
HULEA LORENAIV AIIIonescu Elisabeta Luiza
TRONARU IRINAPregatitoare AIILudosanu Sanda
USURELU STEFAN BOGDANPregatitoare BIIDragomir Valeria Florentina
GRIGOROIU FILIPPregatitoare BIIIDragomir Valeria Florentina
IONESCU CRISTIANI AIIIMihailescu Cleopatra
ANTIPA TOMA CIPRIANII BIIIBacargiu Eleonora Lucia
BERAR STEFAN III AIIIBlejdea Mihaela
LEONTE ALEX STEFANII AIIIComan Camelia
BOLEAC LUCIANI AIIIMihailescu Cleopatra
DINCA EDUARDI AIIIMihailescu Cleopatra
PANOV NICOLASPregatitoare AIIILudosanu Sanda
PUSCACIU DARIA ECATERINAPregatitoare AIIILudosanu Sanda
TELEFCA ILINCA ELENAPregatitoare AIIILudosanu Sanda
CATANA STEFANPregatitoare BIIIDragomir Valeria Florentina
GAGEA ANDREIIII BIIIPelinaru Selia
ILIESCU DAVIDI AMMihailescu Cleopatra
STANCIU TEODORI AMMihailescu Cleopatra
TOCAE VICTORI AMMihailescu Cleopatra
STEFAN ISABELAI BMManolache Cristina
GHEORGHE SOFIAII AMComan Camelia
DIACONU ALEXIAIV AMIonescu Elisabeta Luiza
ARSENIE DAVID ANDREIPregatitoare BMDragomir Valeria Florentina

Inapoi la centrele de concurs