Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 8
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Suleru-Luncanu iustinI A90HIRTAN MARIA
Stan Darius-AndreiI A82HIRTAN MARIA
Burduloi DariusI A80HIRTAN MARIA
Misaila MirunaI A78HIRTAN MARIA
Zura RaduI A73HIRTAN MARIA
Chiriloaia CasianaI A72HIRTAN MARIA
Isache DavidI A72HIRTAN MARIA
Plesca DavidI A70HIRTAN MARIA
Ailenei IustinI B100NISTOR MARIA
Pintilii DianaI B100NISTOR MARIA
Podariu DariusI B100NISTOR MARIA
Popa Mara-ElenaI B100NISTOR MARIA
Teleuca AmaliaI B100NISTOR MARIA
Tolontan Anna-MariaI B95NISTOR MARIA
Vicu ConstantinI B95NISTOR MARIA
Dobreanu NicolasI B90NISTOR MARIA
Venenciuc TeodorI B90NISTOR MARIA
Ghiurca NicolasI B85NISTOR MARIA
APOSTOL ANDREIII A100HERDES CRISTINA
CIOINEGEL ALEXANDRAII A100HERDES CRISTINA
MOCANU DAVIDII A100HERDES CRISTINA
PETRENCU MIRUNAII A100HERDES CRISTINA
POENARU ECATERINAII A91HERDES CRISTINA
NISTOR ALEXANDRAII A81HERDES CRISTINA
CIOBANU ARIANAII A76HERDES CRISTINA
PAVEL ERICII A70HERDES CRISTINA
FLORISTEANU RAULII A62HERDES CRISTINA
TOFAN ANTONIAII A60HERDES CRISTINA
Curea Miruna RuxandraIII A100TANASA DUMITRITA
Nagat Alexandru GeorgeIII A100TANASA DUMITRITA
Pantofaru Petru AlexandruIII A100TANASA DUMITRITA
Bagu NeisrynIII A95TANASA DUMITRITA
Pascu CasianaIII A95TANASA DUMITRITA
Asavei DanielIII A84TANASA DUMITRITA
Tanaselea CoanstantinIII B91TANASELEA LACRAMIOARA
Ungheanu IonutIII B87TANASELEA LACRAMIOARA
Stangu DenisIII B86TANASELEA LACRAMIOARA
Jora IoanaIII B78TANASELEA LACRAMIOARA
Timofte TeodoraIII B68TANASELEA LACRAMIOARA
Antal PatriciaPregatitoare A100Andriescu Carmen
Leoveanu SebastianPregatitoare A100Andriescu Carmen
Mitrea MateiPregatitoare A100Andriescu Carmen
Plesca TeodoraPregatitoare A100Andriescu Carmen
Calinescu ArseniePregatitoare A98Andriescu Carmen
Tofan VictorPregatitoare A98Andriescu Carmen
Hobinca LeonardPregatitoare A95Andriescu Carmen
Teacu MateiPregatitoare A94Andriescu Carmen
Gavrilescu PaulPregatitoare A92Andriescu Carmen
Ciobanu MariaPregatitoare A91Andriescu Carmen
Naghi GiuliaPregatitoare A90Andriescu Carmen
Dascalu ErikaPregatitoare A89Andriescu Carmen
Pascal CasianPregatitoare A89Andriescu Carmen
Bonciu AdrianaPregatitoare A88Andriescu Carmen
Adumitresei EcaterinaPregatitoare A86Andriescu Carmen
Bordeanu RazvanPregatitoare A85Andriescu Carmen
Popa MateiPregatitoare A85Andriescu Carmen
Vieru LucaPregatitoare A85Andriescu Carmen
Dobreanu DavidePregatitoare A83Andriescu Carmen
Dobria BiancaPregatitoare A80Andriescu Carmen
Anghelina ErikaPregatitoare A75Andriescu Carmen
Jigau David IustinPregatitoare A74Andriescu Carmen
Acozmei VioletaPregatitoare A70Andriescu Carmen
Bors Iustina Pregatitoare A66Andriescu Carmen
Ricciardelli Carmine Pregatitoare A66Andriescu Carmen
Pantiru AndreiPregatitoare A63Andriescu Carmen

Inapoi la centrele de concurs