Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Soare Ema IoanaI A79Socariciu Paula
Pascale Ioan AlexandruI A74Socariciu Paula
Dan MateiI A71Socariciu Paula
Elpujan MarcoI C97Filat Galina
Buzoiu AnnaI C93Filat Galina
Tutuianu Daniel FlorinI C91Filat Galina
Mocanu Anastasia MariaI C90Filat Galina
Onofrei AlexandruI C90Filat Galina
Rado Mara KarinaI C90Filat Galina
Corneliu Luca DanielI C85Filat Galina
Gruia MariaI C80Filat Galina
Butiuc Anna Deea StefaniaI C75Filat Galina
Constantin Karla MariaI C75Filat Galina
Marin ErikaI C75Filat Galina
Papp FlaviusI D94Ciuca Fevronia
Carabas DimitrieI D91Ciuca Fevronia
Dumitrescu BiancaI D91Ciuca Fevronia
Babu TudorI D85Ciuca Fevronia
Tapu DavidI D85Ciuca Fevronia
Damian MariaI D80Ciuca Fevronia
Maxim StefanI D75Ciuca Fevronia
Nitu FabianaI D75Ciuca Fevronia
Bejan MariaI D74Ciuca Fevronia
Limban AmaliaI D74Ciuca Fevronia
Mircea JuliaI D70Ciuca Fevronia
Parlateanu BiancaI D70Ciuca Fevronia
Tega GeorgeII A95Zecheru Florina
Ciulin SebastianII A93Zecheru Florina
Nastasia MariaII A93Zecheru Florina
Nistor MihneaII A90Zecheru Florina
Chelcioiu CezarII A80Zecheru Florina
Ismail AlsuII A80Zecheru Florina
Draghici DenisII A75Zecheru Florina
Tarina IustinII A74Zecheru Florina
Bufnea Alessia CristinaII B100Comanici Mihaela
Dobre Anastasia MariaII B100Comanici Mihaela
Bularda Maria AlexandraII B95Comanici Mihaela
Curea EduardII B93Comanici Mihaela
Zagaria Sebastian AlexandruII B90Comanici Mihaela
Omer TaraII B88Comanici Mihaela
Mihai IoanII B85Comanici Mihaela
Stanoiu Celia AndreeaII B85Comanici Mihaela
Pirvan Rus Marta SofiaII B80Comanici Mihaela
Popa Vlad AndreiII B76Comanici Mihaela
Stefan Ana MariaII B76Comanici Mihaela
Platon Aram AndreiII B75Comanici Mihaela
Popescu Ana MariaII B72Comanici Mihaela
Manea Luana ElenaII B70Comanici Mihaela
Serban Pavel CristianII B70Comanici Mihaela
Nica Maria CristinaII C100Stroe Ortansa
Tofan PatriciaII C100Stroe Ortansa
Cazacu MihaiII C95Stroe Ortansa
Cheta AlexiaII C95Stroe Ortansa
Hotescu YasminaII C95Stroe Ortansa
Rizea MateiII C95Stroe Ortansa
Baias AndreiII C90Stroe Ortansa
Cheta DavidII C90Stroe Ortansa
Talpau CristinaII C90Stroe Ortansa
Olteanu DeliaII C80Stroe Ortansa
Velula LeventII C80Stroe Ortansa
Pana ElenaII C75Stroe Ortansa
Tudor DavidII C75Stroe Ortansa
Iordache MihaiII C74Stroe Ortansa
Ciobotaru AnamariaII C73Stroe Ortansa
Fagadau AlexandruIII A95David Doina
Buzea Mario OctavianIII A90David Doina
Cretu Andrei MarianIII A90David Doina
Manole AlexandruIII A90David Doina
Musat LucaIII A90David Doina
Bechis George SebastianIII A85David Doina
Mergeane AndreiIII A85David Doina
Boamba DeliaIII A80David Doina
Iancu ArianaIII A80David Doina
Iancus Mihai DimasIII A80David Doina
Matei DavidIII A80David Doina
Mihai Radu AndreiIII A80David Doina
Chespedin GiuliaIII A70David Doina
Draistaru Oancea RaresIII A70David Doina
Gaiu AlexandruIII A70David Doina
Ionescu KarinaIII A70David Doina
Lefter RoxanaIII A70David Doina
Tataru AndreiIII A70David Doina
Mandila Ekatrina IoanaIII B95Rupesac Ecaterina
Pavel Bogdan StefanIII B90Rupesac Ecaterina
Badiu Xara IoanaIII B85Rupesac Ecaterina
Benchea Rares AndreiIII B85Rupesac Ecaterina
Blanita Rares IonutIII B80Rupesac Ecaterina
Batranu Robert AndreiIII B75Rupesac Ecaterina
Cheosea Bianca MariaIII B75Rupesac Ecaterina
Oprea AlexiaIII B75Rupesac Ecaterina
Tomi Ileana AlexiaIII B70Rupesac Ecaterina
Zamfir Daria ElenaIII B70Rupesac Ecaterina
Papaiani AndreiIII C100Mihai Radu Liliana
Georgescu MihaiIII C83Mihai Radu Liliana
Bazaitu TheodorIII C80Mihai Radu Liliana
Lazar KarinaIII C80Mihai Radu Liliana
Stan MariaIII C80Mihai Radu Liliana
Paduraru IoanaIII C75Mihai Radu Liliana
Mindru BiancaIII C72Varsami Nicoleta
Campan AndreeaIII C70Mihai Radu Liliana
Campan AndreeaIII C70Mihai Radu Liliana
Dinghel RaresIII C70Varsami Nicoleta
Muntean MaraIII C70Mihai Radu Liliana
Mindru BiancaIII D72Varsami Nicoleta
Dinghel RaresIII D70Varsami Nicoleta
Bobe Delia IV A100Iliescu Simona
Cusu SoniaIV A100Iliescu Simona
Ismailescu MaraIV A100Iliescu Simona
Paicu TaniaIV A100Iliescu Simona
Dumitrescu AdrianaIV A97Iliescu Simona
Ragea DavidIV A95Iliescu Simona
Brasoveanu MariusIV A91Iliescu Simona
Solomon DavidIV A82Iliescu Simona
Rapeanu MariaIV A77Iliescu Simona
Toma MihneaIV A70Iliescu Simona
Tode AntoniaIV B95Burlacu Irina
Fulina TinaIV B94Burlacu Irina
Dinu StefanIV B90Burlacu Irina
Babu StefanIV B85Burlacu Irina
Geambazu MihaiIV B85Burlacu Irina
Gurei IlincaIV B85Burlacu Irina
Cobasnian AlexiaIV B80Burlacu Irina
Cocione GeorgeIV B80Burlacu Irina
Pata DenisIV B80Burlacu Irina
Sirbu MateiIV C95Opincaru Silvia
Matei AyanIV C90Opincaru Silvia
Cocos RaduIV C85Opincaru Silvia
Tudose OanaIV C84Opincaru Silvia
Chiosea AnastasiaPregatitoare A100Moraru Constanda
Chivu Miron RaresPregatitoare A100Moraru Constanda
Cusu CostaPregatitoare A100Moraru Constanda
Demeca Tanase GeorgePregatitoare A100Moraru Constanda
Dimulescu Denis StefanPregatitoare A100Moraru Constanda
Dinu Rares IoanPregatitoare A100Moraru Constanda
Dragomir Victor NicolaePregatitoare A100Moraru Constanda
Enache GeorgePregatitoare A100Moraru Constanda
Iliescu Tudor StefanPregatitoare A100Moraru Constanda
Ionita Mario RobertPregatitoare A100Moraru Constanda
Latea Tudor ConstantinPregatitoare A100Moraru Constanda
Lungu Bianca ElenaPregatitoare A100Moraru Constanda
Mergeane AlexandraPregatitoare A100Moraru Constanda
Nacuta Bianca Maria DanielaPregatitoare A100Moraru Constanda
Neicu Bianca MariaPregatitoare A100Moraru Constanda
Olteanu Ilinca DianaPregatitoare A100Moraru Constanda
Roman Iris RalucaPregatitoare A100Moraru Constanda
Sinos Nicolas RazvanPregatitoare A100Moraru Constanda
Stoica Alexa SofiaPregatitoare A100Moraru Constanda
Trandafirescu Diana IsabelaPregatitoare A100Moraru Constanda
Zlate Alma MariaPregatitoare A100Moraru Constanda
Barcaru AmeliaPregatitoare A90Moraru Constanda
Capatina Delia MariaPregatitoare A90Moraru Constanda
Covata Vasian DariusPregatitoare A90Moraru Constanda
Galan Diana ElenaPregatitoare A90Moraru Constanda
Mavlea Alexandru MihaiPregatitoare A90Moraru Constanda
Baila AntoniaPregatitoare B100Olea Maria
Bucur SophiaPregatitoare B100Olea Maria
Comanescu AlexiaPregatitoare B100Olea Maria
Fulea RebecaPregatitoare B100Olea Maria
Grigore DragosPregatitoare B100Olea Maria
Iancu AndreiPregatitoare B100Olea Maria
Lefter EduardPregatitoare B100Olea Maria
Pop AlexandraPregatitoare B100Olea Maria
Socarici MarioPregatitoare B100Olea Maria
Stamate TeodorPregatitoare B100Olea Maria
Sterea RobertPregatitoare B100Olea Maria
Talawei SafinazPregatitoare B100Olea Maria
Tode CristianPregatitoare B97Olea Maria
Munteanu EvelinePregatitoare B93Olea Maria
Ismail PirlantaPregatitoare B92Olea Maria
Mihaescu AndreiPregatitoare B90Olea Maria
Hristu LiviuPregatitoare B70Olea Maria

Inapoi la centrele de concurs