Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Munteanu George GabrielI A100Moraru Constanda
Olteanu IlincaI A95Moraru Constanda
Iliescu Tudor StefanI A90Moraru Constanda
Latea Tudor ConstantinI A90Moraru Constanda
Chivu- Miron RaresI A85Moraru Constanda
Dinu Rares IoanI A85Moraru Constanda
Zlate Alma MariaI A85Moraru Constanda
Barcaru AmaliaI A80Moraru Constanda
Covata Vasian DariusI A80Moraru Constanda
Cusu CostaI A80Moraru Constanda
Demeca GeorgeI A80Moraru Constanda
Dragomir Victor NicolaeI A80Moraru Constanda
Nacuta Bianca MariaI A80Moraru Constanda
Roman IrisI A80Moraru Constanda
Galan DianaI A77Moraru Constanda
Neicu Bianca MariaI A77Moraru Constanda
Chiosea AnastasiaI A75Moraru Constanda
Dimulescu DenisI A75Moraru Constanda
Fulea RebeccaI A75Moraru Constanda
Mavlea Mihai AlexandruI A70Moraru Constanda
Capatana DeliaI A65Moraru Constanda
Manea EmanuelI A65Moraru Constanda
Baila Antonia Maria LilianaI B95Iorucu Constanta
Tode Cristian AugustinI B95Iorucu Constanta
Grigore Dragos AndreiI B90Iorucu Constanta
Stan Bianca AndreeaI B90Iorucu Constanta
Pop Ioana AlexandraI B85Iorucu Constanta
Sterea Robert FlorinI B85Iorucu Constanta
Dache Stefania IrinaI B80Iorucu Constanta
Lefter Eduard AndreiI B80Iorucu Constanta
Zisu Petru AlexI B80Iorucu Constanta
Ismail PirlantaI B76Iorucu Constanta
Comanescu AlexiaI B75Iorucu Constanta
Hristu Liviu AndreiI B71Iorucu Constanta
Iancu Cristian AndreiI B71Iorucu Constanta
Onofrei VeraI B70Iorucu Constanta
Talla Wei SafinazI B70Iorucu Constanta
Bucur Sofia MariaI B67Iorucu Constanta
Iorucu Vlad AndreiI D100Oance Georgiana
Neagu Darius AlexandruI D100Oance Georgiana
Anghel GratielaI D95Oance Georgiana
Stoian Daria MariaI D95Oance Georgiana
Kevorkian Sofia NicoletaI D90Oance Georgiana
Serban Sasha GabrielI D90Oance Georgiana
Serban Xania EleniI D90Oance Georgiana
Duica MateiI D85Oance Georgiana
Grigorita MateiI D85Oance Georgiana
Simion Ioana CarinaI D85Oance Georgiana
Dutu DavidI D80Oance Georgiana
Asan AiseI D75Oance Georgiana
Maritanu DianaI D75Oance Georgiana
Preda LarisaI D75Oance Georgiana
Vargalui Terza MariaI D75Oance Georgiana
Babu TudorII D90Ciuca Fevronia
Dumitrescu BiancaII D90Ciuca Fevronia
Tapu DavidII D90Ciuca Fevronia
Papp FlaviusII D85Ciuca Fevronia
Tanase EduardII D85Ciuca Fevronia
Carabas DimitrieII D80Ciuca Fevronia
Turiceanu LairetteII D80Ciuca Fevronia
Bejan MariaII D75Ciuca Fevronia
Dobre Anastasia MariaIII B95Comanescu Mihaela
Omer TaraIII B95Comanescu Mihaela
Curea EduardIII B83Comanescu Mihaela
Bufnea AlessiaIII B77Comanescu Mihaela
Bularda Maria AlexandraIII B76Comanescu Mihaela
Mihai IoanIII B75Comanescu Mihaela
Zaharia Sebastian AlexandruIII B74Comanescu Mihaela
Serban Pavel CristianIII B73Comanescu Mihaela
Dana Ina AndreeaIII B71Comanescu Mihaela
Mircioi MariaIV A100David Doina
Boamba DeliaIV A97David Doina
Buzea MarioIV A95David Doina
Iancu ArianaIV A95David Doina
Mihai Radu AndreiIV A95David Doina
Fagadau AlexandruIV A90David Doina
Lefter RoxanaIV A90David Doina
Mergeane AndreiIV A90David Doina
Cretu Andrei MarianIV A80David Doina
Manole AlexandruIV A80David Doina
Mavrodin DavidIV A80David Doina
Tanase ParisIV A80David Doina
Tudor TheoIV A80David Doina
Bedeleanu AndreiIV A70David Doina
Davidov Varpo AlexeiIV A70David Doina
Gaiu AlexandruIV A70David Doina
Musat LucaIV A70David Doina
Pavel Bogdan StefanIV B100Rupesac Ecaterina
Batranu Robert AndreiIV B95Rupesac Ecaterina
Blanita Rares IonutIV B95Rupesac Ecaterina
Mandila Ekatrina IoanaIV B95Rupesac Ecaterina
Tomi Ileana AlexiaIV B91Rupesac Ecaterina
Badiu Xara IoanaIV B90Rupesac Ecaterina
Cheosea Bianca MariaIV B90Rupesac Ecaterina
Stan Stefan MarioIV B90Rupesac Ecaterina
Istrate DeliaIV B89Rupesac Ecaterina
Oprea AlexiaIV B88Rupesac Ecaterina
Benchea Rares AndreiIV B82Rupesac Ecaterina
Costea VladIV B76Rupesac Ecaterina
Mazilu XeniaIV B70Rupesac Ecaterina
Bazaitu TheodorIV C98Mihai- Radu Liliana
Campan AndreeaIV C89Mihai- Radu Liliana
Muntean MaraIV C88Mihai- Radu Liliana
Georgescu MihaiIV C80Mihai- Radu Liliana
Dragan RobertPregatitoare C100Opincaru Silvia
Tauteanu IrinaPregatitoare C100Opincaru Silvia
Caraman Theo CostinPregatitoare D100Chivulescu Cristina
Suteu Vlad AndreiPregatitoare D100Chivulescu Cristina
Vasilache StefanPregatitoare D100Chivulescu Cristina
Moldoveanu Teodora CristianPregatitoare D92Chivulescu Cristina
Zuca PaulPregatitoare D92Chivulescu Cristina
Dulgheru ElissaPregatitoare D91Chivulescu Cristina
Badoi DariusPregatitoare D90Chivulescu Cristina
Oancea Marisa GabrielaPregatitoare D90Chivulescu Cristina
Diceanu David MarioPregatitoare D85Chivulescu Cristina
Meleaca Victoria NataliaPregatitoare D85Chivulescu Cristina
Miron Dan ConstantinPregatitoare D85Chivulescu Cristina
Munteanu Eliza CristinaPregatitoare D85Chivulescu Cristina
Dumitrache Maria AntoniaPregatitoare D80Chivulescu Cristina
Ciubuc Anca NicolePregatitoare D79Chivulescu Cristina
Nicolae Daria FlorentinaPregatitoare D76Chivulescu Cristina
Neculau ClaraPregatitoare D74Chivulescu Cristina
Sapera GeorgePregatitoare D69Chivulescu Cristina
Moise Andrei RaduPregatitoare D66Chivulescu Cristina
Alexe Ingrid MariaPregatitoare D64Chivulescu Cristina
Manescu Teodora MariaPregatitoare D62Chivulescu Cristina
Oancea David MihaiPregatitoare D61Chivulescu Cristina

Inapoi la centrele de concurs