Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bufnea Alessia CristinaII BEComanici Mihaela
Dobre Anastasia MariaII BEComanici Mihaela
Nica Maria CristinaII CEStroe Ortansa
Tofan PatriciaII CEStroe Ortansa
Papaiani AndreiIII CEMihai Radu Liliana
Bobe Delia IV AEIliescu Simona
Cusu SoniaIV AEIliescu Simona
Ismailescu MaraIV AEIliescu Simona
Paicu TaniaIV AEIliescu Simona
Chiosea AnastasiaPregatitoare AEMoraru Constanda
Chivu Miron RaresPregatitoare AEMoraru Constanda
Cusu CostaPregatitoare AEMoraru Constanda
Demeca Tanase GeorgePregatitoare AEMoraru Constanda
Dimulescu Denis StefanPregatitoare AEMoraru Constanda
Dinu Rares IoanPregatitoare AEMoraru Constanda
Dragomir Victor NicolaePregatitoare AEMoraru Constanda
Enache GeorgePregatitoare AEMoraru Constanda
Iliescu Tudor StefanPregatitoare AEMoraru Constanda
Ionita Mario RobertPregatitoare AEMoraru Constanda
Latea Tudor ConstantinPregatitoare AEMoraru Constanda
Lungu Bianca ElenaPregatitoare AEMoraru Constanda
Mergeane AlexandraPregatitoare AEMoraru Constanda
Nacuta Bianca Maria DanielaPregatitoare AEMoraru Constanda
Neicu Bianca MariaPregatitoare AEMoraru Constanda
Olteanu Ilinca DianaPregatitoare AEMoraru Constanda
Roman Iris RalucaPregatitoare AEMoraru Constanda
Sinos Nicolas RazvanPregatitoare AEMoraru Constanda
Stoica Alexa SofiaPregatitoare AEMoraru Constanda
Trandafirescu Diana IsabelaPregatitoare AEMoraru Constanda
Zlate Alma MariaPregatitoare AEMoraru Constanda
Baila AntoniaPregatitoare BEOlea Maria
Bucur SophiaPregatitoare BEOlea Maria
Comanescu AlexiaPregatitoare BEOlea Maria
Fulea RebecaPregatitoare BEOlea Maria
Grigore DragosPregatitoare BEOlea Maria
Iancu AndreiPregatitoare BEOlea Maria
Lefter EduardPregatitoare BEOlea Maria
Pop AlexandraPregatitoare BEOlea Maria
Socarici MarioPregatitoare BEOlea Maria
Stamate TeodorPregatitoare BEOlea Maria
Sterea RobertPregatitoare BEOlea Maria
Talawei SafinazPregatitoare BEOlea Maria
Elpujan MarcoI CIIFilat Galina
Dumitrescu AdrianaIV AIIIliescu Simona
Tode CristianPregatitoare BIIOlea Maria
Tega GeorgeII AIIZecheru Florina
Bularda Maria AlexandraII BIIComanici Mihaela
Cazacu MihaiII CIIStroe Ortansa
Cheta AlexiaII CIIStroe Ortansa
Hotescu YasminaII CIIStroe Ortansa
Rizea MateiII CIIStroe Ortansa
Fagadau AlexandruIII AIIDavid Doina
Mandila Ekatrina IoanaIII BIIRupesac Ecaterina
Ragea DavidIV AIIIliescu Simona
Tode AntoniaIV BIIBurlacu Irina
Sirbu MateiIV CIIOpincaru Silvia
Papp FlaviusI DIIICiuca Fevronia
Fulina TinaIV BIIIBurlacu Irina
Buzoiu AnnaI CIIIFilat Galina
Ciulin SebastianII AIIIZecheru Florina
Nastasia MariaII AIIIZecheru Florina
Curea EduardII BIIIComanici Mihaela
Munteanu EvelinePregatitoare BIIIOlea Maria
Ismail PirlantaPregatitoare BIIIOlea Maria
Tutuianu Daniel FlorinI CIIIFilat Galina
Carabas DimitrieI DIIICiuca Fevronia
Dumitrescu BiancaI DIIICiuca Fevronia
Brasoveanu MariusIV AIIIIliescu Simona
Mocanu Anastasia MariaI CMFilat Galina
Onofrei AlexandruI CMFilat Galina
Rado Mara KarinaI CMFilat Galina
Nistor MihneaII AMZecheru Florina
Zagaria Sebastian AlexandruII BMComanici Mihaela
Baias AndreiII CMStroe Ortansa
Cheta DavidII CMStroe Ortansa
Talpau CristinaII CMStroe Ortansa
Buzea Mario OctavianIII AMDavid Doina
Cretu Andrei MarianIII AMDavid Doina
Manole AlexandruIII AMDavid Doina
Musat LucaIII AMDavid Doina
Pavel Bogdan StefanIII BMRupesac Ecaterina
Dinu StefanIV BMBurlacu Irina
Matei AyanIV CMOpincaru Silvia
Barcaru AmeliaPregatitoare AMMoraru Constanda
Capatina Delia MariaPregatitoare AMMoraru Constanda
Covata Vasian DariusPregatitoare AMMoraru Constanda
Galan Diana ElenaPregatitoare AMMoraru Constanda
Mavlea Alexandru MihaiPregatitoare AMMoraru Constanda
Mihaescu AndreiPregatitoare BMOlea Maria

Inapoi la centrele de concurs