Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Minulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Iancu MariaI A100Rebedeu Dana
Barbu AlexandraI A99Rebedeu Dana
Ion Filip-GabrielI A99Rebedeu Dana
Alexe Miruna-MariaI A98Rebedeu Dana
Marinescu AlexandruI A98Rebedeu Dana
Mocanu TimeeaI A98Rebedeu Dana
Cirstea YanisI A95Rebedeu Dana
Dobra IanisI A95Rebedeu Dana
Buga AlecsandruI A90Rebedeu Dana
Cristea DavidI A90Rebedeu Dana
Diaconu TudorI A90Rebedeu Dana
Radu StefaniaI A90Rebedeu Dana
Botas AndreiI A80Rebedeu Dana
Pirvu DavidI A80Rebedeu Dana
Popa MariaI A80Rebedeu Dana
Faast YannisI A75Rebedeu Dana
Popa Ana-MariaI A75Rebedeu Dana
Cristica AnniaI B100Cristica Violeta
Draguta RaresI B100Cristica Violeta
Gheorghe MaraI B100Cristica Violeta
Paun VladI B100Cristica Violeta
Stancu SaraI B100Cristica Violeta
Voicu RebecaI B95Cristica Violeta
Minca AlexandruI B90Cristica Violeta
Oprea RoxanaI B90Cristica Violeta
Tolos IlincaI B85Cristica Violeta
Voiculescu StefanI B77Cristica Violeta
Untaru ValeriaI B70Cristica Violeta
Valvoi AlexandruI B70Cristica Violeta
Cotandra MihaiI C100Florea Marioara
Necula RobertI C100Florea Marioara
Petre MaiaI C90Florea Marioara
Iancu IoanaI C88Florea Marioara
Crisrescu RaduI C87Florea Marioara
Attar YarinaI C86Florea Marioara
Attar YarinaI C86Florea Marioara
Ghita BiancaI C85Florea Marioara
Mijloianu RaduI C85Florea Marioara
Mihaila ArianaI C81Florea Marioara
Serban LucaI C80Florea Marioara
Rinceanu Ioana MagdalenaI D100Raceala Ionela
Dinu Eric AndreiI D99Raceala Ionela
Soare Maria Alexia GabrielaI D94Raceala Ionela
Ungureanu Albert NikolasI D92Raceala Ionela
Bortosu Cristea Erica MariaI D91Raceala Ionela
Balan Maria AlexandraI D90Raceala Ionela
Diaconescu Emanuel IoanI D90Raceala Ionela
Durdui Teodor DumitruI D90Raceala Ionela
Gheorghe Yanis RazvanI D90Raceala Ionela
Ion David AndreiI D90Raceala Ionela
Mohamed Raicu SamiraI D88Raceala Ionela
Gheorghe Maya StefaniaI D81Raceala Ionela
Radu AndreiI D80Raceala Ionela
Barbulescu Maia MioritaI D78Raceala Ionela
Pirlea Irina MariaI D75Raceala Ionela
BIVOLU ANAI E100Cirstea Mihaela
CONSTANTIN DARIUSI E100Cirstea Mihaela
DUMITRU SOFIAI E100Cirstea Mihaela
JENTOIU GEORGEI E100Cirstea Mihaela
NASTA YANNISI E100Cirstea Mihaela
CRISTEA BIANCAI E90Cirstea Mihaela
FINCA SOPHIAI E90Cirstea Mihaela
PETCU LAURENTIUI E90Cirstea Mihaela
PETRESCU IVAN SARAI E90Cirstea Mihaela
BADEA TEODORAI E80Cirstea Mihaela
KRAL RAULI E80Cirstea Mihaela
NEDELEA ALEXANDRUI E80Cirstea Mihaela
NOURESCU DAVIDI E80Cirstea Mihaela
NEACSU CLARAI E72Cirstea Mihaela
BIRTHLER STEFANI E70Cirstea Mihaela
ULMEA DARIAI E70Cirstea Mihaela
Cotandra DianaIII C100Moromete Magdalena
Ionescu CatalinIII C100Moromete Magdalena
Luca KarinaIII C100Moromete Magdalena
Militaru CorinaIII C100Moromete Magdalena
Orasanu EcaterinaIII C100Moromete Magdalena
Teodorescu MaraIII C100Moromete Magdalena
Turcu RobertIII C100Moromete Magdalena
Voicila MariaIII C100Moromete Magdalena
Mocanu LucaIII C99Moromete Magdalena
Sprincenea AdelinIII C98Moromete Magdalena
Ciocirlan AlexandruIII C95Moromete Magdalena
Constantin SarraIII C95Moromete Magdalena
Smadu DavidIII C93Moromete Magdalena
Balanescu StefanIII C90Moromete Magdalena
Robescu CristinaIII C84Moromete Magdalena
Feraru DamianIII C83Moromete Magdalena
Nita StefanIII C80Moromete Magdalena
Bogos Ioana IuniaIV B100Dinescu Rodica
Darsteanu Maria RebecaIV B100Dinescu Rodica
Macaneata TheodorIV B100Dinescu Rodica
Mecu Stefan MateiIV B100Dinescu Rodica
Turcescu Lucas IV B98Dinescu Rodica
Georgescu Razvan MihaiIV B90Dinescu Rodica
Parvu Stefan CalinIV B90Dinescu Rodica
Iordan Andrei AlesioIV B88Dinescu Rodica
Serban Vlad CristianIV B77Dinescu Rodica
COMAN MARIAPregatitoare A100VLAD SILVIA
DUTA IANISPregatitoare A100VLAD SILVIA
GEORGESCU ALICIAPregatitoare A100VLAD SILVIA
IVASCU SASHAPregatitoare A100VLAD SILVIA
MARINESCU SERENPregatitoare A100VLAD SILVIA
MITRACHE BIANCAPregatitoare A100VLAD SILVIA
NEAGOE EDUARDPregatitoare A100VLAD SILVIA
RADU MIRUNAPregatitoare A100VLAD SILVIA
STANCIUGEL MATEIPregatitoare A100VLAD SILVIA
VASILE BIANCAPregatitoare A100VLAD SILVIA
ABABEI MIHAIPregatitoare A96VLAD SILVIA
CHITEA YANISPregatitoare A96VLAD SILVIA
AGANIM ALEXANDRAPregatitoare A95VLAD SILVIA
ILIE SARAPregatitoare A94VLAD SILVIA
CIOLPAN ANDREEAPregatitoare A89VLAD SILVIA
SORA MARYOPregatitoare A86VLAD SILVIA
ZAMFIRA CAROLPregatitoare A86VLAD SILVIA
BERECHET DAVIDPregatitoare A84VLAD SILVIA
SORA ALICIAPregatitoare A84VLAD SILVIA
TELINOIU ANDREIPregatitoare A80VLAD SILVIA
SOTAE DAVIDPregatitoare A79VLAD SILVIA
STANCIU MIHAIPregatitoare A78VLAD SILVIA
VOCHIN FLAVIUSPregatitoare A75VLAD SILVIA
IANCU IUSTINPregatitoare A74VLAD SILVIA
TOADER ANASTASIAPregatitoare A74VLAD SILVIA
Arshad DanielPregatitoare B100Panaitescu Anca
Chirita RobertPregatitoare B100Panaitescu Anca
Dinescu SaraPregatitoare B100Panaitescu Anca
Dumitru ClaraPregatitoare B100Panaitescu Anca
Ionescu MonicaPregatitoare B100Panaitescu Anca
Oana BogdanPregatitoare B100Panaitescu Anca
Tomita Mateo Pregatitoare B100Panaitescu Anca
Florea AlesiaPregatitoare B95Panaitescu Anca
Chitibus MariaPregatitoare B91Panaitescu Anca
Dinca VladutPregatitoare B89Panaitescu Anca
Sandu IoanaPregatitoare B88Panaitescu Anca
Alexandru IlincaPregatitoare B80Panaitescu Anca

Inapoi la centrele de concurs