Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Minulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Iancu MariaI AERebedeu Dana
Cristica AnniaI BECristica Violeta
Draguta RaresI BECristica Violeta
Gheorghe MaraI BECristica Violeta
Paun VladI BECristica Violeta
Stancu SaraI BECristica Violeta
Cotandra MihaiI CEFlorea Marioara
Necula RobertI CEFlorea Marioara
Rinceanu Ioana MagdalenaI DERaceala Ionela
BIVOLU ANAI EECirstea Mihaela
CONSTANTIN DARIUSI EECirstea Mihaela
DUMITRU SOFIAI EECirstea Mihaela
JENTOIU GEORGEI EECirstea Mihaela
NASTA YANNISI EECirstea Mihaela
Cotandra DianaIII CEMoromete Magdalena
Ionescu CatalinIII CEMoromete Magdalena
Luca KarinaIII CEMoromete Magdalena
Militaru CorinaIII CEMoromete Magdalena
Orasanu EcaterinaIII CEMoromete Magdalena
Teodorescu MaraIII CEMoromete Magdalena
Turcu RobertIII CEMoromete Magdalena
Voicila MariaIII CEMoromete Magdalena
Bogos Ioana IuniaIV BEDinescu Rodica
Darsteanu Maria RebecaIV BEDinescu Rodica
Macaneata TheodorIV BEDinescu Rodica
Mecu Stefan MateiIV BEDinescu Rodica
COMAN MARIAPregatitoare AEVLAD SILVIA
DUTA IANISPregatitoare AEVLAD SILVIA
GEORGESCU ALICIAPregatitoare AEVLAD SILVIA
IVASCU SASHAPregatitoare AEVLAD SILVIA
MARINESCU SERENPregatitoare AEVLAD SILVIA
MITRACHE BIANCAPregatitoare AEVLAD SILVIA
NEAGOE EDUARDPregatitoare AEVLAD SILVIA
RADU MIRUNAPregatitoare AEVLAD SILVIA
STANCIUGEL MATEIPregatitoare AEVLAD SILVIA
VASILE BIANCAPregatitoare AEVLAD SILVIA
Arshad DanielPregatitoare BEPanaitescu Anca
Chirita RobertPregatitoare BEPanaitescu Anca
Dinescu SaraPregatitoare BEPanaitescu Anca
Dumitru ClaraPregatitoare BEPanaitescu Anca
Ionescu MonicaPregatitoare BEPanaitescu Anca
Oana BogdanPregatitoare BEPanaitescu Anca
Tomita Mateo Pregatitoare BEPanaitescu Anca
Barbu AlexandraI AIRebedeu Dana
Ion Filip-GabrielI AIRebedeu Dana
Dinu Eric AndreiI DIRaceala Ionela
Mocanu LucaIII CIMoromete Magdalena
Alexe Miruna-MariaI AIRebedeu Dana
Marinescu AlexandruI AIRebedeu Dana
Mocanu TimeeaI AIRebedeu Dana
Sprincenea AdelinIII CIMoromete Magdalena
Turcescu Lucas IV BIDinescu Rodica
ABABEI MIHAIPregatitoare AIIVLAD SILVIA
CHITEA YANISPregatitoare AIIVLAD SILVIA
Cirstea YanisI AIIRebedeu Dana
Dobra IanisI AIIRebedeu Dana
Voicu RebecaI BIICristica Violeta
Ciocirlan AlexandruIII CIIMoromete Magdalena
Constantin SarraIII CIIMoromete Magdalena
AGANIM ALEXANDRAPregatitoare AIIVLAD SILVIA
Florea AlesiaPregatitoare BIIPanaitescu Anca
Soare Maria Alexia GabrielaI DIIIRaceala Ionela
ILIE SARAPregatitoare AIIIVLAD SILVIA
Smadu DavidIII CIIIMoromete Magdalena
Ungureanu Albert NikolasI DIIIRaceala Ionela
Bortosu Cristea Erica MariaI DIIIRaceala Ionela
Chitibus MariaPregatitoare BIIIPanaitescu Anca
Buga AlecsandruI AMRebedeu Dana
Cristea DavidI AMRebedeu Dana
Diaconu TudorI AMRebedeu Dana
Radu StefaniaI AMRebedeu Dana
Minca AlexandruI BMCristica Violeta
Oprea RoxanaI BMCristica Violeta
Petre MaiaI CMFlorea Marioara
Balan Maria AlexandraI DMRaceala Ionela
Diaconescu Emanuel IoanI DMRaceala Ionela
Durdui Teodor DumitruI DMRaceala Ionela
Gheorghe Yanis RazvanI DMRaceala Ionela
Ion David AndreiI DMRaceala Ionela
CRISTEA BIANCAI EMCirstea Mihaela
FINCA SOPHIAI EMCirstea Mihaela
PETCU LAURENTIUI EMCirstea Mihaela
PETRESCU IVAN SARAI EMCirstea Mihaela
Balanescu StefanIII CMMoromete Magdalena
Georgescu Razvan MihaiIV BMDinescu Rodica
Parvu Stefan CalinIV BMDinescu Rodica

Inapoi la centrele de concurs