Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Macovei Ianis I A100IACOB STELA
Muraru Denisa I A100IACOB STELA
Hutu Andrei I A100IACOB STELA
Dragutu Alexandra I A97IACOB STELA
Tincu Monalisa I A97IACOB STELA
Lungu DavidI A91IACOB STELA
Apopei Ecaterina I A90IACOB STELA
Nechifor Mihai I A85IACOB STELA
Anghelache DariaI B100Letos Mariana
Anghelache DariaI B100Letos Mariana
Ciofirdel IoanaI B100Letos Mariana
Colodiuc LucaI B100Letos Mariana
Cretu DariaI B100Letos Mariana
Ivanov IonutI B100Letos Mariana
Lupu BiancaI B100Letos Mariana
Maftei DavidI B100Letos Mariana
Mandric LucasI B100Letos Mariana
Melinte IliutaI B100Letos Mariana
Nicorici IoanaI B100Letos Mariana
Rudei DariusI B100Letos Mariana
Serbescu VictorI B100Letos Mariana
Truscanu TeodoraI B100Letos Mariana
Vanzariuc GilbertI B100Letos Mariana
Broscautanu AdelinI B95Letos Mariana
Cososchi IoanaI B95Letos Mariana
Miron TudorI B95Letos Mariana
Voroneanu DianaI B95Letos Mariana
Dulgheriu Iustina- MirunaII B100Nunvailer Anca
Raileanu Victor VasileII B95Nunvailer Anca
Burlacu Patricia-AliceII B91Nunvailer Anca
DOROFTE DAVID II C100SUSTER LOREDANA
NEGEL ARIANAII C100SUSTER LOREDANA
TOLOCARIU STEFANIAII C98SUSTER LOREDANA
ANASTASIE CRISTIANAII C95SUSTER LOREDANA
DOBANDA RAZVANII C95SUSTER LOREDANA
DROBOTA EDUARDII C90SUSTER LOREDANA
LAZAR AIDAII C90SUSTER LOREDANA
Brinza Mattia AlessandroII D100Danila Costel
Duduman Raisa ConstantinaII D100Danila Costel
Viziteu Darius IoanII D100Danila Costel
Hoanca Alexandru-MihaiII D90Danila Costel
Brumari Adelina IonelaII D80Danila Costel
Cucosal Alexia IV A100HUMA STEFANIA
Ionita Denisa IV A100HUMA STEFANIA
Urzica Miruna IV A100HUMA STEFANIA
Alecu Sebastian IV A99HUMA STEFANIA
Olariu Ioana IV A97HUMA STEFANIA
Moisuc Darius IV A95HUMA STEFANIA
Muntean Teodora IV A95HUMA STEFANIA
Butnariu Diana IV A93HUMA STEFANIA
Lungu Constantin IV A93HUMA STEFANIA
Moloce Iustin IV A93HUMA STEFANIA
Popa Georgiana IV A93HUMA STEFANIA
Ichim Delia IV A92HUMA STEFANIA
Smadici George IV A92HUMA STEFANIA
Olariu Gabriel IV A91HUMA STEFANIA
Ichim Andrei IV A90HUMA STEFANIA
Matrescu Loreana IV A90HUMA STEFANIA
Necsanu Stefan IV A90HUMA STEFANIA
Iacob Giulia Ramona IV B100Anitei Nina
Lucanu Maria IV B100Anitei Nina
Rotariu StefaniaIV B100Anitei Nina
Olaru Anamaria IV B95Anitei Nina
Pasniciuc Ciprian IV B95Anitei Nina
Barabas Nicoleta IV B90Anitei Nina
Basarab Mircea IV B90Anitei Nina
Raileanu Mihai IV B85Anitei Nina
Dinu Angelo Eduard IV B83Anitei Nina
Maiovschi Maria Mirabela IV B79Anitei Nina
Buzuc Andreea IV B70Anitei Nina
Pal FrancescoIV C98Huzum Luminita
Igna BiancaIV C90Huzum Luminita
Simionov AndreeaIV C90Huzum Luminita
Simionov AdrianIV C86Huzum Luminita
Vitalaru DionisieIV C85Huzum Luminita
Cracana LarisaIV C76Huzum Luminita
Apetre Eliza IV C70Huzum Luminita
Diaconu EricaIV C70Huzum Luminita
Atodiresei DanielPregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Caruntu Bianca Pregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Chersan Antonia Pregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Maica DavidPregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Niculcea Gian Luca Pregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Andronache RubenPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Bobeica LucaPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Ciobanu AnastasiaPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Foca AnastasiaPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Pricope GabrielPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Trohanel TudorPregatitoare A90Tiritelnicu Mihaela
Antonovici MihailPregatitoare A75Tiritelnicu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs