Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Vasile Goldis
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUZATU MARIUSI A79CIOREA MARIA
BEJENARU ALEXANDRUI B100TOMA ADRIANA
TRIFAN RAZVAN STEFANI B100TOMA ADRIANA
TALPOS ALEXANDRAI B98TOMA ADRIANA
DOBRA DANIEL DIONISIEI B90TOMA ADRIANA
POPESCU ADRIANAI B85TOMA ADRIANA
GOGATA DENISAI B79TOMA ADRIANA
SALCU POP STEFANI B70TOMA ADRIANA
RAD CARLA STEFANIAI B63TOMA ADRIANA
GOTA ARIANAI BParticipantTOMA ADRIANA
BAICON CIBAN ERICI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
COSTEA CARINAI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
GHIGOLEA IONUTI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
CIUCA TUDORI D98MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPESCU EVELINEI D98MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
NASCU RAISAI D90MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
NITESCU TUDOR CRISTIANII B97MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RUS RAIS MIHAIII B86MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
POP RAULII B73MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RUS GABRIELAII B61MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BARA ANDREEAII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
SABAU STEFANII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BUCUR DARIUSII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RADU IRINAII C100VILCEANU DELIA
BUCUR IOANAII C95VILCEANU DELIA
VOJ IOANAII C88VILCEANU DELIA
VERESIU ALEXIAII C85VILCEANU DELIA
SABO IOANAII C77VILCEANU DELIA
IDITA TOMUTA DIANAII C71VILCEANU DELIA
SAVU LUCAII C63VILCEANU DELIA
CRISTEA BOGDANII CParticipantVILCEANU DELIA
PETRINCA ALEXIAII CParticipantVILCEANU DELIA
CHIRILUT STEFANII D87JIDVEIAN ADELA
STANCIU STEFAN II D61JIDVEIAN ADELA
ANTON ANAII DParticipantJIDVEIAN ADELA
BADILA SARAII DParticipantJIDVEIAN ADELA
PUSCA MARIAIII B88CORPODEAN OFELIA
BEJENARU BIANCAIII B78CORPODEAN OFELIA
POPA ALEXIAIII B72CORPODEAN OFELIA
GLIGOR AMALIAIII B68CORPODEAN OFELIA
TAHAS DARIAIII B68CORPODEAN OFELIA
BURA ANDREIIII B67CORPODEAN OFELIA
REMETE DARIAIII B67CORPODEAN OFELIA
SEICEAN DARIUSIII B65CORPODEAN OFELIA
BAIES VLADIII B63CORPODEAN OFELIA
STEAU VLADIII B63CORPODEAN OFELIA
BINTINTAN VLAD III C90LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
FLOREA ANCAIII C90LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
BECA VLADIMIRIII C88LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
HADA IULIAIII C75LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
SICOE TUDORIII C62LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
DUMITREAN MARIAIII CParticipantLUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
BALANEANU DARIUSIII CParticipantLUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
PENCIU VLADIII CParticipantLUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
PETRUTIU ALEXANDRAIV A92LUPEA RODICA
BUCUR MARIAIV A81LUPEA RODICA
TRIFAN BIANCAIV A71LUPEA RODICA
SIMIONESCU LARISAIV A70LUPEA RODICA
NEMULESCU RAULIV A66LUPEA RODICA
VOJ TEODORAIV AParticipantLUPEA RODICA
ORDEAN DORAIV AParticipantLUPEA RODICA
SOCOL GABRIELAIV AParticipantLUPEA RODICA
ANGELESCU ANAIV BParticipantBREAZ SIMONA BARBAT VASILE
TIMAR TUDORIV BParticipantBREAZ SIMONA BARBAT VASILE
MORAR ANDREIIV BParticipantBREAZ SIMONA BARBAT VASILE
SICOE DIANAIV BParticipantBREAZ SIMONA BARBAT VASILE

Inapoi la centrele de concurs