Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Vatavu Alesia-DavinaI AEChitic Florentina
IANCU IANISII CEIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
NESTIAN STEFANIAII CEIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
ALEXANDRU MATEIIV AEZAVATE ELENA
COMAN IOANAIV AEZAVATE ELENA
NESTIAN ADINAIV AEZAVATE ELENA
ONOSE ALEXIAIV AEZAVATE ELENA
SAVA GEORGIANAIV AEZAVATE ELENA
VATAVU SARAIV AEZAVATE ELENA
CIOATA ANA IRINAIV BECIUPITU FLORENTINA- RUSU LIA
Angheluta TeodoraPregatitoare AEVrabie Veronica
Polojan Alexia Pregatitoare AEVrabie Veronica
DANGA ANA MARIAPregatitoare BEGHERASIM VERONICA-CARSTEA VERONICA
RACHITA BIANCA ALINAPregatitoare BEGHERASIM VERONICA-CARSTEA VERONICA
VACARCIUC SILVIU ANDREIPregatitoare BEGHERASIM VERONICA-CARSTEA VERONICA
Chiriac DariaPregatitoare AIVrabie Veronica
Iosip VictorPregatitoare AIVrabie Veronica
Karzoun YasminI AIChitic Florentina
ARSENI OANAII CIIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
CRAIU ANA-MARIAII CIIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
FIRA DENISAII CIIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
Birca MedeeaPregatitoare AIVrabie Veronica
CIOVNICU MIRUNA ANDREEAPregatitoare BIGHERASIM VERONICA-CARSTEA VERONICA
Bot Darius Pregatitoare AIIVrabie Veronica
Dediu AndradaPregatitoare AIIVrabie Veronica
Iamandei SofiaPregatitoare AIIVrabie Veronica
CIOVNICU COSMINAII CIIIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
SOREA SEBASTIANII CIIIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
LUNCANU STEFANIII AIIOBREJA SILVIA
Ghilase Bianca-GabrielaI AIIChitic Florentina
PAVELESCU DENISII AIIVALEANU IONICA
UNGUREANU GEORGEII AIIVALEANU IONICA
AMARITEI DARIUSII BIIBARBU LENUTA
PETRISOR LUCAII CIIIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
DIACONU SOPHIAIII AIIOBREJA SILVIA
TELETIN YANNISIII AIIOBREJA SILVIA
GRIGORAS ALEXIV AIIZAVATE ELENA
Malos AndreiPregatitoare AIIVrabie Veronica
Sinica AlessiaPregatitoare AIIVrabie Veronica
FIGHIUC DARIA MARIAPregatitoare BIIGHERASIM VERONICA-CARSTEA VERONICA
DANU MIHNEAIII AIIIOBREJA SILVIA
Gradinaru BeatricePregatitoare AIIIVrabie Veronica
Arteni Daria-MariaI AIIIChitic Florentina
Ghilusca Sinziana-AyshaI AIIIChitic Florentina
Nastasa Rares-StefanI AIIIChitic Florentina
Savin Rares-MarianI AIIIChitic Florentina
Ababei Irina-StefaniaI AMChitic Florentina
Agafitei NicoletaI AMChitic Florentina
Poiana Horea-LucaI AMChitic Florentina
DULUMAN SEBASTIANI BMPRICOB SIMONA- VELESCU IRINA
PANAINTE COSMINI BMPRICOB SIMONA- VELESCU IRINA
POSTOLACHE IULIAI BMPRICOB SIMONA- VELESCU IRINA
GAVRIL DARIAII AMVALEANU IONICA
POPA BIANCAII AMVALEANU IONICA
BODROGHINA ALEXANDRUII CMIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
CRISMARU MARIOII CMIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
RUSU RARESII CMIONESCU MELANIA-STIRBU AURICA
HOBJILA ALEXANDRAIV AMZAVATE ELENA
POPA DAVIDIV AMZAVATE ELENA
STAFIE MIRUNAIV AMZAVATE ELENA
BURECHITA DRAGOS VALENTINIV BMCIUPITU FLORENTINA- RUSU LIA
Gavril Tudor Pregatitoare AMVrabie Veronica
Ghelemei Andrada Pregatitoare AMVrabie Veronica
Paiu AlbertPregatitoare AMVrabie Veronica

Inapoi la centrele de concurs