Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 279
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Constantinescu ClaudiuII A100Dinca Violeta
Matu InesII A95Dinca Violeta
Baghiu AncaII A90Dinca Violeta
Matei BiancaII A90Dinca Violeta
Crisan FlaviusII A86Dinca Violeta
Stoica Sara CristianaII A86Dinca Violeta
Ghiteanu EdwardII A85Dinca Violeta
Papa VladII A85Dinca Violeta
Tudoran MirunaII A85Dinca Violeta
Cristea MihneaII A80Dinca Violeta
Ghinescu MirunaII A80Dinca Violeta
SERBAN ALEXIAII B100Hoara Camelia
BABATA ALEXANDRAII B95Hoara Camelia
CRISAN MARIAII B95Hoara Camelia
POPA VLADII B95Hoara Camelia
CUTURESCU SABINII B90Hoara Camelia
NACU IRINAII B90Hoara Camelia
STAVRACHE STEFANII B90Hoara Camelia
STAVRACHE STEFANII B90Hoara Camelia
STEFAN VLAD II B90Hoara Camelia
TUDOSE DRAGOSII B90Hoara Camelia
RADOI ALEXANDRAII B85Hoara Camelia
DUMITRESCU SOFIAII B80Hoara Camelia
PARASCHIV MARIAII B80Hoara Camelia
STEFAN SERGIUII B80Hoara Camelia
SIRBU CODRUTII B72Hoara Camelia
PETRESCU ALEXANDRAII B70Hoara Camelia
RADOI ANA MARIAII B70Hoara Camelia
NICULAE CLAUDIUII B67Hoara Camelia
ILIESCU GEORGIANAII B65Hoara Camelia
CATUSANU CRISTINAII C95Babii FLORENTINA
GRIGORESCU DELIAII C95Babii FLORENTINA
COBARLIE MATEIII C85Babii FLORENTINA
NEAGU REBECA II C85Babii FLORENTINA
GAGIU BEATRICEII C80Babii FLORENTINA
RISTEA DELIAII C70Babii FLORENTINA
Vamanu SoniaII C68Babii FLORENTINA
CHICINAS ALEXIAII C65Babii FLORENTINA
VAI SARAII C65Babii FLORENTINA
Ionescu Razvan GabrielII D93Gherghe Ioana
Florea Daria AndreeaII D92Gherghe Ioana
Gheorghe Mihnea ClaudiuII D85Gherghe Ioana
Stegarescu Oana CristianaII D80Gherghe Ioana
Chiriac Andreea MariaII D76Gherghe Ioana
Marin Daria IoanaII D75Gherghe Ioana
Dana Rebeka NicoleII D71Gherghe Ioana
Calin Amalia IoanaII D68Gherghe Ioana
Dima Tiberiu PaulII D63Gherghe Ioana
Sai Miruna IoanaII DParticipantGherghe Ioana
Mihai Teodora MariaII DParticipantGherghe Ioana
Panait BiancaII DParticipantGherghe Ioana
Radu Alexandra CristianaII DParticipantGherghe Ioana
Antonesie Teodora EcaterinaII DParticipantGherghe Ioana
Preda MihneaIII B98Badea Roxana
Nutu IustinianIII B74Badea Roxana
Arameanu AndreeaIII B70Badea Roxana
Nita StefanIII B70Badea Roxana
Burlacu RaresIII B68Badea Roxana
Costin EricaIII B66Badea Roxana
Pirvu EvelynIII B66Badea Roxana
Burlacu RuxandraIII B64Badea Roxana
Mesaros StefanIII B64Badea Roxana
Munteanu AndreeaIII B64Badea Roxana
Comsa AlexandruIII B62Badea Roxana
Omerali EdvinIII B62Badea Roxana
Diacencu Ana- MariaIII B60Badea Roxana
Sfirloaga CezarIII B60Badea Roxana
Stanca TeodorIII B60Badea Roxana
Paunescu TudorIII BParticipantBadea Roxana
Dragomir AntoniaIII BParticipantBadea Roxana
Nicolae DanielIII BParticipantBadea Roxana
Stoica BiancaIII BParticipantBadea Roxana
Ciuchilan CatrinelIII BParticipantBadea Roxana
Lefter MihaelaIII BParticipantBadea Roxana
Feldrihan StefanIII BParticipantBadea Roxana
Vasile RalucaIII BParticipantBadea Roxana
Afloarei IoanaIII BParticipantBadea Roxana
Cretu MihaiIII BParticipantBadea Roxana
Gheorghiu AnaIII BParticipantBadea Roxana
Duta StefanIII BParticipantBadea Roxana
Dolgopolai EduardIII BParticipantBadea Roxana
Parlog DavidIII BParticipantBadea Roxana
Leonte Marian AlexandruIV C100Hrisca Adina Florentina
Muresanu MirunaIV C100Hrisca Adina Florentina
Radu Alexandru DanielIV C100Hrisca Adina Florentina
Varodin Anna MariaIV C83Hrisca Adina Florentina
Papuc Tudor AndreiIV C80Hrisca Adina Florentina
Vasile MariaIV C73Hrisca Adina Florentina
Cercelaru DariaIV C67Hrisca Adina Florentina
Vasile Ana-RalucaIV CParticipantHrisca Adina Florentina
Tudor AndreeaIV CParticipantHrisca Adina Florentina

Inapoi la centrele de concurs