Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara
Nume elevClasaCadru didactic
Denes AngelaI CVarjan Popescu Anca
Jicmund AndreiI CVarjan Popescu Anca
Lupa David AlexandruI CVarjan Popescu Anca
Moroaica SarahI CVarjan Popescu Anca
Paunescu Victor CristianI CVarjan Popescu Anca
ANDREI ANDAI IBPOP DANIELA GABRIELA
EIBEN FILIPI IBPOP DANIELA GABRIELA
GRIGOROF DAVIDI IBPOP DANIELA GABRIELA
MURESAN BIANCAI IBPOP DANIELA GABRIELA
OLARIU ANDREEAI IBPOP DANIELA GABRIELA
STOIAN IRISI IBPOP DANIELA GABRIELA
ADAMUT RUXANDRAII BDEACONESCU MIHAELA
NISTORAN DRAGOSII BDEACONESCU MIHAELA
PORTAN IRISII BDEACONESCU MIHAELA
Pacurari Sofia ElisaII DPopovici Felicia
Reviczky-Levay AgnesII DPopovici Felicia
Tiru Andrei IV CBADESCU DANIELA
ADAMUT ELIZAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
BALCU GLORIA Pregatitoare ABALAN DOINA LAURA
BODO EDUARDPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
CENUSE LUIZAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
CUC IANISPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
DUMITRU DELIAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
HLUSCU DAVIDPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
KAMAL EDWARDPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
MAIER MELISSAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
MARTIN SHANIPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
NITULESCU DANPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
PODARU TEODORAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
ROTARU SOFIAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
SICLOVAN ANASTASIAPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
VOCHITOIU ERICPregatitoare ABALAN DOINA LAURA
Busu BrianaPregatitoare BKrauzer Lavinia
Ceocea AlexandruPregatitoare BKrauzer Lavinia
Raduta AlesiaPregatitoare BKrauzer Lavinia
Vrinceanu-Tomici TudorPregatitoare BKrauzer Lavinia
BERTUS ALBERTPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
CHIRCA FABIANPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
ION MARIAPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
KOVAKS DEJANPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
PETRICA IOANAPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
RITIVOIU RADUPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
STOICA MIHAIPregatitoare CSOPORAN CAMELIA
Tiru Andrei Pregatitoare CBADESCU DANIELA
Apostol AndreiPregatitoare DHandra Paula
Bandas AnaPregatitoare DHandra Paula
Cioata sashaPregatitoare DHandra Paula
Di Leta DavidPregatitoare DHandra Paula
Di Leta NicolePregatitoare DHandra Paula
Dragan AlexPregatitoare DHandra Paula
Ghiulai AndreeaPregatitoare DHandra Paula
Luca IovescuPregatitoare DHandra Paula
Mereu GratianPregatitoare DHandra Paula
Paraschiv SaraPregatitoare DHandra Paula
Pop AndreiPregatitoare DHandra Paula
Stefan BratiloveanuPregatitoare DHandra Paula
Tepelea CaiusPregatitoare DHandra Paula
Tudor LaslauPregatitoare DHandra Paula
COSTESCU CAROLINAPregatitoare FJISA RODICA
MIHAI EVA CARINAPregatitoare FJISA RODICA

Inapoi la centrele de concurs