Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CORDOS MARIA IULIAII AEPANTEA TAMARA
MANEA BEATRICEII AEPANTEA TAMARA
MANTON TEODORAII AEPANTEA TAMARA
PURJA GEORGEII AEPANTEA TAMARA
BORZA PATRICKII BEMILOS SABINA
DRAGULESCU RADUII BEMILOS SABINA
PADURARU ISABELAII BEMILOS SABINA
TIMUCA ANDREIII BEMILOS SABINA
UTU-NAGHIU ALEXANDRAII BEMILOS SABINA
DURNEA SORIN GABRIELII CEMunteanu Mihaela
GEORGESCU DAVIDII CEMunteanu Mihaela
IVAN MARIUS CRISTIANII CEMunteanu Mihaela
POPUTE DRAGOS MIHAIII CEMunteanu Mihaela
BADESCU BENIAMIN VICTOR II DE
DUDAS ANA DACIANA II DEBOGDAN VIORICA
NICOARA TEODORA II DEBOGDAN VIORICA
CIOCAN RAZVANIV CESOPORAN CAMELIA
PETROVAI VLADIV CESOPORAN CAMELIA
PETROVAI VLADIV CESOPORAN CAMELIA
RADU ANAIV CESOPORAN CAMELIA
ROSU DARIAIV CESOPORAN CAMELIA
VESE ALEXANDRUIV CESOPORAN CAMELIA
JERDEA ANDREIIV DEBALAN DOINA LAURA
POPESCU GABRIELIV DEBALAN DOINA LAURA
Lupse Turpan Adriana GabrielaI DIPopovici Felicia
NAGY ALEXANDRU IOANII CIMUNTEANU MIHAELA
Kovacs DarkoI DIIPopovici Felicia
POPESCU GEORGIANAIV DIIBALAN DOINA LAURA
ANDRON RADUIV CIISOPORAN CAMELIA
ACHIM ALEXANDRUIV DIIBALAN DOINA LAURA
Reviczky Levay Agnes I DIIIPopovici Felicia
Tepeneu AlexandraI DIIIPopovici Felicia
MITARIU IVONA MARIAII CIIIMunteanu Mihaela
BOCA ERIK EMILIANII CIIIMunteanu Mihaela
Kelemen AlexandruI DIIIPopovici Felicia
BOICU MARIA SARAH II DIIIBOGDAN VIORICA
MOISA LUCA II DIIIBOGDAN VIORICA
Bratu CatincaI DMPopovici Felicia
Cocosila SoniaI DMPopovici Felicia
Hentiu RaresI DMPopovici Felicia
Paduraru KristaI DMPopovici Felicia
Pelecaci Sofia MariaI DMPopovici Felicia
Potang Ana StefaniaI DMPopovici Felicia
Tamas AndreiI DMPopovici Felicia
Tuta DavidI DMPopovici Felicia
BRATAN ANELIAII AMPANTEA TAMARA
HOJDA ELIZA CEZARAII AMPANTEA TAMARA
RIPAN LUCA CARMINAII BMMILOS SABINA
CRIVAT MARA IULIA II DMBOGDAN VIORICA
IANCU MARIUS ADRIAN II DMBOGDAN VIORICA
BORCA BOGDANIII CMBADESCU DANIELA
CORCODEL DARIAIII CMBADESCU DANIELA
DORNEANU PETRAIII CMBADESCU DANIELA
JOLTA TUDORIII CMBADESCU DANIELA
LAZA RARESIII CMBADESCU DANIELA
PATRICIA MUNTEANUIII CMBADESCU DANIELA
POP STEFANIII CMBADESCU DANIELA
TIRU ANDREIIII CMBADESCU DANIELA
Mihaly StefaniaIII DMButa Madalina
Popescu TudorIII DMButa Madalina
PADURARU ERIKIV CMSOPORAN CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs