Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Iovan MirunaI AEMondescu Anisoara
Mihaiceanu AlexiaI AEMondescu Anisoara
Filiseanu MirunaI BEZaharia Laura
Galiceanu LucaI BEZaharia Laura
Popescu RaresI BEZaharia Laura
Rotaru BogdanI BEZaharia Laura
Terpezeteanu IanisI BEZaharia Laura
Turcu NicoleI BEZaharia Laura
Codita Irina I CEChisa Raluca Elena
Diaconescu EduardI CEChisa Raluca Elena
Dinu MihaiI CEChisa Raluca Elena
Ghindaru LuizaI CEChisa Raluca Elena
Kasim-Agha LaraI CEChisa Raluca Elena
Regep RobertaI CEChisa Raluca Elena
Rotaru CarlaI CEChisa Raluca Elena
Suitaru RobertI CEChisa Raluca Elena
BRATU ALESSANDRAII AEGHENEA SIMONA
Ciocanescu RobertaIII CEPopescu Simona
Darac IustinIII CEPopescu Simona
Dinca DavidIII CEPopescu Simona
Ghitulescu SoniaIII CEPopescu Simona
Ionescu AndreiIII CEPopescu Simona
Mitroi MaraIII CEPopescu Simona
Toncea ArianaIII CEPopescu Simona
Bosa AnelissaPregatitoare BELica Mihaela
Coltan RyannaPregatitoare BELica Mihaela
Dananae ElisaPregatitoare BELica Mihaela
Firica AlexandruPregatitoare BELica Mihaela
Rotaru ClaraPregatitoare BELica Mihaela
Stefanescu MariaPregatitoare BELica Mihaela
Turneanu MaraPregatitoare BELica Mihaela
Islicaru AndreiI AIMondescu Anisoara
Segarceanu KarinaI AIMondescu Anisoara
Nitescu Andra-MariaIV AIVelea Monica
Burca FlorinPregatitoare BIILica Mihaela
Neagoe StefanPregatitoare BIILica Mihaela
Popa RaduPregatitoare BIILica Mihaela
Rotaru DariaPregatitoare BIILica Mihaela
Danciu CristianI CIIChisa Raluca Elena
BURCEA ANDREIII AIIGHENEA SIMONA
Diaconu Alessia Nicole III AIIPopescu Silvia
Giurca BrianaIII AIIPopescu Silvia
Bala AndraIII CIIPopescu Simona
Constantin BeatriceIII CIIPopescu Simona
Florescu BiancaIII CIIPopescu Simona
Lazeanu BiancaIII CIIPopescu Simona
Popa DeliaIII CIIPopescu Simona
Duta DragosPregatitoare BIILica Mihaela
Stan RobertPregatitoare BIILica Mihaela
CRISTEA AURORAII AIIIGHENEA SIMONA
Ilina IustinI AIIIMondescu Anisoara
Marin MihaiI AIIIMondescu Anisoara
Bogoslov RuxandraPregatitoare BIIILica Mihaela
Croitoru Ana-MariaPregatitoare BIIILica Mihaela
Ghionea DalmaPregatitoare BIIILica Mihaela
Pasol AyanPregatitoare BIIILica Mihaela
Popescu DariaPregatitoare BIIILica Mihaela
Udrea NataliaPregatitoare BIIILica Mihaela
Stanoi ClaraPregatitoare BIIILica Mihaela
Albu AmeliaI BMZaharia Laura
Bejan AlessiaI BMZaharia Laura
Cretu IuliaI BMZaharia Laura
Zavate RafaelaI BMZaharia Laura
Piffel SimonaI CMChisa Raluca Elena
Marin Razvan III AMPopescu Silvia
Olteanu Rebecca III AMPopescu Silvia
Petria Mihnea AlexandruIII AMPopescu Silvia

Inapoi la centrele de concurs