Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bosa AnelissaI BELica Mihaela
Burca FlorinI BELica Mihaela
Dananae ElisaI BELica Mihaela
Duta DragosI BELica Mihaela
Firica AlexandruI BELica Mihaela
Gheorghiu DavidI BELica Mihaela
Stanoi ClaraI BELica Mihaela
Turneanu MaraI BELica Mihaela
IOVAN MIRUNAII AEMONDESCU ANISOARA
ISLICARU ANDREIII AEMONDESCU ANISOARA
MIHAICEANU ALEXIAII AEMONDESCU ANISOARA
SEGARCEANU KARINAII AEMONDESCU ANISOARA
Albu AmeliaII BEZaharia Laura
Baltaretu RaduII BEZaharia Laura
Calinescu NicoleII BEZaharia Laura
Filiseanu MirunaII BEZaharia Laura
Galiceanu LucaII BEZaharia Laura
Pislea RamonaII BEZaharia Laura
Rotaru BogdanII BEZaharia Laura
Terpezeteanu IanisII BEZaharia Laura
Turcu NicoleII BEZaharia Laura
Zavate RafaelaII BEZaharia Laura
Caracaleanu CorinaII CEChisa Raluca Elena
Diaconescu EduardII CEChisa Raluca Elena
Ghindaru LuizaII CEChisa Raluca Elena
Popescu BeatriceII CEChisa Raluca Elena
Regep RobertaII CEChisa Raluca Elena
BRATU ALESSANDRAIII AEGHENEA SIMONA
IANCU VALENTINAIII AEGHENEA SIMONA
IVANESCU ALEXANDRUIII AEGHENEA SIMONA
DIACONU ALESSIA NICOLEIV AEPOPESCU SILVIA
AUREL VICTOR ANDREIPregatitoare AEVELEA MONICA
COTFASA MIRUNA ELENAPregatitoare AEVELEA MONICA
Coltan RyannaI BILica Mihaela
Flueran AyanI BILica Mihaela
Pasol AyanI BILica Mihaela
Popa RaduI BILica Mihaela
GHOLAMI DARIUSHPregatitoare AIVELEA MONICA
GRIGORE LUCIA MARIAPregatitoare AIVELEA MONICA
LUNGU ROXANA ELENAPregatitoare AIVELEA MONICA
GAVRILA DAVID ANDREII CIIROIBU TANIA
MARIN RAZVAN ANDREIIV AIIPOPESCU SILVIA
Diaconescu RazvanI BIILica Mihaela
Stan Ivan RobertI BIILica Mihaela
Stefanescu MariaI BIILica Mihaela
DANESCU AGNESII AIIMONDESCU ANISOARA
GITAN ROBERTII AIIMONDESCU ANISOARA
PUIU DENISII AIIMONDESCU ANISOARA
Chirita DariaII BIIZaharia Laura
Ceraceanu MihaiII CIIChisa Raluca Elena
Codita IrinaII CIIChisa Raluca Elena
BUIA STEFANIAPregatitoare AIIIVELEA MONICA
CAMEN CRISTINAPregatitoare AIIIVELEA MONICA
VASILE ANISIA MARIAPregatitoare AIIIVELEA MONICA
Bogoslov RuxandraI BMLica Mihaela
Ghionea DalmaI BMLica Mihaela
Moise AnastasiaI BMLica Mihaela
Popescu DariaI BMLica Mihaela
SANDA DAN VALENTINI CMROIBU TANIA
ENEA DIMITRISII AMMONDESCU ANISOARA
Brat IustinII BMZaharia Laura
Constantin Sebastian II BMZaharia Laura
Danciu CristianII CMChisa Raluca Elena
Lungeanu SaraII CMChisa Raluca Elena
Suitaru RobertII CMChisa Raluca Elena
CALOTA ANDREIIII AMGHENEA SIMONA
TOMA LETITIAIII AMGHENEA SIMONA
TONEA ELIANAIII AMGHENEA SIMONA
GIURCA BRIANAIV AMPOPESCU SILVIA
VINTILA MARIA ISABELAIV AMPOPESCU SILVIA

Inapoi la centrele de concurs