Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.G.DUCA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banoiu SophiaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Bereanu PetruII AEMargarit-Baraitaru Monica
Coada RazvanII AEMargarit-Baraitaru Monica
David RomanII AEMargarit-Baraitaru Monica
Dragan BiancaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Fota IosifII AEMargarit-Baraitaru Monica
Gogonea RuxandraII AEMargarit-Baraitaru Monica
Ionescu MariaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Voicu OanaII AEMargarit-Baraitaru Monica
ADUMITROAIE IASMINEII CEDINU ANA VALERIA
ANDREI ALEXANDRUII CEDINU ANA VALERIA
COSTACHEL NICHOLASII CEDINU ANA VALERIA
COSTIN MARAII CEDINU ANA VALERIA
IONESCU OLGAII CEDINU ANA VALERIA
NEGRILA SARAII CEDINU ANA VALERIA
STEFANESCU ANA MARIAII CEDINU ANA VALERIA
Dinu RuxandraIII AEFarkas Maria-Rodica
Dobrota AlexandraIV BEDragan Carmen
Iliescu Alecsia IV BEDragan Carmen
Petrean IustinIV BEDragan Carmen
Gramaticu IlincaIV CEAfloroaei Margareta
Mateescu SofiaIV CEAfloroaei Margareta
Namolosanu RazvanIV CEAfloroaei Margareta
Oanta MariaIV CEAfloroaei Margareta
Popescu MirceaIV CEAfloroaei Margareta
Schipor StefaniaIV CEAfloroaei Margareta
Jula DianaIV DEMoise Magdalena
Castu Andrei TudorPregatitoare AEEne Florina
Dondera David AlexandruPregatitoare AEEne Florina
Ficai DenisaPregatitoare AEEne Florina
Raileanu Andrei MihaiPregatitoare AEEne Florina
Ilie Tudor IonPregatitoare CESimionescu Eugenia
Ionel Alexia IsabelaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Stoica Clarisa Pregatitoare CESimionescu Eugenia
Tatulescu IuliaPregatitoare CESimionescu Eugenia
POPESCU NATALIAII CIDINU ANA VALERIA
Burtea IrinaIII AIFarkas Maria-Rodica
Dascalu EvaIV BIDragan Carmen
Tulpan MateiIV BIDragan Carmen
Ionescu Irina III AIIFarkas Maria-Rodica
Anghel AliceII AIIMargarit-Baraitaru Monica
Farcus IoanaII AIIMargarit-Baraitaru Monica
Gheroghita MilenaII AIIMargarit-Baraitaru Monica
Vincze LucaII AIIMargarit-Baraitaru Monica
CIOCIRLAN MARCII CIIDINU ANA VALERIA
DOROBANTU EVAII CIIDINU ANA VALERIA
GRIGOROPOULOS SOFIAII CIIDINU ANA VALERIA
Serban TeodoraIII AIIFarkas Maria-Rodica
Ghita DariaIV BIIDragan Carmen
Elleithy Noah MateiPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Farcus AlexandruPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Pigulea Ecaterina AimeePregatitoare CIISimionescu Eugenia
Toderica Luca Zoran TudorPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Vanghele Maria EvaPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Lamba SaraIII AIIIFarkas Maria-Rodica
Lehaci TeodoraIV CIIIAfloroaei Margareta
Nicolescu Andreea AnastasiaPregatitoare CIIISimionescu Eugenia
BALANESCU AMELIEII CIIIDINU ANA VALERIA
Nemes IanisIV BIIIDragan Carmen
Alecu VladIV BIIIDragan Carmen
Andraws NicolasII AMMargarit-Baraitaru Monica
Cojoaca Ana-MariaII AMMargarit-Baraitaru Monica
Oanta VladII AMMargarit-Baraitaru Monica
Serban Ana-MariaII AMMargarit-Baraitaru Monica
CICIRLAN STEFAN II CMDINU ANA VALERIA
COSTIN IOANAII CMDINU ANA VALERIA
ION IOANA SOPHIAII CMDINU ANA VALERIA
Anghel AntoniaIV BMDragan Carmen
Drocan AnaIV BMDragan Carmen
Ciobanu Aris StefanPregatitoare CMSimionescu Eugenia

Inapoi la centrele de concurs