Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.G.DUCA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banoiu SophiaI AEMargarit-Baraitaru Monica
Bote IvanI AEMargarit-Baraitaru Monica
Ionescu MariaI AEMargarit-Baraitaru Monica
Rachitan RaduI AEMargarit-Baraitaru Monica
Toma Victor I AEMargarit-Baraitaru Monica
Vincze LucaI AEMargarit-Baraitaru Monica
ANDREI ALEXANDRUI CEDinu Ana Valeria
CIOCIRLAN MARC I CEDinu Ana Valeria
GRIGOROPOULOS SOFIA I CEDinu Ana Valeria
ION IOANA SOPHIAI CEDinu Ana Valeria
IONESCU OLGAI CEDinu Ana Valeria
Cirnaru Mara-TeodoraIII DEMoise Magda
Jula DianaIII DEMoise Magda
Sovarel Ioana-MariaIII DEMoise Magda
EVANGHELIU TEODORA IV AESIMIONESCU EUGENIA
MIHALACHE ALEXANDRA IV AESIMIONESCU EUGENIA
PAVEL OVIDIU IV AESIMIONESCU EUGENIA
Creanga RobertIV BENICHITA ALICE
AANEI RALUCA Pregatitoare AEMIHAILA DANIELA
BADEA PAVEL Pregatitoare AEMIHAILA DANIELA
BOBOC ANA MARIA Pregatitoare AEMIHAILA DANIELA
CARAGUI TUDOR Pregatitoare AEMIHAILA DANIELA
DIACONESCU MARIAPregatitoare AEMIHAILA DANIELA
HAIDAU LARISAPregatitoare AEMIHAILA DANIELA
JOLDEA ALESSIAPregatitoare AEMIHAILA DANIELA
OANCEA SOPHIAPregatitoare AEMIHAILA DANIELA
PITURU SARA Pregatitoare AEMIHAILA DANIELA
POPA MAYAPregatitoare AEMIHAILA DANIELA
STANESCU CRISTIANA Pregatitoare AEMIHAILA DANIELA
AXINTESCU CLARA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
BALAUTA IULIA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
CALOTA DRAGOS Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
COLDEA ALEXANDRU Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
CORDUNEANU CATALINA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
DEACONU DELIA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
FESACHI ALECSIA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
IONESCU GABRIEL Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
MALANCIUC IOANA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
NICHITA MATEI Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
POPESCU DAVID Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
STAN ALEXANDRA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
TURTA ANDREEA Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
VASU DOMINIC Pregatitoare BESECAREANU SIMONA
LAZAR LUCA Pregatitoare BISECAREANU SIMONA
Borcos Ana-MariaI AIIMargarit-Baraitaru Monica
Gogonea RuxandraI AIIMargarit-Baraitaru Monica
Mitoi StefanI AIIMargarit-Baraitaru Monica
COSTACHEL NICOLASI CIIDinu Ana Valeria
DOROBANTU EVAI CIIDinu Ana Valeria
NEGRILA SARA I CIIDinu Ana Valeria
OPREA RAZVANI CIIDinu Ana Valeria
CAPRARU SOFIA Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
HATNEANU TUDOR Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
PAUNESCU DARIA Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
SAVA MAYA Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
VASILE ALEXANDRU Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
Suciu MaraI AIIMargarit-Baraitaru Monica
ADUMITROAIE IASMINEI CIIDinu Ana Valeria
COSTIN IOANAI CIIDinu Ana Valeria
Banciu RaresIII CIIAfloroaei Margareta
Namolosanu RazvanIII CIIAfloroaei Margareta
Grosu David-AndreiIII DIIMoise Magda
Nicola Teodor-IonutIII DIIMoise Magda
ENACHE AMIRA Pregatitoare AIIMIHAILA DANIELA
IONECI ANASTASIA Pregatitoare AIIMIHAILA DANIELA
MOISEI MARA Pregatitoare AIIMIHAILA DANIELA
ZAMAN BIANCA Pregatitoare AIIMIHAILA DANIELA
GAINA IRINA Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
IOSIF VICTOR Pregatitoare BIISECAREANU SIMONA
STEFANESCU ANA MARIAI CIIIDinu Ana Valeria
Calin EdwinIV BIIINICHITA ALICE
FULAU TEODOR Pregatitoare BIIISECAREANU SIMONA
Braescu MihaiIII CIIIAfloroaei Margareta
COSTIN MARAI CIIIDinu Ana Valeria
ICHIMESCU FILIPI CIIIDinu Ana Valeria
STANESCU ANA Pregatitoare BIIISECAREANU SIMONA
Foca MaraIV BIIINICHITA ALICE
CATA RAZVANI CMDinu Ana VALERIA
CIOCIRLAN STEFANI CMDinu Ana Valeria
NICOLAE CARINA I CMDinu Ana Valeria
TOMA TUDORI CMDinu Ana Valeria
Andrei AlexandruIII BMDRAGAN CARMEN
Petrean IustinIII BMDRAGAN CARMEN
Alecu VladIII BMDRAGAN CARMEN
Dascalu Eva-IsabelleIII BMDRAGAN CARMEN
Dobrinoiu EricIII BMDRAGAN CARMEN
Dobrota AlexandraIII BMDRAGAN CARMEN
Drocan Ana-TeodoraIII BMDRAGAN CARMEN
Tulpan MateiIII BMDRAGAN CARMEN
Poscas AndraIII CMAfloroaei Margareta
Stancu Eva III CMAfloroaei Margareta
Negru Adi AndreiIV CMENE FLORINA
Vasu FilipIV CMENE FLORINA
MORARU CALIN Pregatitoare AMMIHAILA DANIELA
TRISNEVSCHI NATALIAPregatitoare AMMIHAILA DANIELA
VILCU DARIA Pregatitoare AMMIHAILA DANIELA
GROFU LARISA Pregatitoare BMSECAREANU SIMONA
VARZARU VICTOR Pregatitoare BMSECAREANU SIMONA

Inapoi la centrele de concurs