Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Beclean
Scoala:C N Petru Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BEZERITA RAULI A100TAMAS AMALIA
CINDEA MARIAI A100TAMAS AMALIA
MURESAN LIAI A100TAMAS AMALIA
MURESAN LUCAI A100TAMAS AMALIA
MURESAN ROCSANAI A100TAMAS AMALIA
PASCA ANDREII A100TAMAS AMALIA
FLOREAN IULIAI A95TAMAS AMALIA
HUCIU PATRICIAI A95TAMAS AMALIA
REMAN MARIAI A95TAMAS AMALIA
MURESAN DARIUSI A92TAMAS AMALIA
BARBURAS MARIAI A90TAMAS AMALIA
MARIASIU ANTONIAI A90TAMAS AMALIA
ORBAN DANIELAI A90TAMAS AMALIA
POP MAYAI A90TAMAS AMALIA
DENES BOTEAN MATEIII A100ZSIGMOND ANCA
OPREA ALEXIAII A100ZSIGMOND ANCA
LUCACIU ANDREEAII A95ZSIGMOND ANCA
MAIEREAN ANDRAII A95ZSIGMOND ANCA
NASTASE ALEXANDRUII A95ZSIGMOND ANCA
ROMAN IOANAII A95ZSIGMOND ANCA
CAMPAN BIANCAII A93ZSIGMOND ANCA
MARIAN IONUTII A93ZSIGMOND ANCA
MAIEREAN MARIAII A90ZSIGMOND ANCA
SEICHELY NATALIAII A90ZSIGMOND ANCA
TALOS LARISAII A90ZSIGMOND ANCA
TUSA ALEXANDRAII A90ZSIGMOND ANCA
MOTOGNA MARIAII A83ZSIGMOND ANCA
FELDRIHAN RAZVANII A80ZSIGMOND ANCA
SILAS ROBERTAII A80ZSIGMOND ANCA
ILUICAS CRISTIANII A60ZSIGMOND ANCA
MOIS IULIAII A60ZSIGMOND ANCA
CRISTUREAN RUTHII AParticipantZSIGMOND ANCA
IVAN DARIUSII AParticipantZSIGMOND ANCA
POP JESSICAII AParticipantZSIGMOND ANCA
BOZGA MARIOII AParticipantZSIGMOND ANCA
DANILA SORINII AParticipantZSIGMOND ANCA
SIMION ALESIAII AParticipantZSIGMOND ANCA
TODEREAN DARIAII AParticipantZSIGMOND ANCA
TIMOCE IOANAII AParticipantZSIGMOND ANCA
RETEGAN STANCA DIANAII AParticipantZSIGMOND ANCA
ZAGONY MARKUSII AParticipantZSIGMOND ANCA
MURESAN MIHAI II AParticipantZSIGMOND ANCA
BLIDARU IOANAIII A100DOROS IOANA
MURESAN LARAIII A100DOROS IOANA
SASARMAN ADINAIII A100DOROS IOANA
ZSIGMOND EDWINAIII A96DOROS IOANA
BADALE LUCAIII A95DOROS IOANA
RUSU MIHAIIII A90DOROS IOANA
BUTOI CRISTIANIII A80DOROS IOANA
BUGNAR DIANAIII A69DOROS IOANA
BIRTA SARAIII A68DOROS IOANA
MURESAN ALEXANDRAIII AParticipantDOROS IOANA
SASARMAN AURAIII AParticipantDOROS IOANA
SASARMAN GABRIELAIV A100CHIS LIDIA
TALOS RAULIV A100CHIS LIDIA
MAGDEA MARIAIV A99CHIS LIDIA
BINDEA ANDREEAIV A98CHIS LIDIA
RUS ERIKIV A98CHIS LIDIA
PLAIAN IOANAIV A96CHIS LIDIA
BACI CRISTOFERIV A95CHIS LIDIA
DIUGAN RELUIV A93CHIS LIDIA
HITICAS ALICIAIV A92CHIS LIDIA
SALISTEAN SERGIUIV A90CHIS LIDIA
SZASZ SEBASTIANIV A90CHIS LIDIA
SIMION ARIANAIV A63CHIS LIDIA
COROBIAN ANTONIAIV AParticipantCHIS LIDIA
BATINAS PATRICCIAPregatitoare A100TOMOIAGA SINZIANA
BLAGA DARIUSPregatitoare A100TOMOIAGA SINZIANA
RUS CARLAPregatitoare A100TOMOIAGA SINZIANA
BUTOI IOANAPregatitoare A95TOMOIAGA SINZIANA
CUCURA DENISAPregatitoare A95TOMOIAGA SINZIANA
DENES ABIGAILPregatitoare A95TOMOIAGA SINZIANA
BLAGA TIMEEAPregatitoare A90TOMOIAGA SINZIANA
BUDURLEAN ABIELPregatitoare A90TOMOIAGA SINZIANA
MARIASIU MIHAIPregatitoare A90TOMOIAGA SINZIANA

Inapoi la centrele de concurs