Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Topoloveni
Scoala:Liceul Tehnologic
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dinu LuizaI DParticipantNasta Tatiana
Gheorghe AlexandruII C83Samoila Ionela
Balan DavidII C82Samoila Ionela
Badea TiberiuII C73Samoila Ionela
Dovlecel StefanII C70Samoila Ionela
Vlaican DavidII C65Samoila Ionela
Voicu RaresII CParticipantSamoila Ionela
Stan StefanII CParticipantSamoila Ionela
Dobre RobertII D61Stanciu Alina
Tudose MariaII D60Stanciu Alina
Dobrita CasianII DParticipantStanciu Alina
Rebegea IanisII DParticipantStanciu Alina
Chiorescu IoanaII DParticipantStanciu Alina
Mizdran IoanaII DParticipantStanciu Alina
Neacsa Serafimescu Maia StefaniaII DParticipantStanciu Alina
Falcuta DariusIII A93Coman Gabriela
Mihalcea MirunaIII A83Coman Gabriela
Popescu HoriaIII A68Coman Gabriela
Soare AntoniaIII A66Coman Gabriela
Ghilencea IanisIII A60Coman Gabriela
Vlad AndreeaIII AParticipantComan Gabriela
Bodea MaiaIII AParticipantComan Gabriela
Manoiu AlexiaIII B80Chantrel Elena
Nete SEbastianIII B77Chantrel Elena
Anca MarioIII B65Chantrel Elena
Tudor Ana MariaIII B65Chantrel Elena
Pitoiu AndraIII B60Chantrel Elena
Lupu MateiIII BParticipantChantrel Elena
Soptea EduardIII BParticipantChantrel Elena
Dobre AndreiIII C88Stanciu Ruxandra
Stan AlexiaIII CParticipantStanciu Ruxandra
Tinca AlbertIII CParticipantStanciu Ruxandra
Anton MariaIII CParticipantStanciu Ruxandra
Borgia ValeriaIII CParticipantStanciu Ruxandra
Barbuceanu Alesia MariaIII CParticipantStanciu Ruxandra
Lacatus MinodoraIII CParticipantStanciu Ruxandra
Ghelmeci BogdanIII CParticipantStanciu Ruxandra
Cumpanasoiu DenisaIV A96Nitescu Antonela
Oprea IustinaIV A80Nitescu Antonela
Nedelcu TeodorIV A75Nitescu Antonela
Voicu EliotIV A75Nitescu Antonela
Haruta DariaIV A74Nitescu Antonela
Ungureanu MariaIV A60Nitescu Antonela
Voicu MariaIV AParticipantNitescu Antonela
Popescu MirunaIV AParticipantNitescu Antonela
Chiriac CorinaIV AParticipantNitescu Antonela
Popescu PetruIV B96Apostolescu Adela
Marina CezarIV B84Apostolescu Adela
Vijiitu MarinaIV B82Apostolescu Adela
Anton DavidIV B77Apostolescu Adela
Matei AndraIV D82Istvan Rodica
Eana Ana MariaIV D69Istvan Rodica
Bacan MariaIV D68Istvan Rodica
Serban IonutIV D66Istvan Rodica
Briceag FlorentinaIV DParticipantIstvan Rodica
Panait LucaIV DParticipantIstvan Rodica
Muscalu SebastianIV DParticipantIstvan Rodica
Banica LuizaIV DParticipantIstvan Rodica

Inapoi la centrele de concurs