Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Hunedoara
Scoala:Colegiul National de Informatica Traian Lalescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Butoi AlexandruIV BEGalesanu Cerasela
Herban AlexandruIV BEGalesanu Cerasela
Banceu DariaPregatitoare CEToma Adina
Gala StefaniaPregatitoare CEToma Adina
Iancu cezaraPregatitoare CEToma Adina
Ilie CarolinaPregatitoare CEToma Adina
Penea LucaPregatitoare CEToma Adina
Ruican ClaudiaPregatitoare CEToma Adina
Todiras AntoniaPregatitoare CEToma Adina
Toma AnaPregatitoare CEToma Adina
Vinga MaraPregatitoare CEToma Adina
HaulicaFlaviusIV AIStancioi Mariana
Pasca RobertIV AIStancioi Mariana
Melicut DavidIV BIGalesanu Cerasela
Rus RoxanaIV AIIStancioi Mariana
Kulcsar FranciciscI BIICristea Georgeta
Susman RaulIV AIIStancioi Mariana
Mateut AliciaIV BIIGalesanu Cerasela
Caceu MihneaPregatitoare CIIToma Adina
Gherghel DenisPregatitoare CIIToma Adina
Iacob SebastianPregatitoare CIIToma Adina
Mitican MateiPregatitoare CIIToma Adina
Pecsar TudorPregatitoare CIIToma Adina
Sirba RaresPregatitoare CIIToma Adina
Sirba RaresPregatitoare CIIToma Adina
Herbei Pencioiu AntoniaIV BIIIGalesanu Cerasela
Dorobat KevinI BIIICristea Georgeta
Simionescu DenisaI BIIICristea Georgeta
Fedorciuc DariusIV AIIIStancioi Mariana
Fedorciuc SabrinaIV AIIIStancioi Mariana
Bejanaru AyanaIV AMStancioi Mariana
Hritcu RazvanIV AMStancioi Mariana
Lupsa RobertIV BMGalesanu Cerasela
Moise RaulIV BMGalesanu Cerasela
Onescu RaresIV BMGalesanu Cerasela
Voicu MelisaIV BMGalesanu Cerasela
Angheluta AyanPregatitoare CMToma Adina
Florea RafaelPregatitoare CMToma Adina
Ghenea CezaraPregatitoare CMToma Adina
Kovecsi IzabellaPregatitoare CMToma Adina
Motoc DariaPregatitoare CMToma Adina
Radu BeatricePregatitoare CMToma Adina
Zirbo KarinaPregatitoare CMToma Adina

Inapoi la centrele de concurs