Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Sc.Gim.Al.Davila Pitesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DUMITRESCU ANDREIII A100IONESCU ALINA
GADOIU ANDREIII A100IONESCU ALINA
PARASCHIV ANDREIII A100IONESCU ALINA
STANCU ELENAII A100IONESCU ALINA
POPESCU CODRUTII A98IONESCU ALINA
DRAGOMIRESCU ANCAII A95IONESCU ALINA
POPESCU ADNANAII A95IONESCU ALINA
BLOJU DAMIANII A93IONESCU ALINA
IANAC ELENAII A93IONESCU ALINA
ANA BOGDANII A90IONESCU ALINA
ANGHELESCU STEFANII A90IONESCU ALINA
BLOJU MATEIII A90IONESCU ALINA
STANCU MARIAII A90IONESCU ALINA
BARBU MIHAI RARESII B100BOTEANU XIMENA
BICA ANDREEA CRISTIANAII B100BOTEANU XIMENA
BOTOGHINA IOANAII B100BOTEANU XIMENA
IONESCU MATEI GABRIELII B100BOTEANU XIMENA
MIRANCEA IRINAII B100BOTEANU XIMENA
PASAROIU ROBERT STEFANII B100BOTEANU XIMENA
POPESCU ALESSIA ELENAII B100BOTEANU XIMENA
POPESCU FLORENTA DARIA IOANAII B100BOTEANU XIMENA
TIRDEA ANA MIHAELA II B100BOTEANU XIMENA
TROACA DARIUS ANDREIII B100BOTEANU XIMENA
DOBRINESCU IOANA II B98BOTEANU XIMENA
GHEORGHE DARIUS NICOLAEII B98BOTEANU XIMENA
POPESCU DAVID MIHAIII B98BOTEANU XIMENA
VINT ANDREEA MIRUNAII B95BOTEANU XIMENA
NEACSU CONSTANTIN DARIUSII B94BOTEANU XIMENA
BEBU NICOLAE ADRIANII B90BOTEANU XIMENA
MINCIUNA MARIA VERONICAII B90BOTEANU XIMENA
TOITAN ALEXANDRA GABRIELAII B90BOTEANU XIMENA
TOPALA RADU GABRIELII B90BOTEANU XIMENA
BULIGA SEBASTIAN FLORINII C100MORLOVA CRISTINA
CALIN ALEXANDRAII C100MORLOVA CRISTINA
CALINESCU LAURENTIU DANII C100MORLOVA CRISTINA
PREDA ANDREIII C100MORLOVA CRISTINA
TARTALEA ALEXANDRUII C100MORLOVA CRISTINA
CIMPEANU MIRUNAII C95MORLOVA CRISTINA
ARSENE ALEXANDRAII C90MORLOVA CRISTINA
BUZATU ANEII C90MORLOVA CRISTINA
HRISTU MAYA NICOLEII C90MORLOVA CRISTINA
TUDOR STEFANII C90MORLOVA CRISTINA
OLTEANU ALEXANDRUII D100CIRSTEA DIANA
OPREA FLAVIAII D100CIRSTEA DIANA
SERBAN AMALIAII D100CIRSTEA DIANA
STANA BOGDANII D99CIRSTEA DIANA
CALOIANU BIANCAII D98CIRSTEA DIANA
NICULA GEORGIANAII D96CIRSTEA DIANA
GRECU ALEXIAII D95CIRSTEA DIANA
STANCIU ARIANAII D95CIRSTEA DIANA
STOICA STEFAN II D95CIRSTEA DIANA
ZAMFIRACHE ANDREIII D92CIRSTEA DIANA
NICOLAE BIANCAII D91CIRSTEA DIANA
CRACANEL NICOLETAII D90CIRSTEA DIANA
GHEORGHE ANDREEAII D90CIRSTEA DIANA
ZINCA ANGELAII D90CIRSTEA DIANA
CIOBANU DAVIDIII A100IONITA IOANA
CIRSTEA SARAIII A100IONITA IOANA
GHITA STEFANIII A100IONITA IOANA
PANAITESCU IOANAIII A100IONITA IOANA
MATEI ALEXANDRUIII A97IONITA IOANA
PIRVOIU HORIAIII A97IONITA IOANA
BOSTINARU DELIAIII A95IONITA IOANA
LUCA GABRIELIII A95IONITA IOANA
CRISTIAN MIRUNAIII A94IONITA IOANA
IONESCU ALEXANDRAIII A94IONITA IOANA
OVEJANU ANDREEAIII A94IONITA IOANA
CATINCUT ALEXANDRAIII A92IONITA IOANA
TATOMIR PETRUTIII A92IONITA IOANA
BIRSAN ANA MARIAIII A90IONITA IOANA
LAZAR RARESIII A90IONITA IOANA
MIHAESCU ADRIANIII A90IONITA IOANA
PIRNEATA LEONARDIII A90IONITA IOANA
VISAN ADRIANIII A90IONITA IOANA
CALINESCU ANDRAIII B100VOICU GEORGICA
PARASCHIVA DARIAIII B100VOICU GEORGICA
BANU ANDREIIII C98ROSCA GHEORGHITA
MIHAI OCTAVIANIII C96ROSCA GHEORGHITA
EPUREANU JANINEIII C95ROSCA GHEORGHITA
STAN RADUIII C95ROSCA GHEORGHITA
CONSTANTIN ALEXIAIII C93ROSCA GHEORGHITA
RADULESCU LAURAIII C92ROSCA GHEORGHITA
DRAGUTA MIHAIIII D100EPURE AMALIA
GUTU DARIUSIII D98EPURE AMALIA
STROIULEASA DAVIDIII D95EPURE AMALIA
EPURE MALINAIII D91EPURE AMALIA
NICOLESCU ALEXIAIII D90EPURE AMALIA
DELAYAT LISAIII E100GAGIU ANDA
MILEA CLAUDIAIII E100GAGIU ANDA
STANCIUCU ANTONIOIII E98GAGIU ANDA
TARASILA BOGDANIII E97GAGIU ANDA
TESA STEFANIII E97GAGIU ANDA
BRATUT KARINAIII E96GAGIU ANDA
SUCIU ALEXANDRUIII E94GAGIU ANDA
CURTASU EDUARDIII E92GAGIU ANDA
IVASCU GEORGEIII E90GAGIU ANDA
TANASE ADRIANIII E90GAGIU ANDA

Inapoi la centrele de concurs