Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 84
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
AMIHALACHIOAIEI MARAI B97GRIGORESCU CRINELA
POPA SOFIAI B97GRIGORESCU CRINELA
CONSTANTINESCU LUCAI B95GRIGORESCU CRINELA
SLUSARENCU ALEXANDRUI B95GRIGORESCU CRINELA
BARBULESCU TUDORI B90GRIGORESCU CRINELA
ANGHEL ANDREEAI B89GRIGORESCU CRINELA
RUS IULIAI B85GRIGORESCU CRINELA
ICLEANU EDII B84GRIGORESCU CRINELA
MORARU ANDREII B81GRIGORESCU CRINELA
ROSU MARAI B76GRIGORESCU CRINELA
GOGONEA ARIANAI B70GRIGORESCU CRINELA
IONESCU ILINCAI B70GRIGORESCU CRINELA
DUMITRU DIANAI B68GRIGORESCU CRINELA
STOICA PATRICIAI B68GRIGORESCU CRINELA
PATENTASU ALEXANDRUI B66GRIGORESCU CRINELA
DIACONESCU LUCAI B65GRIGORESCU CRINELA
VLAD LUCAI B62GRIGORESCU CRINELA
COJOACA ALESSIAI B61GRIGORESCU CRINELA
MIHAI EDWARDI B61GRIGORESCU CRINELA
MOTOVELEA ANNABELI BParticipantGRIGORESCU CRINELA
STEFANA DARIAI BParticipantGRIGORESCU CRINELA
GHIOCA MAYAI BParticipantGRIGORESCU CRINELA
OPRIS LUCAI BParticipantGRIGORESCU CRINELA
Barbu SebastianII B100Poenaru Carmen
Niculae TudorII B95Poenaru Carmen
Clocioboiu DariaII B90Poenaru Carmen
Miruna CostacheII B80Poenaru Carmen
Radu DavidII B80Poenaru Carmen
Teodorescu TheaII B80Poenaru Carmen
Toader DenisaII B80Poenaru Carmen
Gabor Irina NicoletaIII A100Elena Dumitru
Hurloiu Robert Andrei III A100Elena Dumitru
Alexandru Adina Ana MariaIII A90Elena Dumitru
Niculescu Stefan III A88Elena Dumitru
Niculae David GabrielIII A75Elena Dumitru
Coconu Denis MarianIII A70Elena Dumitru
Otelea Vlad IonutIII A70Elena Dumitru
Enache OctavianIII C98Oana Jijie
Glodeanu Filip III C96Oana Jijie
Tudor MarinaIII C96Oana Jijie
Florescu EvaIII C86Oana Jijie
Dobre AndreiIII C84Oana Jijie
Vasilovici VictorIV B70Elvira Zabava
Ghita AlessiaIV B69Elvira Zabava
Dimofte MariaIV B66Elvira Zabava
Herea AlexandruIV B65Elvira Zabava
Iorga SebastianIV B61Elvira Zabava
Bocu Annays ElenaPregatitoare A100Marin Costanta
Bocu Annays ElenaPregatitoare A100Marin Costanta
Daiciu Daria GabrielaPregatitoare A100Marin Costanta
Ducuta Marius NicolaePregatitoare A100Marin Costanta
Ghica Clara GiaPregatitoare A100Marin Costanta
Gurita Daria AlexandraPregatitoare A100Marin Costanta
Nastasa Sofia IoanaPregatitoare A100Marin Costanta
Rusu Sarah LuciaPregatitoare A100Marin Costanta
Rusu Sarah LuciaPregatitoare A100Marin Costanta
Vlasceanu Stefan BogdanPregatitoare A100Marin Costanta
Stan AlexandruPregatitoare A95Marin Costanta
Ivanoff Andreea IoanaPregatitoare A92Marin Costanta
Joja Gaman Raisa IoanaPregatitoare A92Marin Costanta
Genet Matei AndreiPregatitoare A90Marin Costanta
Grigore IlincaPregatitoare A90Marin Costanta
Pascu Lavinia IoanaPregatitoare A90Marin Costanta
Radoi Valentin CostinPregatitoare A90Marin Costanta
Stoica Bianca Roxana MariaPregatitoare A90Marin Costanta
Androsiac Dragos IoanisPregatitoare A88Marin Costanta
Dumitru Miruna ElenaPregatitoare A88Marin Costanta
Pasareanu Iris DorianaPregatitoare A88Marin Costanta
Pasareanu Iris DorianaPregatitoare A88Marin Costanta
Pasareanu Iris DorianaPregatitoare A88Marin Costanta
Pasareanu Iris DorianaPregatitoare A88Marin Costanta
Pasareanu Iris DorianaPregatitoare A88Marin Costanta
Georgescu Vlad AndreiPregatitoare A84Marin Costanta
Dragu Raluca IoanaPregatitoare A80Marin Costanta
Epure Anne Mary ElenaPregatitoare A78Marin Costanta
Macovei Mihai SebastianPregatitoare A76Marin Costanta
Fica Tudor MihaiPregatitoare A75Marin Costanta
Tudor Vlad GabrielPregatitoare A66Marin Costanta
Sava Claudia Ana MariaPregatitoare A62Marin Costanta

Inapoi la centrele de concurs