Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Chiajna
Scoala:Scoala Kids Club Militari
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
STELEA SOFIAI B100SARU PETRA
BICHIR GABRIELAI B86SARU PETRA
ZAFAR SARAHI B68SARU PETRA
OLTEANU SONIAI BParticipantSARU PETRA
CLEJENEANU KATIAI BParticipantSARU PETRA
BADAU SARAII A98DOGARU LILIANA
HIRLEATA ALEXANDRUII A95DOGARU LILIANA
NEAGU ALEXANDRAII A95DOGARU LILIANA
CONDURATEANU SOFIAII A93DOGARU LILIANA
ZAFAR MARYUMII A87DOGARU LILIANA
IPATE MARIAII A85DOGARU LILIANA
MUHAMMAD AMINAHII A84DOGARU LILIANA
PASARELU IANISII A73DOGARU LILIANA
SOJKA MARKII A70DOGARU LILIANA
BOTOAGA ALESIA II A65DOGARU LILIANA
BLINDA RICARDOII AParticipantDOGARU LILIANA
BICHIR TEODORIII A100OPREA FLORENTA
TINCU MARIAIII A90OPREA FLORENTA
PETRESCU MARIOIII A87OPREA FLORENTA
PAVEL MATEIIII A81OPREA FLORENTA
AVRAMESCU SEBASTIANIII A80OPREA FLORENTA
TECLA RAZVANIII A80OPREA FLORENTA
SCAICEANU ANA MARIAIII A73OPREA FLORENTA
SORESCU DIANAIII A70OPREA FLORENTA
JURCUT RIANAIII A68OPREA FLORENTA
ANDONE ANDREIIII A61OPREA FLORENTA
HOFFT RAFAELIII AParticipantOPREA FLORENTA
IVAN ROBERTIII AParticipantOPREA FLORENTA
POPESCU CARLA III B100CHITU LIVIA
PADURARU ROBERTIII B95CHITU LIVIA
DUNEL OCTAVIANIII B93CHITU LIVIA
GOUSIOU THEOFANIAIII B90CHITU LIVIA
MARINESCU ANDREIIII B88CHITU LIVIA
GIREADA TUDORIII B85CHITU LIVIA
ION ALEXANDRAIII B83CHITU LIVIA
ACHIM ANDREIIII B81CHITU LIVIA
TEODORESCU DAVIDIII B80CHITU LIVIA
CHIRAN VANESA III B78CHITU LIVIA
MOIMA TUDORIII B75CHITU LIVIA
CIRJAN MARAIII B70CHITU LIVIA
GHITA ALESIAIII B70CHITU LIVIA
STOICA INES III B70CHITU LIVIA
GHITA RAISAIII BParticipantCHITU LIVIA
STEFANESCU MIHAIIV A90CRACIUN ROXANA
HANGANU ANDREEAIV A83CRACIUN ROXANA
LARION MIRUNAIV A68CRACIUN ROXANA
BOTOROAGA DARIAIV AParticipantCRACIUN ROXANA
STANCU RAULIV AParticipantCRACIUN ROXANA
HOFFT PATRICIAIV AParticipantCRACIUN ROXANA
BADAU ALICIAIV AParticipantCRACIUN ROXANA
POP BIANCAIV AParticipantCRACIUN ROXANA
BECHERU AYANAPregatitoare A100PLUGARU ELENA
GHINET KARINAPregatitoare A100PLUGARU ELENA
MOHAIDLI ISRAPregatitoare A95PLUGARU ELENA
CARBUREANU ANAPregatitoare A89PLUGARU ELENA
ANGHEL RUXANDRAPregatitoare A85PLUGARU ELENA
COSTEA RAULPregatitoare A71PLUGARU ELENA
ONU ALEXANDRUPregatitoare A67PLUGARU ELENA
UDUBASA ANTONPregatitoare AParticipantPLUGARU ELENA
PASARELU MATEOPregatitoare AParticipantPLUGARU ELENA
GOUSIOUS GEORGIOSPregatitoare AParticipantPLUGARU ELENA
BLINDA JASMINAPregatitoare B100GHIMPETEANU ANDREEA
MARIN GABRIEL Pregatitoare B100GHIMPETEANU ANDREEA
MATEI BIANCAPregatitoare B100GHIMPETEANU ANDREEA
POSTU MONICAPregatitoare B100GHIMPETEANU ANDREEA
ANDRONE STEFANIAPregatitoare B95GHIMPETEANU ANDREEA
NEAGU REBECAPregatitoare B93GHIMPETEANU ANDREEA
STANCU DARIAPregatitoare B92GHIMPETEANU ANDREEA
ANDONEMIRCEAPregatitoare BParticipantGHIMPETEANU ANDREEA

Inapoi la centrele de concurs