Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Chiajna
Scoala:Scoala Gimnaziala Kids Club
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ADAM MIRCEAI AESTAN ELENA
ANGHEL RUXANDRAI AESTAN ELENA
CARBUREANU ANAI AESTAN ELENA
FLORESCU ALEXANDRUI AESTAN ELENA
GHINET KARINAI AESTAN ELENA
IORDACHE DENISAI AESTAN ELENA
MINCA ERICI AESTAN ELENA
STOEAN RAZVANI AESTAN ELENA
VIZITIU RADUI AESTAN ELENA
APOSTOL ALEXANDRAI BEGHIMPETEANU ANDREEA
MATEI BIANCAI BEGHIMPETEANU ANDREEA
PANAETE STEFANI BEGHIMPETEANU ANDREEA
POSTU MONICAI BEGHIMPETEANU ANDREEA
STOIAN RADUI BEGHIMPETEANU ANDREEA
DRAGUSANU RARESII AEPETRESCU SIMONA
FITCOSCHI ERICAII AEPETRESCU SIMONA
TINCU VICTORII BEIONITA DELIA
BICHIR TEODORIV AEMUNTELE ANDREEA
PASARE LUCAIV AEMUNTELE ANDREEA
PAVEL MATEIIV AEMUNTELE ANDREEA
TECLA RAZVANIV AEMUNTELE ANDREEA
BIRLA MATEIPregatitoare AEUDROIU ANA
DIMA RENEEPregatitoare AEUDROIU ANA
IAKAB STEFANPregatitoare AEUDROIU ANA
IONESCU ADINAPregatitoare AEUDROIU ANA
MANDRU IOANAPregatitoare AEUDROIU ANA
MOCANU ANDRAPregatitoare AEUDROIU ANA
MOGA LARAPregatitoare AEUDROIU ANA
PLESA EDUARDPregatitoare AEUDROIU ANA
POP ANTONIAPregatitoare AEUDROIU ANA
ROSU IOANAPregatitoare AEUDROIU ANA
TALPES EMAPregatitoare AEUDROIU ANA
TANASE INGRIDPregatitoare AEUDROIU ANA
VILCU DAVIDPregatitoare AEUDROIU ANA
ALEXE LUCAPregatitoare BENASTA STEFANIA
BITA SABINAPregatitoare BENASTA STEFANIA
CARBUREANU CATRINELPregatitoare BENASTA STEFANIA
COMARNICEANU SARAPregatitoare BENASTA STEFANIA
EPURAS EDUARDPregatitoare BENASTA STEFANIA
MANEA ERICPregatitoare BENASTA STEFANIA
MASU ANDREIPregatitoare BENASTA STEFANIA
POPESCU MIHAIPregatitoare BENASTA STEFANIA
RAILEANU IOANAPregatitoare BENASTA STEFANIA
RUJOIU STEFANPregatitoare BENASTA STEFANIA
TALPAN ILONAPregatitoare BENASTA STEFANIA
VINTILESCU DARIAPregatitoare BENASTA STEFANIA
ALEXANDRU EVELINEII AIIPETRESCU SIMONA
ZAMFIR LUIZAII AIIPETRESCU SIMONA
IOAN STEFANII AIIPETRESCU SIMONA
PADURARU ROBERTIV BIICHITU AURORA LIVIA
BECHERU AYANAI AIISTAN ELENA
COSTEA RAULI AIISTAN ELENA
MOHAIDLI ISRAAI AIISTAN ELENA
BLINDA JASMINAI BIIGHIMPETEANU ANDREEA
HALINGA CARLAI BIIGHIMPETEANU ANDREEA
NICULI ALEXIAI BIIGHIMPETEANU ANDREEA
PIRVU EVA I BIIGHIMPETEANU ANDREEA
VLAD MIRUNA I BIIGHIMPETEANU ANDREEA
TALPAN RARESII AIIPETRESCU SIMONA
ARDELEANU GEORGEII BIIIONITA DELIA
CARP ANDREIII BIIIONITA DELIA
MALANCU DENISAII BIIIONITA DELIA
OLTEANU SONIAII BIIIONITA DELIA
TINCU MARIAIV AIIMUNTELE ANDREEA
DUNEL OCTAVIAN IV BIICHITU AURORA LIVIA
TANASE PETRUPregatitoare AIIUDROIU ANA
BADAU SARAIII AIIIDOGARU ELENA LILIANA
PESCARU RARESII AIIIPETRESCU SIMONA
HIRLEATA ALEXANDRUIII AIIIDOGARU ELENA LILIANA
NEAGU ALEXANDRAIII AIIIDOGARU ELENA LILIANA
MIHAITA CEZARAI AMSTAN ELENA
UDUBASA ANTONI AMSTAN ELENA
HANGANU ALEXANDRAI BMGHIMPETEANU ANDREEA
MARIN GABRIELI BMGHIMPETEANU ANDREEA
OFITERU LUCAI BMGHIMPETEANU ANDREEA
VASILE LUCAI BMGHIMPETEANU ANDREEA
BICHIR GABRIELAII BMIONITA DELIA
CLEJENEANU KATIAII BMIONITA DELIA
STELEA SOFIAII BMIONITA DELIA
GIREADA TUDORIV BMCHITU AURORA LIVIA
MARINESCU ANDREIIV BMCHITU AURORA LIVIA
POPESCU CARLA IV BMCHITU AURORA LIVIA
BUMBACEA RARESPregatitoare AMUDROIU ANA
GHEORGHE ANDREIPregatitoare AMUDROIU ANA

Inapoi la centrele de concurs