Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Pena MateiI C100Riza Angelica
Crudu EvaI C95Riza Angelica
Dinca TomaI C95Riza Angelica
Marinescu CatincaI C95Riza Angelica
Calota TaraI C90Riza Angelica
Seitan AndreiI C90Riza Angelica
Gheorghe EduardI C85Riza Angelica
Dumitru AmaliaI C75Riza Angelica
Iordachescu RobinI C75Riza Angelica
Marcu MariaI C75Riza Angelica
Smarandache VladI C75Riza Angelica
Druga AndreeaI C70Riza Angelica
Burloi MateiI C65Riza Angelica
Ionita AndreiI CParticipantRiza Angelica
STATIVA LUCA II A95SILVIA DRAGUT
TANASE DAVIDII A95SILVIA DRAGUT
IORDACHE IOANAII A90SILVIA DRAGUT
PETRESCU MARAII A90SILVIA DRAGUT
VEZEANU VLADIMIRII A90SILVIA DRAGUT
RAITA ANDREIII A88SILVIA DRAGUT
BALASOIU INGRIDII A85SILVIA DRAGUT
GRIGORE ALEXANDRUII A83SILVIA DRAGUT
VASILE ILINCAII A80SILVIA DRAGUT
BOICEA ALEXANDRAII A78SILVIA DRAGUT
PETRE MARIAII A78SILVIA DRAGUT
MORARIU DAVIDII A75SILVIA DRAGUT
PASCALE TUDOR II A75SILVIA DRAGUT
STOICA MARAII A70SILVIA DRAGUT
Baciu LucaII D100Lungu Renate
Matei MariaII D100Lungu Renate
Plesa StefanII D100Lungu Renate
OLARU RAZVAN ALEXANDRUIII A100PATRU MONICA
JUDET TONIIII A96PATRU MONICA
UNCHIASU VICTOR ALEXANDRUIII A96PATRU MONICA
PETRESCU TUDORIII A92PATRU MONICA
LECA MARAIII A80PATRU MONICA
RAGALIE ANDRA IRINAIII A75PATRU MONICA
BORTISCA LUIZAIII A61PATRU MONICA
IVANOV RIZA STEFANIAIII A61PATRU MONICA
DRAGUT MARIAIII AParticipantPATRU MONICA
NEGRU TAISIA AIDAIII AParticipantPATRU MONICA
BUCHIDAU NATALIAIII AParticipantPATRU MONICA
CRUCERU SOFIA MARIAIII AParticipantPATRU MONICA
GESTIN VALENTINE DENISAIII AParticipantPATRU MONICA
MAZILU STELLAIII AParticipantPATRU MONICA
NEACSU TUDOR NICOLAEIII AParticipantPATRU MONICA
CIOTINGA RARES ALEXANDRUIII AParticipantPATRU MONICA
IACOB EVA MARIAIII AParticipantPATRU MONICA
OPRAN MIHAI ALEXANDRUIII AParticipantPATRU MONICA
DUCA LAURA ADRIANAIII AParticipantPATRU MONICA
BROSCAREANU TUDORIII AParticipantPATRU MONICA
RADULESCU ALECSANDRUIII AParticipantPATRU MONICA
BARDASU ENRICHIII AParticipantPATRU MONICA
PALMEIRA MARIA LUIZAIII AParticipantPATRU MONICA
CADIR DERYAIII AParticipantPATRU MONICA
COVALENCO CRISTIAN GABRIELIII AParticipantPATRU MONICA
GESTIN HELEN SUNITAIII AParticipantPATRU MONICA
GRIGORAS VLADIII AParticipantPATRU MONICA
ROSCA ANDREEAIII AParticipantPATRU MONICA
LICA TUDORIII B100Marina Radulescu
MURESAN ANDREIIII B100Marina Radulescu
CONSTANTINESCU ALESSIAIII B98Marina Radulescu
DONEA FILIPIII B98Marina Radulescu
DULIGA SARAIII B98Marina Radulescu
DUMITRU CLARAIII B98Marina Radulescu
NEACSU MIRUNAIII B98Marina Radulescu
PREDULEA ALEXANDRAIII B98Marina Radulescu
VOICU KIRALINAIII B98Marina Radulescu
BLANARU MIHAIIII B93Marina Radulescu
CUCU STEFANIII B93Marina Radulescu
MARIAN MARIAIII B85Marina Radulescu
CIRSTICA ALEXANDRUIII B81Marina Radulescu
BRUMA GEORGEIII B80Marina Radulescu
RAVESCU ALEXANDRAIII B80Marina Radulescu
ALDIA RAZVANIII B75Marina Radulescu
SOAVA MARIAIII B75Marina Radulescu
BOTEZ SOFIAIII B70Marina Radulescu
CHIRITOIU FELICIANIII B70Marina Radulescu
RADOI CRISTIANIII B70Marina Radulescu
ANDREA SEBASTIANIII BParticipantMarina Radulescu
CONSTANTIN MARAIII BParticipantMarina Radulescu
Banu RobertIII C100Andrei Mirela
Cosma TudorIII C100Andrei Mirela
Fellone FrancescaIII C100Andrei Mirela
Horobeanu TudorIII C100Andrei Mirela
Rentea DavidIII C100Andrei Mirela
Rizea CellaIII C100Andrei Mirela
Visioianu Ana-SophiaIII C100Andrei Mirela
Voiculescu AnisiaIII C100Andrei Mirela
Dumitrelea AlexandruIII C95Andrei Mirela
Cobzaru TheodoraIII C90Andrei Mirela
Voiculescu AnisiaIII C90Andrei Mirela
Bulai LucaIII C80Andrei Mirela
Nicolae AlexiaIII C80Andrei Mirela
Pogangeanu MariaIII C80Andrei Mirela
David RazvanIII C70Andrei Mirela
Masters Victoria StephanieIII C70Andrei Mirela
Rusanian AndreiIII C70Andrei Mirela
Lopatica RaisaIII C65Andrei Mirela
Rusu IoanaIII CParticipantAndrei Mirela
Tudor CalinIII CParticipantAndrei Mirela
Gherman MirunaIII CParticipantAndrei Mirela
Racoceanu AndreiIII CParticipantAndrei Mirela
Unguru Ana MariaIII CParticipantAndrei Mirela
Cimpoeru AntonioIII CParticipantAndrei Mirela
Damienoiu SerbanIII CParticipantAndrei Mirela
Ilie VladIII CParticipantAndrei Mirela
Manole Ianis III CParticipantAndrei Mirela
Peia AlexandruIII CParticipantAndrei Mirela
Burloi IosifIII CParticipantAndrei Mirela
Stancioiu BeniaminIII CParticipantAndrei Mirela
Calin Daria-MihaelaIV A100State Luminita
Dumitru Andrei-StefanIV A100State Luminita
Geavela Alexia-CaterinaIV A100State Luminita
Gheorghe Vlad-MihaiIV A100State Luminita
Grigore Jacqueline-MariaIV A100State Luminita
Manea Alessia-VictoriaIV A100State Luminita
CiobanuMaria-AlexiaIV A96State Luminita
Sola Costin-MateiIV A95State Luminita
Somandru EricIV A95State Luminita
Chirea Stefan-CatalinIV A85State Luminita
Cechirdan Matei-IoanIV A83State Luminita
Leca Maria-ClaraIV A82State Luminita
Petrescu Mihai-TudorIV A80State Luminita
Popescu-Garotescu MateiIV A80State Luminita
Radulescu Ioan-LucaIV A80State Luminita
Baran Rebeca Anne MaryIV A75State Luminita
Constantin MateiIV A70State Luminita
Suvejanu Andrei-AlexandruIV A70State Luminita
Stanescu CezaraIV A65State Luminita
Balanescu MariaIV A60State Luminita
Bara Ianis-AlexandruIV A60State Luminita
Mocanu Miruna-CristianaIV A60State Luminita
Schiopu Ana-IuliaIV A60State Luminita
Balasoiu Patricia-IoanaIV AParticipantState Luminita
Costicea Teodor-NicholasIV AParticipantState Luminita
Avram AdrianIV AParticipantState Luminita
Florescu AlexandruIV C100Negoita Irina Elena
Popescu DariaIV C100Negoita Irina Elena
Babes AndreiIV C98Negoita Irina Elena
Cordun LucaIV C90Negoita Irina Elena
Bercu AlbertIV C85Negoita Irina Elena
Dragos Ana MariaIV C80Negoita Irina Elena
Mihordea AlexandraIV C80Negoita Irina Elena
Mincu DianaIV C80Negoita Irina Elena
Sanda TudorIV C75Negoita Irina Elena
Butaru MariaIV C70Negoita Irina Elena
Marcu ElenaIV C65Negoita Irina Elena
Chirila SilviuIV C60Negoita Irina Elena
Halip LaviniaIV C60Negoita Irina Elena
Moga AlexandruIV C60Negoita Irina Elena
Antoniu Maia TheodoraPregatitoare B100Lopatica Alina Cristina
Iovanut RebecaStefaniaPregatitoare B100Lopatica Alina Cristina
Patracioc RazvanIulianPregatitoare B100Lopatica Alina Cristina
Roman MaiaPregatitoare B100Lopatica Alina Cristina
Turcanu CalinPregatitoare B100Lopatica Alina Cristina
Vaduva Filip AlexandruPregatitoare B100Lopatica Alina Cristina
Ciocoiu IlincaTeodoraPregatitoare B98Lopatica Alina Cristina
Moldovan VladimirPregatitoare B98Lopatica Alina Cristina
Socol Cristian DavidPregatitoare B98Lopatica Alina Cristina
Pacu Andrei LucianPregatitoare B96Lopatica Alina Cristina
Muste Sergiu AndreiPregatitoare B95Lopatica Alina Cristina
Epure Ana DharmaPregatitoare B90Lopatica Alina Cristina
Epure Maria DariaPregatitoare B90Lopatica Alina Cristina
Gherman Victor AndreiPregatitoare B90Lopatica Alina Cristina
Robitu Vlad alexandruPregatitoare B90Lopatica Alina Cristina
Andrei Isabela ElenaPregatitoare B88Lopatica Alina Cristina
Saioc Rebeca IoanaPregatitoare B88Lopatica Alina Cristina
Lesan DariusPregatitoare B85Lopatica Alina Cristina
Zincenco VladPregatitoare B85Lopatica Alina Cristina
Nastase Matei IoanPregatitoare B83Lopatica Alina Cristina
Costea Philip IonatanPregatitoare B82Lopatica Alina Cristina
Smadu Vlad AlexandruPregatitoare B81Lopatica Alina Cristina
Nita KarlaPregatitoare B79Lopatica Alina Cristina

Inapoi la centrele de concurs