Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Pena MateiI CERiza Angelica
Baciu LucaII DELungu Renate
Matei MariaII DELungu Renate
Plesa StefanII DELungu Renate
OLARU RAZVAN ALEXANDRUIII AEPATRU MONICA
LICA TUDORIII BEMarina Radulescu
MURESAN ANDREIIII BEMarina Radulescu
Banu RobertIII CEAndrei Mirela
Cosma TudorIII CEAndrei Mirela
Fellone FrancescaIII CEAndrei Mirela
Horobeanu TudorIII CEAndrei Mirela
Rentea DavidIII CEAndrei Mirela
Rizea CellaIII CEAndrei Mirela
Visioianu Ana-SophiaIII CEAndrei Mirela
Voiculescu AnisiaIII CEAndrei Mirela
Calin Daria-MihaelaIV AEState Luminita
Dumitru Andrei-StefanIV AEState Luminita
Geavela Alexia-CaterinaIV AEState Luminita
Gheorghe Vlad-MihaiIV AEState Luminita
Grigore Jacqueline-MariaIV AEState Luminita
Manea Alessia-VictoriaIV AEState Luminita
Florescu AlexandruIV CENegoita Irina Elena
Popescu DariaIV CENegoita Irina Elena
Antoniu Maia TheodoraPregatitoare BELopatica Alina Cristina
Iovanut RebecaStefaniaPregatitoare BELopatica Alina Cristina
Patracioc RazvanIulianPregatitoare BELopatica Alina Cristina
Roman MaiaPregatitoare BELopatica Alina Cristina
Turcanu CalinPregatitoare BELopatica Alina Cristina
Vaduva Filip AlexandruPregatitoare BELopatica Alina Cristina
CONSTANTINESCU ALESSIAIII BIMarina Radulescu
DONEA FILIPIII BIMarina Radulescu
DULIGA SARAIII BIMarina Radulescu
DUMITRU CLARAIII BIMarina Radulescu
NEACSU MIRUNAIII BIMarina Radulescu
PREDULEA ALEXANDRAIII BIMarina Radulescu
VOICU KIRALINAIII BIMarina Radulescu
Babes AndreiIV CINegoita Irina Elena
Ciocoiu IlincaTeodoraPregatitoare BILopatica Alina Cristina
Moldovan VladimirPregatitoare BILopatica Alina Cristina
Socol Cristian DavidPregatitoare BILopatica Alina Cristina
JUDET TONIIII AIIPATRU MONICA
UNCHIASU VICTOR ALEXANDRUIII AIIPATRU MONICA
CiobanuMaria-AlexiaIV AIIState Luminita
Pacu Andrei LucianPregatitoare BIILopatica Alina Cristina
Crudu EvaI CIIRiza Angelica
Dinca TomaI CIIRiza Angelica
Marinescu CatincaI CIIRiza Angelica
STATIVA LUCA II AIISILVIA DRAGUT
TANASE DAVIDII AIISILVIA DRAGUT
Dumitrelea AlexandruIII CIIAndrei Mirela
Sola Costin-MateiIV AIIState Luminita
Somandru EricIV AIIState Luminita
Muste Sergiu AndreiPregatitoare BIILopatica Alina Cristina
BLANARU MIHAIIII BIIIMarina Radulescu
CUCU STEFANIII BIIIMarina Radulescu
PETRESCU TUDORIII AIIIPATRU MONICA
Calota TaraI CMRiza Angelica
Seitan AndreiI CMRiza Angelica
IORDACHE IOANAII AMSILVIA DRAGUT
PETRESCU MARAII AMSILVIA DRAGUT
VEZEANU VLADIMIRII AMSILVIA DRAGUT
Cobzaru TheodoraIII CMAndrei Mirela
Voiculescu AnisiaIII CMAndrei Mirela
Cordun LucaIV CMNegoita Irina Elena
Epure Ana DharmaPregatitoare BMLopatica Alina Cristina
Epure Maria DariaPregatitoare BMLopatica Alina Cristina
Gherman Victor AndreiPregatitoare BMLopatica Alina Cristina
Robitu Vlad alexandruPregatitoare BMLopatica Alina Cristina

Inapoi la centrele de concurs