Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LECA MARAII AEPATRU MONICA
LICA TUDORII BEMarina Radulescu
Bulai LucaII CEAndrei Mirela
Visoianu Ana-SophiaII CEAndrei Mirela
Voiculescu AnisiaII CEAndrei Mirela
Calin Daria-MihaelaIII AEState Luminita
Ciobanu Maria-AlexiaIII AEState Luminita
Manea Alessia-VictoriaIII AEState Luminita
Al Yahya HadyIV AEIanos Elisabeta
Chatzistamatiou MariaIV AEIanos Elisabeta
Enache Vlad AlexandruIV AEIanos Elisabeta
Stanica Oana TeodoraIV AEIanos Elisabeta
Ene MihaiIV BEChivu Oana
ANGHEL MATEIPregatitoare AECSIZMADI ALICE
AVRAM ANASTASIA MARIAPregatitoare AECSIZMADI ALICE
BABES RADUPregatitoare AECSIZMADI ALICE
CRANTA JACQUELINE KATHERINEPregatitoare AECSIZMADI ALICE
HOTAREANU FILIP MATEIPregatitoare AECSIZMADI ALICE
PARVU RADUPregatitoare AECSIZMADI ALICE
PURCAREA IRINAPregatitoare AECSIZMADI ALICE
RUSANIAN MARIAPregatitoare AECSIZMADI ALICE
SURDU DELIAPregatitoare AECSIZMADI ALICE
Aldea Maria-AntoniaPregatitoare BERadu Nicoleta
Almasan VictorPregatitoare BERadu Nicoleta
Calin Bogdan-GabrielPregatitoare BERadu Nicoleta
Chiritoiu VladimirPregatitoare BERadu Nicoleta
Cojanu Teodora-IoanaPregatitoare BERadu Nicoleta
Constantinescu Eric-AlexandruPregatitoare BERadu Nicoleta
Marcu Matei-PetruPregatitoare BERadu Nicoleta
Momanu Alexandra-MariaPregatitoare BERadu Nicoleta
Sola AnastasiaPregatitoare BERadu Nicoleta
Sola EcaterinaPregatitoare BERadu Nicoleta
Stoicescu CatincaPregatitoare BERadu Nicoleta
Stoicescu SmarandaPregatitoare BERadu Nicoleta
Dinca TomaPregatitoare CEAngelica Riza
Dumitru AmaliaPregatitoare CEAngelica Riza
Gheorghe EduardPregatitoare CEAngelica Riza
Iordachescu RobinPregatitoare CEAngelica Riza
Seitan AndreiPregatitoare CEAngelica Riza
Babes AndreiIII CINegoita Irina
MAZILU SERGIUPregatitoare AICSIZMADI ALICE
VOICU KIRALINAII BIMarina Radulescu
Pitis LaviniaIV BIChivu Oana
Dragos Ana MariaIII CIINegoita Irina
Bostina TheodoraPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Lazar Andreea-Cristina-MariaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Popa Raul-AlexandruPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Popescu Alexandra-IoanaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Stockton AnnaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Taru Daria-GabrielaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Plesa StefanPregatitoare DIILungu Renate
Let ElenaIII CIINegoita Irina
JUDET TONIII AIIPATRU MONICA
PETRESCU TUDORII AIIPATRU MONICA
BLANARU MIHAIII BIIMarina Radulescu
DONEA FILIPII BIIMarina Radulescu
Cosma TudorII CIIAndrei Mirela
Fellone FrancescaII CIIAndrei Mirela
Georgescu AndreeaII CIIAndrei Mirela
Horobeanu TudorII CIIAndrei Mirela
Geavela Alexia-CaterinaIII AIIState Luminita
Gheorghe Vlad-MihaiIII AIIState Luminita
Sola Matei-CostinIII AIIState Luminita
Popescu Ana MariaIII DIIPrioteasa Cristina
Ceornolet Denis CristianIV AIIIanos Elisabeta
Plugaru Ioan alexandruIV AIIIanos Elisabeta
Sichitiu Iana AlexandraIV AIIIanos Elisabeta
Blanaru AlexiaIV BIIChivu Oana
Boldi EugenIV BIIChivu Oana
Constantin AndreiIV BIIChivu Oana
Marculescu TiberiuIV BIIChivu Oana
Petre AndreiIV BIIChivu Oana
Puicu MateiIV BIIChivu Oana
BOSOMOIU SOFIAPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
KONTRAFOURIS DIONISISPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
PERJU ADINA MARIAPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
Manta Razvan- AndreiPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Rada StefanPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Ravescu AdrianPregatitoare CIIAngelica Riza
UNCHIASU VICTOR ALEXANDRUII AIIIPATRU MONICA
BOTEZ SOFIAII BIIIMarina Radulescu
MARCU IOANAII BIIIMarina Radulescu
Sandru Ana-Maria TeodoraPregatitoare BIIIRadu Nicoleta
Burloi MateiPregatitoare CIIIAngelica Riza
Crudu EvaPregatitoare CIIIAngelica Riza
Stancioiu SamuelPregatitoare CIIIAngelica Riza
Iesan Ida IoanaIV AIIIIanos Elisabeta
BRATOSIN THEODOR CONSTANTINPregatitoare AIIICSIZMADI ALICE
Chendea Matei-VladimirPregatitoare BIIIRadu Nicoleta
Dan Vlad-StefanPregatitoare BIIIRadu Nicoleta
Mihutescu Diana-MariaPregatitoare BIIIRadu Nicoleta
CIRSTICA ALEXANDRUII BIIIMarina Radulescu
IVANOV RIZA STEFANIAII AMPATRU MONICA
NEACSU TUDOR NICOLAEII AMPATRU MONICA
OLARU RAZVAN ALEXANDRUII AMPATRU MONICA
DUMITRU CLARAII BMMarina Radulescu
Dumitrelea AlexandruII CMAndrei Mirela
Racoceanu AndreiII CMAndrei Mirela
Dumitru Andrei-StefanIII AMState Luminita
Leca Maria-ClaraIII AMState Luminita
Mihordea AlexandraIII CMNegoita Irina
Mincu DianaIII CMNegoita Irina
Ionescu CorinaIII DMPrioteasa Cristina
Alexe Rares-IoanPregatitoare BMRadu Nicoleta
Cirjan David-PetruPregatitoare BMRadu Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs