Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Oancea Stefan RazvanI A100Marin Marcela
Ungureanu Theodora IonelaI A100Marin Marcela
Minea Andrei TeodosieI A99Marin Marcela
Iftinoiu AlexandruI A95Marin Marcela
Juganaru Ioana MariaI A94Marin Marcela
Batae Teodora Ana MariaI A90Marin Marcela
serban MariaI A90Marin Marcela
Serban MariaI A90Marin Marcela
Galateanu MariaI A85Marin Marcela
Turloiu Alexia Ana MariaI A82Marin Marcela
Busuioc Albert AndreiI A81Marin Marcela
Isofache Maria DenisaI A81Marin Marcela
Gongea Mateo AndreiI A76Marin Marcela
Costin Raisa ElenaI A72Marin Marcela
Sava IoanaI A72Marin Marcela
Oprea Alexandru IonutI A67Marin Marcela
Petra BogdanI A67Marin Marcela
Zamfir EdwardI A67Marin Marcela
Mincu Alexandru StefanI A66Marin Marcela
Asanache TeodorI A65Marin Marcela
Ene Alysa NoemiI A65Marin Marcela
Popa Elena AnastasiaI A60Marin Marcela
Leauta Daria StefaniaI AParticipantMarin Marcela
Cazacu Bogdan ManuelI AParticipantMarin Marcela
Bratulea MirunaI AParticipantMarin Marcela
Toader Eduard MarioI AParticipantMarin Marcela
Milica RobertI Step by step100Pruna Florentina
Barbu Daria I Step by step90Anton Florica
Rosca Larisa I Step by step90Pruna Florentina
Munteanu Gabriela Florina II A95Oprea Oana
Dirdiiac Maria Bianca II A90Oprea Oana
Margaritescu Ionica Alexa II A85Oprea Oana
Haraga Eduard Mihail II A80Oprea Oana
Radu Yna II B70Dirdiiac Mihaela
Nastase JasmyneII B67Dirdiiac Mihaela
Chiculescu StefanII B65Dirdiiac Mihaela
Tudorancea Daria II B65Dirdiiac Mihaela
Nicolae Bianca III A93Rosca Florica
Botezatu Maria III A87Rosca Florica
Alexe LarissaIII A85Rosca Florica
Salcianu Sebastian III A79Rosca Florica
Buita Andrei III A74Rosca Florica
Doni Nicolas III A69Rosca Florica
Barbu Sebastian III A65Rosca Florica
Benea Georgiana III A65Rosca Florica
Jecu Ioana III A65Rosca Florica
Stoica Sebastian III A63Rosca Florica
Fanica Andreea III AParticipantRosca Florica
Toma Andrei III AParticipantRosca Florica
BASARIM DENIS STEFANIII B90Tataranu Marian
SIMBOTIN ROBERT TEODORIII B85Tataranu Marian
BANU CODRUTIII B80Tataranu Marian
GHEORGHE DENISAIII B80Tataranu Marian
GRIGORE EMAIII B80Tataranu Marian
Andrei Maria III C100Rodica Dumbravescu
Andritoiu MayaIII C100Rodica Dumbravescu
Andronache NectariaIII C100Rodica Dumbravescu
Ciui ChristianIII C100Rodica Dumbravescu
Ionescu Lavinia III C100Rodica Dumbravescu
Mustatea Sara III C100Rodica Dumbravescu
Pislaru Alexandra III C100Rodica Dumbravescu
Spita GeorgianaIII C100Rodica Dumbravescu
Gherman DariaIII C96Rodica Dumbravescu
Alexe Andreea III C84Rodica Dumbravescu
Porumb Dragos III C80Rodica Dumbravescu
Untea Rebeca III C74Rodica Dumbravescu
Necula AndreiIII C70Rodica Dumbravescu
Cojocaru GiulioIII C67Rodica Dumbravescu
Mistretu SebastianIII CParticipantRodica Dumbravescu
Bercan MihailIII CParticipantRodica Dumbravescu
Barus Romina Florentina MihaelaIII E100Banulescu Marian Lucian
Costianu Robert ValentinIII E100Banulescu Marian Lucian
Ionitescu Mario DavidIII E100Banulescu Marian Lucian
Nae AndreeaIII E100Banulescu Marian Lucian
Neagu Adrian-DanielIII E100Banulescu Marian Lucian
Pascociu Lavinia GeorgianaIII E100Banulescu Marian Lucian
Preda Eduard AndreiIII E100Banulescu Marian Lucian
Tudose Andi MihailIII E100Banulescu Marian Lucian
Cocos Maria AlexiaIII E93Banulescu Marian Lucian
Rusca Delia DariaIII E81Banulescu Marian Lucian
Onel George CristianIII E75Banulescu Marian Lucian
Milos Elisa III E73Banulescu Marian Lucian
Pana Isabella StefaniaIII E70Banulescu Marian Lucian
Chiriac Eduard GabrielIII E61Banulescu Marian Lucian
Surdu Laurentiu IulianIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Surdu Laurentiu IulianIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Filipescu Ayleen RaisaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Carabelea Sebastian GabrielIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Toader Denisa AndradaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Buzoianu Florin Costin III EParticipantBanulescu Marian Lucian
Ciuca Stefania RoxanaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Echimescu Otilia Elena IV A92Scarlat Florica
Ciocirlan Andra Georgiana IV A89Scarlat Florica
Dascalu Cosmin Stefanut IV A81Scarlat Florica
Mihai Vlad ConstantinIV A78Scarlat Florica
Coman Filip Gabriel IV A74Scarlat Florica
Sava David IV A74Scarlat Florica
Voicu Teodora IV B82Scarlat Neculai
Butuc Alexandra Diana IV B81Scarlat Neculai
Dobrisor Maria Diana IV B80Scarlat Neculai
Bogdan Beatriz AngelinaIV B74Scarlat Neculai
URSACHESCU ALECSIA - CRISTINAIV C98Felicia Stoian
PREDA RARES - ANDREIIV C96Felicia Stoian
GRAMA BIANCA - MIHAELAIV C95Felicia Stoian
SIMION DARIO - FLORENTINIV C87Felicia Stoian
Caldararu AlexandruIV Step by step100Gherghe Adriana
Maimaduc Nicoleta IV Step by step99Gherghe Adriana
Gugoasa Claudia IV Step by step98Gherghe Adriana
Sirbu Denisa IV Step by step96Gherghe Adriana
Ganea Daria MihaelaIV Step by step95Adriana Gherghe
Dirdiiac Alex FlorinIV Step by step93Gherghe Adriana
Petrescu Marco IV Step by step90Gherghe Adriana
Hris Andreea IV Step by step88Gherghe Adriana
Iacob Mihai Leonard IV Step by step85Gherghe Adriana
Simion Lukas Ionut IV Step by step83Adriana Gherghe
Borcan Eduard CatalinPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Caldararu Mihail GabrielPregatitoare Ste100Ispas Doinita
Coman Mario IulianPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Serbu David CristianPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Petrea David AlexandruPregatitoare Ste92Ispas Doinita
Benea Veronica AnamariaPregatitoare Ste90Ispas Doinita
Dragomir Andra ElenaPregatitoare Ste90Ungureanu Daniela
Enache Daria EcaterinaPregatitoare Ste90Ispas Doinita

Inapoi la centrele de concurs