Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dirdiiac Maria BiancaI A97Oprea Oana
Ciui ChristianII C100Dumbravescu Rodica
Cojocaru GiuliaII C100Dumbravescu Rodica
Gherman DariaII C98Dumbravescu Rodica
Paslaru AlexandraII C98Dumbravescu Rodica
Untea RebeccaII C98Dumbravescu Rodica
Andronache NectariaII C95Dumbravescu Rodica
Andritoi MayaII C94Dumbravescu Rodica
Porumb DragosII C91Dumbravescu Rodica
Anca OnurII C86Dumbravescu Rodica
Spita GeorgianaII C85Dumbravescu Rodica
Alexe AndreeaII C84Dumbravescu Rodica
Ionescu LaviniaII C84Dumbravescu Rodica
Andrei MariaII C78Dumbravescu Rodica
Stancu AlexandraII C73Dumbravescu Rodica
Dumitru AlexII C70Dumbravescu Rodica
Mustatea SaraII C62Dumbravescu Rodica
BARUS ROMINA-FLORENTINA-MIHAELAII E100BANULESCU GEANINA
COCOS MARIA-ALEXIAII E100BANULESCU GEANINA
COSTIANU ROBERT-VALENTINII E100BANULESCU GEANINA
IONITESCU MARIO-DAVIDII E100BANULESCU GEANINA
MILOS ELISAII E100BANULESCU GEANINA
NAE ANDREEAII E100BANULESCU GEANINA
NEAGU ADRIAN-DANIELII E100BANULESCU MARIAN-LUCIAN
PADURARIU DIANA-GABRIELAII E100BANULESCU MARIAN-LUCIAN
PANA ISABELLA-STEFANIAII E100BANULESCU MARIAN-LUCIAN
PASCOCIU LAVINIA-GEORGIANAII E100BANULESCU MARIAN-LUCIAN
PREDA EDUARD-ANDREIII E100BANULESCU MARIAN-LUCIAN
TUDOSE ANDI-MIHAILII E100BANULESCU MARIAN-LUCIAN
ONEL GEORGE-CRISTIANII E83BANULESCU MARIAN-LUCIAN
CHIRIAC EDUARD-GABRIELII E73BANULESCU GEANINA
CIUCA STEFANIA-ROXANAII E73BANULESCU MARIAN-LUCIAN
RUSCA DELIA-DARIAII E70BANULESCU MARIAN-LUCIAN
CARABELEA SEBASTIAN-GABRIELII E63BANULESCU GEANINA
BUZOIANU FLORIN-COSTINII EParticipantBANULESCU GEANINA
SURDU LAURENTIU-IULIANII EParticipantBANULESCU GEANINA
PARAIPAN SARA-MARIAII EParticipantBANULESCU MARIAN-LUCIAN
Ciocarlan Andra GeorgianaIII A100Scarlat Florica
Coman Filip GabrielIII A100Scarlat Florica
Dascalu Cosmin StefanutIII A100Scarlat Florica
Echimescu Otilia ElenaIII A100Scarlat Florica
Harbuz Andra IulianaIII A100Scarlat Florica
Jantea Maria AlexandraIII A100Scarlat Florica
Mihai Vlad ConstantinIII A100Scarlat Florica
Pascu Teodora DariaIII A100Scarlat Florica
Spiridon TeodorIII A100Scarlat Florica
Cociobanu David CristianIII A98Scarlat Florica
rosioru Daria AndreeaIII A98Scarlat Florica
Sava DavidIII A98Scarlat Florica
Stoica Delia BrianaIII A98Scarlat Florica
Soaita IulianIII A82Scarlat Florica
Nehoianu Stefanut DanielIII A80Scarlat Florica
Albu BogdanIII B100Scarlat Neculai
Baboi DenisaIII B100Scarlat Neculai
Balan VictorIII B100Scarlat Neculai
Bereanda MihaiIII B100Scarlat Neculai
Bogdan AngelicaIII B100Scarlat Neculai
Butuc DianaIII B100Scarlat Neculai
Cindea RubenIII B100Scarlat Neculai
Dobrisor MariaIII B100Scarlat Neculai
Ilie BiancaIII B100Scarlat Neculai
Rapeanu AndreiIII B100Scarlat Neculai
Roscoiu MadalinaIII B100Scarlat Neculai
Stirbei MadalinaIII B100Scarlat Neculai
Tanase DenisaIII B100Scarlat Neculai
Tudorache AndreeaIII B100Scarlat Neculai
Ibanescu IulianIII B99Scarlat Neculai
Mircea DenisaIII B99Scarlat Neculai
Isofache CatalinaIII B95Scarlat Neculai
Preda Rares AndreiIII C100Stoian Felicia
Ursachescu Alecsia CristinaIII C100Stoian Felicia
Grama Bianca MihaelaIII C99Stoian Felicia
Albu David AndreiIII C98Stoian Felicia
Simion Dario FlorentinIII C86Stoian Felicia
Caldararu Alexandru IonutIII D100Raileanu Luminita
Ganea Daria MihaelaIII D100Raileanu Luminita
Gugoasa Iulia ClaudiaIII D100Raileanu Luminita
Iacob Leonard MihaiIII D100Gherghe Adriana
Matei GeorgianIII D100Gherghe Adriana
Simion Lukas IonutIII D92Gherghe Adriana
Maimaduc NicoletaIII D90Raileanu Luminita
Sarbu Maria DenisaIII D90Gherghe Adriana
Petrescu Mario AlexandruIII D85Raileanu Luminita
Hris Andreea GeorgianaIII D73Gherghe Adriana
Musat AndreiIII D70Gherghe Adriana
Dirdiiac Alex Florin III D63Raileanu Luminita
Bezea Alessia GeorgianaIV A100Hangan Marin
Anghel Diana AndreeaIV C100Turcu Geanina
Oprea Toedora AdrianaIV C100Turcu Geanina
Perju Raluca StefaniaIV C100Turcu Geanina
Simica Ana Maria AdrianaIV C100Turcu Geanina
Grigore Romina NicolaIV D100Ispas Doinita
Jalba Nelia StefaniaIV D100Ispas Doinita
Manolachi Andreea IoanaIV D100Ispas Doinita
Milica Bianca Andreea IV D100Ungureanu Daniela
Moise Elena MaraIV D100Ispas Doinita
Prodan Alexandra AuroraIV D100Ispas Doinita
Sontica Andrei IonutIV D100Ungureanu Daniela
Enache AndreiIV D95Ispas Doinita
Jalba Razvan GeorgeIV D92Ungureanu Daniela
Tomulescu Emilia AndreeaIV D92Ungureanu Daniela
Selaru David DanielIV D91Ungureanu Daniela
Grigore Florenta DenisaIV D90Ungureanu Daniela
Preda Cosmina EmiliaIV D90Ungureanu Daniela
Nicolae StefanIV D87Ispas Doinita

Inapoi la centrele de concurs