Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaCadru didactic
Ciui ChristianII CDumbravescu Rodica
Cojocaru GiuliaII CDumbravescu Rodica
BARUS ROMINA-FLORENTINA-MIHAELAII EBANULESCU GEANINA
COCOS MARIA-ALEXIAII EBANULESCU GEANINA
COSTIANU ROBERT-VALENTINII EBANULESCU GEANINA
IONITESCU MARIO-DAVIDII EBANULESCU GEANINA
MILOS ELISAII EBANULESCU GEANINA
NAE ANDREEAII EBANULESCU GEANINA
NEAGU ADRIAN-DANIELII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PADURARIU DIANA-GABRIELAII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PANA ISABELLA-STEFANIAII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PASCOCIU LAVINIA-GEORGIANAII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PREDA EDUARD-ANDREIII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN
TUDOSE ANDI-MIHAILII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN
Ciocarlan Andra GeorgianaIII AScarlat Florica
Coman Filip GabrielIII AScarlat Florica
Dascalu Cosmin StefanutIII AScarlat Florica
Echimescu Otilia ElenaIII AScarlat Florica
Harbuz Andra IulianaIII AScarlat Florica
Jantea Maria AlexandraIII AScarlat Florica
Mihai Vlad ConstantinIII AScarlat Florica
Pascu Teodora DariaIII AScarlat Florica
Spiridon TeodorIII AScarlat Florica
Albu BogdanIII BScarlat Neculai
Baboi DenisaIII BScarlat Neculai
Balan VictorIII BScarlat Neculai
Bereanda MihaiIII BScarlat Neculai
Bogdan AngelicaIII BScarlat Neculai
Butuc DianaIII BScarlat Neculai
Cindea RubenIII BScarlat Neculai
Dobrisor MariaIII BScarlat Neculai
Ilie BiancaIII BScarlat Neculai
Rapeanu AndreiIII BScarlat Neculai
Roscoiu MadalinaIII BScarlat Neculai
Stirbei MadalinaIII BScarlat Neculai
Tanase DenisaIII BScarlat Neculai
Tudorache AndreeaIII BScarlat Neculai
Preda Rares AndreiIII CStoian Felicia
Ursachescu Alecsia CristinaIII CStoian Felicia
Caldararu Alexandru IonutIII DRaileanu Luminita
Ganea Daria MihaelaIII DRaileanu Luminita
Gugoasa Iulia ClaudiaIII DRaileanu Luminita
Iacob Leonard MihaiIII DGherghe Adriana
Matei GeorgianIII DGherghe Adriana
Bezea Alessia GeorgianaIV AHangan Marin
Anghel Diana AndreeaIV CTurcu Geanina
Oprea Toedora AdrianaIV CTurcu Geanina
Perju Raluca StefaniaIV CTurcu Geanina
Simica Ana Maria AdrianaIV CTurcu Geanina
Grigore Romina NicolaIV DIspas Doinita
Jalba Nelia StefaniaIV DIspas Doinita
Manolachi Andreea IoanaIV DIspas Doinita
Milica Bianca Andreea IV DUngureanu Daniela
Moise Elena MaraIV DIspas Doinita
Prodan Alexandra AuroraIV DIspas Doinita
Sontica Andrei IonutIV DUngureanu Daniela

Inapoi la centrele de concurs