Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:smeeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Smeeni
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Chirita MihaiI A100Anton Badea Madalina
Dumitru DariusI A100Anton Badea Madalina
Gomoescu SebiI A100Anton Badea Madalina
Ifrim GeaninaI A100Anton Badea Madalina
Minea AlexandruI A100Anton Badea Madalina
Panait SebiI A100Anton Badea Madalina
Radu MatheoI A100Anton Badea Madalina
Rusen DanielaI A100Anton Badea Madalina
Serbanescu ClaudiaI A98Anton Badea Madalina
Mateescu BiancaI A96Anton Badea Madalina
Vlaicu NicoletaI A94Anton Badea Madalina
Mateescu AlisaI A92Anton Badea Madalina
Dumitru MarinaI AParticipantAnton Badea Madalina
Alexandru Maria GabrielaI B100Bodringa Geanina
Bucur IulianI B100Bodringa Geanina
Ghita CarlosI B100Bodringa Geanina
Radu CristinaI B100Bodringa Geanina
Radu DanielI B100Bodringa Geanina
Radu Mihai I B100Bodringa Geanina
Sandu CatalinI B100Bodringa Geanina
Sanie Elena RamonaI B100Bodringa Geanina
Stan Telita Ana MariaI B100Bodringa Geanina
Stanescu Maria DariaI B100Bodringa Geanina
Buzoianu AlexandraI B97Bodringa Geanina
Paun MirunaI B96Bodringa Geanina
Vasile GabrielI B95Bodringa Geanina
Neacsu GabrielaI B90Bodringa Geanina
Sava CristinaI B66Bodringa Geanina
Nicolae MihaitaI BParticipantBodringa Geanina
Barbu DariaII A100Moldoveanu Rodica
Ion CatalinII A100Moldoveanu Rodica
Tiganus DavidII A100Moldoveanu Rodica
Militaru ClaraII A95Moldoveanu Rodica
Comsa RalucaII A90Moldoveanu Rodica
Paun LaviniaII A90Moldoveanu Rodica
Jipa Mara BiancaIII A100Nistor Lara Carmen
Rusu SebiIII A100Nistor Lara Carmen
Tomescu Elena AdrianaIII A100Nistor Lara Carmen
Alexandru Dumitru CristianIII A95Nistor Lara Carmen
Serban AndreeaIII A85Nistor Lara Carmen
Fotea Denis IonutIII A84Nistor Lara Carmen
Anghel MariusIII A72Nistor Lara Carmen
Ivan Ana MariaIII A60Nistor Lara Carmen
Cristea Sandra MadalinaIV A85Andrei Jana
Andreescu MarioIV A75Andrei Jana
Teodorescu SebastianIV A75Andrei Jana
Petre Constantin GabrielIV AParticipantAndrei Jana
Iordache AntoniaPregatitoare A100Tarus Luminita
Moldoveanu TeodorPregatitoare A100Tarus Luminita
Toma CristinaPregatitoare A100Tarus Luminita
Velicu DianaPregatitoare A100Tarus Luminita
Anghel AndreeaPregatitoare A85Tarus Luminita
Iordache FlaviusPregatitoare A85Tarus Luminita
Petre DenisaPregatitoare A64Tarus Luminita
Alexandru Ana MariaPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Bucur DenisaPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Fotea DariusPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Fotea FlaviusPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Guzu GabrielPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Radu ValentinPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Sava AlicePregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Sava CristinaPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Sava Stefan Pregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Voinea IanisPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Durac CasandraPregatitoare B95Dragoiu Neacsa

Inapoi la centrele de concurs