Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:smeeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Smeeni
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Chirita MihaiI AEAnton Badea Madalina
Dumitru DariusI AEAnton Badea Madalina
Gomoescu SebiI AEAnton Badea Madalina
Ifrim GeaninaI AEAnton Badea Madalina
Minea AlexandruI AEAnton Badea Madalina
Panait SebiI AEAnton Badea Madalina
Radu MatheoI AEAnton Badea Madalina
Rusen DanielaI AEAnton Badea Madalina
Alexandru Maria GabrielaI BEBodringa Geanina
Bucur IulianI BEBodringa Geanina
Ghita CarlosI BEBodringa Geanina
Radu CristinaI BEBodringa Geanina
Radu DanielI BEBodringa Geanina
Radu Mihai I BEBodringa Geanina
Sandu CatalinI BEBodringa Geanina
Sanie Elena RamonaI BEBodringa Geanina
Stan Telita Ana MariaI BEBodringa Geanina
Stanescu Maria DariaI BEBodringa Geanina
Barbu DariaII AEMoldoveanu Rodica
Ion CatalinII AEMoldoveanu Rodica
Tiganus DavidII AEMoldoveanu Rodica
Jipa Mara BiancaIII AENistor Lara Carmen
Rusu SebiIII AENistor Lara Carmen
Tomescu Elena AdrianaIII AENistor Lara Carmen
Iordache AntoniaPregatitoare AETarus Luminita
Moldoveanu TeodorPregatitoare AETarus Luminita
Toma CristinaPregatitoare AETarus Luminita
Velicu DianaPregatitoare AETarus Luminita
Alexandru Ana MariaPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Bucur DenisaPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Fotea DariusPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Fotea FlaviusPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Guzu GabrielPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Radu ValentinPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Sava AlicePregatitoare BEDragoiu Neacsa
Sava CristinaPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Sava Stefan Pregatitoare BEDragoiu Neacsa
Voinea IanisPregatitoare BEDragoiu Neacsa
Serbanescu ClaudiaI AIAnton Badea Madalina
Buzoianu AlexandraI BIIBodringa Geanina
Mateescu BiancaI AIIAnton Badea Madalina
Paun MirunaI BIIBodringa Geanina
Vasile GabrielI BIIBodringa Geanina
Militaru ClaraII AIIMoldoveanu Rodica
Alexandru Dumitru CristianIII AIINistor Lara Carmen
Durac CasandraPregatitoare BIIDragoiu Neacsa
Vlaicu NicoletaI AIIIAnton Badea Madalina
Mateescu AlisaI AIIIAnton Badea Madalina
Neacsu GabrielaI BMBodringa Geanina
Comsa RalucaII AMMoldoveanu Rodica
Paun LaviniaII AMMoldoveanu Rodica

Inapoi la centrele de concurs