Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BIOLAN MATEII AENICOLETA CIOBANU
BIZDUNA RAZVANI AENICOLETA CIOBANU
CIRSTEA ERICI AENICOLETA CIOBANU
COSTREIE TUDORI AENICOLETA CIOBANU
DRAGNEA LUCAI AENICOLETA CIOBANU
GROSU TUDORI AENICOLETA CIOBANU
MIHALACHE ALECSIAI AENICOLETA CIOBANU
MOISE ANCAI AENICOLETA CIOBANU
OBAE ERICI AENICOLETA CIOBANU
POPESCU AYANAI AENICOLETA CIOBANU
RISTEA EMILIAI AENICOLETA CIOBANU
SAMOILA FILIPI AENICOLETA CIOBANU
SCARLAT ALEXIAI AENICOLETA CIOBANU
TANASIE VLADI AENICOLETA CIOBANU
LACHE DIANAII BETOMA ELVIRA
NEN IOANAII BETOMA ELVIRA
REGHINA TUDORII BETOMA ELVIRA
TALPALARIU MARAII BETOMA ELVIRA
TUDOR MARIAII BETOMA ELVIRA
IONESCU RARESII CEIVAN MIOARA IONELA
STOLNICU ALEXANDRAII CEIVAN MIOARA IONELA
Florea DeliaIII AEMirela Georgescu
Lazar CatincaIII AEMirela Georgescu
Popa AndreiIII AEMirela Georgescu
Tamasanu TudorIII AEMirela Geotgescu
Treanta DariaIII AEMirela Georgescu
Ilies SaraIII BETerecoasa Irina
Mironov Cezar LucaIII BETerecoasa Irina
Nica DenisaIII BETerecoasa Irina
ONOFREICIUC ANTONIAII BIITOMA ELVIRA
BURLAN IRINAII BIITOMA ELVIRA
CULA MARIAII BIITOMA ELVIRA
ENACHE LENAII BIITOMA ELVIRA
MAZILU ALBERTII BIITOMA ELVIRA
NEDELEA MELISSAII BIITOMA ELVIRA
RADU STEFANII BIITOMA ELVIRA
VISAN TUDORII BIITOMA ELVIRA
VARODIN MAIA II CIIIVAN MIOARA IONELA
Percea TudorIII AIIMirela Georgescu
Radu RalucaIII AIIMirela Georgescu
Dumitru Ioana AnastasiaIII BIITerecoasa Irina
Ispir FlaviaIII BIITerecoasa Irina
Paduraru ErikIII BIITerecoasa Irina
Stoian SofiaIII BIITerecoasa Irina
Teodorescu MateiIII BIITerecoasa Irina
BUNGARDIAN ANAII BIIITOMA ELVIRA
GAGIU SARAII BIIITOMA ELVIRA
LAZAR ANDREIII BIIITOMA ELVIRA
MUNTEANU RARESII BIIITOMA ELVIRA
PARASCHIV ILINCAII BIIITOMA ELVIRA
ZAMFIR MAYAII CIIIIVAN MIOARA IONELA
GAFIA MALINAI AMNICOLETA CIOBANU
ION SOFIAI AMNICOLETA CIOBANU
LAPADAT IOANAI AMNICOLETA CIOBANU
PANCU MARCI AMNICOLETA CIOBANU
CALINOVSCHI ELIZAII BMTOMA ELVIRA
Draghiescu CatincaIII AMMirela Geotgescu
Iancu BiancaIII AMMirela Geotgescu
Pancu TamaraIII AMMirela Georgescu
Pirvu SoniaIII AMMirela Geotgescu
Patica AlexandruIII BMTerecoasa Irina
Surdu DarisIII BMTerecoasa Irina

Inapoi la centrele de concurs