Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Miroslava
Scoala:Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Silion Leonard-RaulI A100POPA ELENA
Dimitriu David-AndreiI A85POPA ELENA
Stefanoaia GabrielI A85POPA ELENA
Chirila Maria-FiloteeaI A83POPA ELENA
Bursuc Darius-NeculaiI A65POPA ELENA
David-Cantoreanu Matei-StefanI A61POPA ELENA
Zaharia Alessia-ElenaI A61POPA ELENA
ADUMITROAEI LUCA ALBERT I B100SIRBULESCU MARCELA
CUTAR DAVID MIHAIL I B100SIRBULESCU MARCELA
DUMITRIU STEFAN DOMINIKI B100SIRBULESCU MARCELA
GORGOS LUIZA GEORGIANA VALENTINA I B100SIRBULESCU MARCELA
MINZATESCU IOANA VIOLETA I B100SIRBULESCU MARCELA
MURARASU ALEXANDRA IOANA I B100SIRBULESCU MARCELA
NEGRU INESS STEFANIA I B100SIRBULESCU MARCELA
OLARU IONUT I B100SIRBULESCU MARCELA
SPANU OCTAVIAN CONSTANTIN I B100SIRBULESCU MARCELA
FILIP MARIA ELISABETA I B97SIRBULESCU MARCELA
ESANU STEFANIA RAMONA I B95SIRBULESCU MARCELA
GHINDA PAULA I B90SIRBULESCU MARCELA
SINCU ADRIAN GABRIEL I B90SIRBULESCU MARCELA
NITA ALEXANDRU IOAN I B87SIRBULESCU MARCELA
MIHALACHE MIRUNA PAULA I B86SIRBULESCU MARCELA
ALEXA BEATRICE MIHAELA I B82SIRBULESCU MARCELA
GHET DAVID I B66SIRBULESCU MARCELA
PRISACARU IULIA I BParticipantSIRBULESCU MARCELA
Irimia MariaI C82ADAM MIHAELA
Adelina DascalasuI C71ADAM MIHAELA
Trofin AndreiI C70ADAM MIHAELA
Tanana AlexandraI C65ADAM MIHAELA
Bucsa Daria II A100SANDU MARINELA
Iacob Irene II A100SANDU MARINELA
Parfenie Ianis II A85SANDU MARINELA
Mazilu George II A80SANDU MARINELA
Rascanu Robert II A80SANDU MARINELA
Molocia Iulia II A75SANDU MARINELA
Boca David II C95BOCA ELENA
Radu Teodora II C95BOCA ELENA
Surubaru Sorin II C82BOCA ELENA
Hriscu Ionut II C80BOCA ELENA
Vechiu Rares II C65BOCA ELENA
Dodu Oana ArianaIII A100Harca Maria
Timofte Stefan III A100Harca Maria
Ipate Erika Maria III A98Harca Maria
Raclaru Constantin Iustin III A96Harca Maria
Frunza Malvina III A95Harca Maria
Buinceanu Andreea III A85Harca Maria
Murarasu Adrian III A70Harca Maria
Posisnicu Darius III A60Harca Maria
Miron Denis III AParticipantHarca Maria
Bulgarescu David IoanIII B100Pascu Anisoara
Atanasiu Ana DariaIII B98Pascu Anisoara
Apostol MariaIII B91Pascu Anisoara
Bitic Razvan ConstantinIII B86Pascu Anisoara
Radu Ana IrinaIII B85Pascu Anisoara
Ciuperca IoanaIII B81Pascu Anisoara
Spatar AnamariaIII B77Pascu Anisoara
Mata Iasmina GabrielaIII B73Pascu Anisoara
Cohman Fabritzia AndreeaIII BParticipantPascu Anisoara
Hutanu Alexandra III C85GURALIUC ALINA
Tanana Paul III C81GURALIUC ALINA
Panainte Razvan- Ionut III C72GURALIUC ALINA
CIURCA RADU-FABIANIII C71GURALIUC ALINA
Lupu Andrei CatalinIV B100Luncanu Ramona Elena
Donici Andrei EmilianIV B90Luncanu Ramona Elena
BORCA IONUT CASIANPregatitoare B100TRAISTARU ANA-MARIA
CASIAN RARES MATEIPregatitoare B100TRAISTARU ANA-MARIA
MOCANASU MARIAPregatitoare B100TRAISTARU ANA-MARIA
STEFANOAIA TEODORAPregatitoare B96TRAISTARU ANA-MARIA
ERNILA COSMIN ANDREIPregatitoare B95TRAISTARU ANA-MARIA
LUPU RARESPregatitoare B92TRAISTARU ANA-MARIA
PETROVICI SEBASTIAN ALEXANDRUPregatitoare B85TRAISTARU ANA-MARIA
ALEXA DENIS MIHAIPregatitoare B81TRAISTARU ANA-MARIA
URDEA RARESPregatitoare B80TRAISTARU ANA-MARIA
RESMERITA CLAUDIA LENUTAPregatitoare B73TRAISTARU ANA-MARIA
BUDA ALEXIA DIANA ELENAPregatitoare B72TRAISTARU ANA-MARIA
GANCEF IOANA ERIKAPregatitoare BParticipantTRAISTARU ANA-MARIA

Inapoi la centrele de concurs