Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
RADU ALINA IOANAII A100Zainea Elena
PANAIT EDUARD MARIUSII A95Zainea Elena
VASILOIU SILVIU FLORINII A95Zainea Elena
LAZAR CASIANII A93Zainea Elena
BARBU MARIA ALEXIAII A81Zainea Elena
TRIFU MARIO DANIELII A80Zainea Elena
PUIU TEODORA ANA MARIAII A79Zainea Elena
PUIU DENISAII A76Zainea Elena
DIMA ERIK HUGO NIKOLASII A75Zainea Elena
DRAGHICI COSMINII A74Zainea Elena
GOGU DIANAII A74Zainea Elena
MIHALACHE EDUARD SEBASTIANII A73Zainea Elena
CONDREA ALEXANDRA IOANAII A72Zainea Elena
SIRBU ALEXANDRU II A72Zainea Elena
DOROBANTU LORENA DELIAII A71Zainea Elena
Banu DenisaII B100Gavaneanu Aurelia
Onel BogdanII B100Gavaneanu Aurelia
Vergu Luca II B100Gavaneanu Aurelia
Cimpeanu Dimitrie II B98Gavaneanu Aurelia
Bucur RaresII B96Gavaneanu Aurelia
Lefter BogdanII B90Gavaneanu Aurelia
Valeanu MaraII B84Gavaneanu Aurelia
Duman NatalyII B80Gavaneanu Aurelia
Frinc PatrickII B80Gavaneanu Aurelia
Iancu DavidII B79Gavaneanu Aurelia
Comanescu Iarina II B77Gavaneanu Aurelia
Nistor Iris II B75Gavaneanu Aurelia
Pandele AlessiaII B75Gavaneanu Aurelia
Alexandrescu Ruxandra II B73Gavaneanu Aurelia
Tigara Andrei II B69Gavaneanu Aurelia
Anton NataliaII B68Gavaneanu Aurelia
Militaru ClaraII B68Gavaneanu Aurelia
Moise LaviniaII B61Gavaneanu Aurelia
Albu MihaiII BParticipantGavaneanu Aurelia
Dumitrache EmaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Manea DariaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Dragan NadiaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Lupu Mihai II BParticipantGavaneanu Aurelia
Pescaru Maria II BParticipantGavaneanu Aurelia
Mocanu Diana II BParticipantGavaneanu Aurelia
Mihaila DariaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Stanciu RaisaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Dragulin SabinaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Irimia EricII C100Anghel Valentina
Miu AlexandruII C100Anghel Valentina
Bucur TeodoraII C98Anghel Valentina
Patrinoiu AlexiaII C98Anghel Valentina
Cristea VladII C97Anghel Valentina
Harpalete CorneliuII C96Anghel Valentina
Patrinoiu DariaII C96Anghel Valentina
Chiru AlexandraII C95Anghel Valentina
Dorcu RaresII C95Anghel Valentina
Ifrim AlexandruII C95Anghel Valentina
Covaciu DanielII C92Anghel Valentina
Ranete MariaII C92Anghel Valentina
Buzoianu Ana MariaII C91Anghel Valentina
Marin Denisa Ana-MariaII C91Anghel Valentina
Grigoras StefanII C90Anghel Valentina
Ghimbasanu Maria II C85Anghel Valentina
Grozavu IoanaII C85Anghel Valentina
Manescu RaduII C82Anghel Valentina
Ichim CatincaII C78Anghel Valentina
Staicu BrianaII C75Anghel Valentina
Boanca RaisaII C74Anghel Valentina
Anghel AndreiII C73Anghel Valentina
Teodorescu DariaIII A98Ticea Daniela
Oprea Anca MariaIII A97Ticea Daniela
Chiriac Andreea Alexandra III A95Ticea Daniela
Fratila RaresIII A95Ticea Daniela
Neagu AndreiIII A95Ticea Daniela
Nechita StefaniaIII A95Ticea Daniela
Zabava Miruna IoanaIII A95Ticea Daniela
Moiseanu Dimitrie DariusIII A90Ticea Daniela
Solca Miruna Ana- MariaIII A90Ticea Daniela
Isac Razvan Nicolae III A87Ticea Daniela
Scintei BiancaIII A87Ticea Daniela
Stan AndreeaIII A86Ticea Daniela
Stemate Radu AlexandruIII A86Ticea Daniela
Sava Eduard III A85Ticea Daniela
Todirica LucasIII A84Ticea Daniela
Dinu Eduard CristianIII A80Ticea Daniela
Negraru Mara JasminaIII A80Ticea Daniela
Cristea Matei NicolasIII A72Ticea Daniela
Dobrescu David FlorianIII A70Ticea Daniela
Petre Stefan III A70Ticea Daniela
Stoian DavidIII A70Ticea Daniela
Vizitiu Adela MariaIII A70Ticea Daniela
Constantin Andrei CristianIII A68Ticea Daniela
Ilie Aida III A68Ticea Daniela
Onu LucaIII A65Ticea Daniela
Arsene AndreiIII A62Ticea Daniela
Visan David IustinIII A61Ticea Daniela
Dumitriu RazvanIII AParticipantTicea Daniela
Oprea AndreeaIII AParticipantTicea Daniela
Jipescu TheodoraIII AParticipantTicea Daniela
Dinu RiannaIII AParticipantTicea Daniela
Preda MariaIII AParticipantTicea Daniela
Alexandru SiviuIII B98Ilie Mariana Laura
Cernat AndreiIII B98Ilie Mariana Laura
Iordache DianaIII B95Ilie Mariana Laura
Stroe MihaelaIII B95Ilie Mariana Laura
Chirita NatalieIII B92Ilie Mariana Laura
Bobocel DariusIII B90Ilie Mariana Laura
Grigore AyanIII B85Ilie Mariana Laura
Badilita StefanIII B80Ilie Mariana Laura
Lefter RafaelIII B77Ilie Mariana Laura

Inapoi la centrele de concurs