Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dicianu Miruna-StefaniaI AEVisan Ileana
Niculescu AnaI AEVisan Ileana
Popescu Eric- AlexandruI AEVisan Ileana
Anghelescu IoanaII AEStanciu Manuela-Maria
Bajenaru MateiII AEStanciu Manuela-Maria
Bucur SerbanII AEStanciu Manuela-Maria
Gheorghe RaresII AEStanciu Manuela-Maria
Ioitescu EricII AEStanciu Manuela-Maria
Maria AlbertII AEStanciu Manuela-Maria
Paunescu AntonioII AEStanciu Manuela-Maria
Ungureanu LarisaII AEStanciu Manuela-Maria
Apostol PetruII CEStan Iuliana
Bratila LucaII CEStan Iuliana
Comanescu MaiaII CEStan Iuliana
Pienaru BiancaII CEStan Iuliana
Plapamaru AlexandruII CEStan Iuliana
Porumboiu RobertaII CEStan Iuliana
Ureche EduardII CEStan Iuliana
Voica MateiII CEStan Iuliana
MANOLACHE IANNISIII AEZAINEA ELENA
Radu Alina IoanaIII AEZAINEA ELENA
Banu DenisaIII BEGavaneanu Aurelia
Pandele AlessiaIII BEGavaneanu Aurelia
Bucur TeodoraIII CEAnghel Valentina
Miu AlexandruIII CEAnghel Valentina
Patrinoiu AlexiaIII CEAnghel Valentina
Cernat AndreiIV BEIlie Mariana Laura
MIHAI ADRIANIV CETOADER ROXANA
NISTOR FLORENTINAIV CETOADER ROXANA
URSACHESCU MATEI GABRIELIV CETOADER ROXANA
Gheorghita VladII CIStan Iuliana
Paun PetruI AIVisan Ileana
Soaita Delia-CristinaI AIVisan Ileana
Girjobu IoanaII AIStanciu Manuela-Maria
Voicu TeodoraII AIStanciu Manuela-Maria
Harpalete CorneliuIII CIAnghel Valentina
Irimia EricIII CIAnghel Valentina
Patrinoiu DariaIII CIAnghel Valentina
Chiriac AndreeaIV AITicea Daniela
Maria AnastasiaII AIIStanciu Manuela-Maria
Negraru MaraIV AIITicea Daniela
NECULA ALEXANDRU MARIOIV CIITOADER ROXANA
Cristea VladIII CIIAnghel Valentina
Badai Alexandru-StefanI AIIVisan Ileana
Coman AndraII AIIStanciu Manuela-Maria
Dinu NataliaII AIIStanciu Manuela-Maria
Gheorghe CarlaII AIIStanciu Manuela-Maria
Plesea SoniaII AIIStanciu Manuela-Maria
Popescu SandraII AIIStanciu Manuela-Maria
Seicaru MariaII AIIStanciu Manuela-Maria
Vasile KarinaII AIIStanciu Manuela-Maria
VASILOIU SILVIU FLORINIII AIIZAINEA ELENA
Anghel AndreiIII CIIAnghel Valentina
Ionescu DariaIV AIITicea Daniela
Nechita StefaniaIV AIITicea Daniela
Oprea AncaIV AIITicea Daniela
Stroe MihaelaIV BIIIlie Mariana Laura
STEFAN VLADIMIRIV CIITOADER ROXANA
Radu MayaII AIIIStanciu Manuela-Maria
Moisescu MihaiII CIIIStan Iuliana
Tabirca BeatriceII CIIIStan Iuliana
Vergu LucaIII BIIIGavaneanu Aurelia
Gavrila EduardII AIIIStanciu Manuela-Maria
Moraru Alexandra-MariaI AIIIVisan Ileana
Iordache DianaIV BIIIIlie Mariana Laura
Grozavu Maria-TeodoraI AIIIVisan Ileana
Bucur RaresIII BIIIGavaneanu Aurelia
Ranete AlexandraIII CIIIAnghel Valentina
Anghel Anastasia-GabrielaI AMVisan Ileana
Mihai AndreeaI AMVisan Ileana
Niculita Anisia-MariaI AMVisan Ileana
Chiriac DariaII AMStanciu Manuela-Maria
Cimpeanu BogdanII AMStanciu Manuela-Maria
Ranete IoanaII AMStanciu Manuela-Maria
Coman DariaII CMStan Iuliana
Grigore BogdanII CMStan Iuliana
Raducanu Ana MariaII CMStan Iuliana
Radulescu IrinaII CMStan Iuliana
Vizitiu GabrielII CMStan Iuliana
Zamfir AlexiaII CMStan Iuliana
Onel Bogdan III BMGavaneanu Aurelia
Ghimbasanu MariaIII CMAnghel Valentina

Inapoi la centrele de concurs