Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Munteanu IonutI B100Maxim Veronica
Costin LucaI B95Maxim Veronica
Eftinca IoanaI B90Maxim Veronica
Erdes DavidI B90Maxim Veronica
Petrut EcaterinaI B90Maxim Veronica
Verdes AnaI B90Maxim Veronica
Enache RaresI B85Maxim Veronica
Paraschiv MihneaI B85Maxim Veronica
Popovici EleiseiI B85Maxim Veronica
Bucataru MattiaI B80Maxim Veronica
Goriac IustinI B80Maxim Veronica
Rusu EduardI B80Maxim Veronica
Ralea DenisI B70Maxim Veronica
Munteanu AdelinaIII A93Mirauti Mariana
Toma OctavianIII A68Mirauti Mariana
Suiu Taralunga AlexandruIII C95Stefan Loredana
Grigorescu DariaIII C88Stefan Loredana
Sandu Bobu SebastianIII C87Stefan Loredana
Herman AnastasiaIII C81Stefan Loredana
Bugalete CodrinIII C76Stefan Loredana
Rusu Ana MariaIII C75Stefan Loredana
Vieru BogdanIII C67Stefan Loredana
Luca BiancaIII C65Stefan Loredana
Andronic MirunaIII CParticipantStefan Loredana
Raileanu DenisIII CParticipantStefan Loredana
Olenici AnisiaIII CParticipantStefan Loredana
Raus AlesiaIII CParticipantStefan Loredana
Serban StefanIII CParticipantStefan Loredana
Leonte LucianIII CParticipantStefan Loredana
Gal MarianIII CParticipantStefan Loredana
Olenici IustinIII CParticipantStefan Loredana
Caliman EvaPregatitoare A84Paula Braescu
Ivan AlesiaPregatitoare A84Paula Braescu
Matei EvaPregatitoare A84Paula Braescu
Mihaila YannisPregatitoare A84Paula Braescu
Bacauanu AlexiaPregatitoare A79Paula Braescu
Dirlea AnastasiaPregatitoare A79Paula Braescu
Florea Buzatu SofiaPregatitoare A79Paula Braescu
Mocanu IustinPregatitoare A79Paula Braescu
Petrisor SofiaPregatitoare A79Paula Braescu
Agape AryanPregatitoare A74Paula Braescu
Barceanu LucaPregatitoare A74Paula Braescu
Calugarita RobertPregatitoare A74Paula Braescu
Maftei DeliaPregatitoare A74Paula Braescu
Molocea Horghidan DavidPregatitoare A74Paula Braescu
Neamtu DavidPregatitoare A74Paula Braescu
Amarii RaresPregatitoare A72Paula Braescu
Bostan RaresPregatitoare A69Paula Braescu
Prundeanu MayaPregatitoare A69Paula Braescu
Stefanescu Vlad Pregatitoare A69Paula Braescu
Butnaru BrianaPregatitoare A67Paula Braescu
Gafencu IustinPregatitoare A65Paula Braescu
Vartolomei IoanaPregatitoare A64Paula Braescu
Aconstantinesei LucaPregatitoare AParticipantPaula Braescu
Doroftei GeorgePregatitoare AParticipantPaula Braescu
Roznovat AlexandruPregatitoare AParticipantPaula Braescu
Tiba MartinaPregatitoare AParticipantPaula Braescu

Inapoi la centrele de concurs