Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Muntianu Adelina ValentinaII BParticipantFinaru Florin
Darabana Roxana ElenaII BParticipantFinaru Florin
Ciobotaru Iustin GabrielII BParticipantFinaru Florin
Casarano Adele CarlaII BParticipantFinaru Florin
Herman AnastasiaII C98Stefan Loredana
Grigorescu DariaII C93Stefan Loredana
Luca Bianca- ElenaII C93Stefan Loredana
Vieru BogdanII C93Stefan Loredana
Sandu Bobu SebastianII C83Stefan Loredana
Andronic Miruna-VasilicaII C81Stefan Loredana
Serban Stefan AlexandruII C81Stefan Loredana
Anton Rares ConstantinII C78Stefan Loredana
Olenici IustinII C77Stefan Loredana
Raileanu Denis-GeorgeII C77Stefan Loredana
Bugalete CodrinII C76Stefan Loredana
Suiu-Taralunga AlexandruII C73Stefan Loredana
Gal Vasile-MarianII C71Stefan Loredana
Scurtu MagdalenaII C70Stefan Loredana
Zelinca Maria-IlincaII C63Stefan Loredana
Rusu Ana-MariaII C62Stefan Loredana
Ganea LucaII CParticipantStefan Loredana
Raus Alesia-AnyII CParticipantStefan Loredana
Leonte LucianII CParticipantStefan Loredana
Olenici AnisiaII CParticipantStefan Loredana
Bitca MateiII CParticipantStefan Loredana
Mahaleanu StefanoII CParticipantStefan Loredana
Avadani MariaII CParticipantStefan Loredana
Luntraru EduardII CParticipantStefan Loredana
Juncu Ana-MariaII CParticipantStefan Loredana
Merisescu MateiII CParticipantStefan Loredana
Ciortescu MariaPregatitoare B100Maxim Veronica
Eftinca Ioana ParaschevaPregatitoare B100Maxim Veronica
Erdes DavidPregatitoare B100Maxim Veronica
Goriac IustinPregatitoare B100Maxim Veronica
Manole Robert CristianPregatitoare B100Maxim Veronica
Muntianu Eduard IonutPregatitoare B100Maxim Veronica
Paraschiv Mihnea AlexandruPregatitoare B100Maxim Veronica
Petrut Ecaterina MariaPregatitoare B100Maxim Veronica
Popovici EliseiPregatitoare B100Maxim Veronica
Ralea Denis AndreiPregatitoare B100Maxim Veronica
Ciobotariu StefaniaPregatitoare B97Maxim Veronica
Bucataru MattiaPregatitoare B95Maxim Veronica
Costin Luca ChristianPregatitoare B95Maxim Veronica
Enache Rares GabrielPregatitoare B95Maxim Veronica
Epure Fabian StefanPregatitoare B95Maxim Veronica
Verdes Ana MariaPregatitoare B95Maxim Veronica
Asofiei Matei PaulPregatitoare B92Maxim Veronica
Ciobanu Maria AlesiaPregatitoare B92Maxim Veronica
Rusu Andrei EduardPregatitoare B92Maxim Veronica
Vieru Alessia GeorgianaPregatitoare B88Maxim Veronica
Groza Alexandru GabrielPregatitoare B87Maxim Veronica
Axiniei Robert EmanuelPregatitoare B65Maxim Veronica
Damir DariusPregatitoare C100Rusu Mihaela
Gradinaru MarioPregatitoare C100Rusu Mihaela
Olteanu BogdanPregatitoare C100Rusu Mihaela
Parfene TheodoraPregatitoare C100Rusu Mihaela
Sava PatriciaPregatitoare C100Rusu Mihaela
Scutelnicu BiancaPregatitoare C100Rusu Mihaela
Sabadac PaulaPregatitoare C97Rusu Mihaela
Sandu AdelinaPregatitoare C87Rusu Mihaela
Damean MateiPregatitoare C85Rusu Mihaela
Rusu DanielaPregatitoare C84Rusu Mihaela
Stanici MayaPregatitoare C82Rusu Mihaela
Vieriu MirunaPregatitoare C81Rusu Mihaela
Hustiuc DariusPregatitoare C77Rusu Mihaela
Netca ErikaPregatitoare C74Rusu Mihaela
Morcov AlexandraPregatitoare C68Rusu Mihaela
Pardos SabrinaPregatitoare C65Rusu Mihaela
Aristotel MayaPregatitoare C60Rusu Mihaela
Viziteu AlinaPregatitoare CParticipantRusu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs