Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Moreni
Scoala:Gimnaziala Nr.4
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CRAIU OVIDIUI B100PAHOME Daniela
NASTASE TEODORAI B100PAHOME Daniela
NEAGU ANDREEAI B90PAHOME Daniela
CIONTOS DAVIDI B85PAHOME Daniela
VREMAROIU ANAMARIA IOANAI B85PAHOME Daniela
BITICA SAMIRAI B80PAHOME Daniela
RADULESCU STEFANI B80PAHOME Daniela
DEDU MARIA-ANESTASIAI B75PAHOME Daniela
CRACIUN EVELINAII B100PAHOME Daniela
ILASCU SERGIUII B100PAHOME Daniela
MIHALEA MATEIII B100PAHOME Daniela
MUSAT TEODORAII B100PAHOME Daniela
STEFAN VLADII B100PAHOME Daniela
STEFANESCU ALEXANDRUII B95PAHOME Daniela
ENACHE MATTEOII B90PAHOME Daniela
BUTARUS MARIAII B80PAHOME Daniela
NOAPTES RADUII B80PAHOME Daniela
TROACA IANISIII B95MIRCESCU ANGELICA
BRATU FLAVIAIII B94MIRCESCU ANGELICA
AHODEGNON JORDANIII B90MIRCESCU ANGELICA
NASTASE DELIAIII B90MIRCESCU ANGELICA
PUSCOIU ALEXIAIII B90MIRCESCU ANGELICA
DRAGOMIR DIANAIII B83MIRCESCU ANGELICA
DUMITRESCU DENISIII B80.5MIRCESCU ANGELICA
MARIN DANIELAIII B80MIRCESCU ANGELICA
DIACONU STEFANIAIII B70MIRCESCU ANGELICA
SUVAC ADELINAIII B61MIRCESCU ANGELICA
IVAN CRISTIANAIII BParticipantMIRCESCU ANGELICA
PAUN TOBIASIII BParticipantMIRCESCU ANGELICA
CISMARU MIRCEAIV A100PAHOME Daniela
DOBRE ALEXANDRAIV A100PAHOME Daniela
LUCA ANA MARIAIV A97PAHOME Daniela
PETRESCU AMIRAIV A88PAHOME Daniela
MARIN ADRIANAIV A87PAHOME Daniela
CARAVENCEA ELIANAIV A85PAHOME Daniela
OGREZEANU RUXANDRAIV A84PAHOME Daniela
BICA BOGDANIV A70PAHOME Daniela
Ciurea LucaPregatitoare A100Badeanu Laura
Craciun NaomiPregatitoare A100Badeanu Laura
Dinca AuroraPregatitoare A100Badeanu Laura
Dragomir MadeeaPregatitoare A100Badeanu Laura
Dumitrescu DenisaPregatitoare A100Badeanu Laura
Dunca VladPregatitoare A100Badeanu Laura
Durlea StefaniaPregatitoare A100Badeanu Laura
Grigore BogdanPregatitoare A100Badeanu Laura
Grozea AlexandraPregatitoare A100Badeanu Laura
Hera AnelisPregatitoare A100Badeanu Laura
Pascu AlesiaPregatitoare A100Badeanu Laura
Radu MariaPregatitoare A100Badeanu Laura
Radulescu MihaelaPregatitoare A100Badeanu Laura
Serban LucasPregatitoare A100Badeanu Laura
Voicu IoanaPregatitoare A100Badeanu Laura
Bucur CristianPregatitoare A95Badeanu Laura
Nita RubenPregatitoare A95Badeanu Laura
Stoian ArianaPregatitoare A95Badeanu Laura
Spinu AndraPregatitoare A94Badeanu Laura
Badea AlinaPregatitoare A91.25Badeanu Laura
Brezeanu DavidPregatitoare A90Badeanu Laura
Scarlat AlessiaPregatitoare A89Badeanu Laura
Tataru AndreiPregatitoare A78.75Badeanu Laura
Miculeasa MayaPregatitoare A69.5Badeanu Laura
Trif NayaraPregatitoare AParticipantBadeanu Laura
VASILE IUSTINA GABRIELAPregatitoare B100PAHOME Daniela
BADEA ANTONIA MARIAPregatitoare B95PAHOME Daniela
DUMITRACHE Enya TeodoraPregatitoare B95PAHOME Daniela
RADU DAVID MARIANPregatitoare B95PAHOME Daniela

Inapoi la centrele de concurs