Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 11
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Enea AndreiII E100Cojocariu Greta
Iftime MarioII E100Cojocariu Greta
Calugareanu DenisII E90Cojocariu Greta
Iablonschi MihneaII E90Cojocariu Greta
Ilas IuliaII E90Cojocariu Greta
Madonici DragosII E90Cojocariu Greta
Pascariu AndreiII E85Cojocariu Greta
Asofroniei MateiII E80Cojocariu Greta
Ciubotariu YanisII E80Cojocariu Greta
Ananiesei EmanuelaIII A100Munteanu Monica
Balan Amelia- AlexandraIII A100Munteanu Monica
Benta MariaIII A100Munteanu Monica
Cuti Teodora IsabelaIII A100Munteanu Monica
Ungureanu Maria- BiancaIII A100Munteanu Monica
Florea TeodorIII A85Munteanu Monica
Paraschiv IonutIII A80Munteanu Monica
Amaritei IulianaIII A70Munteanu Monica
Cornia AmaliaIII A70Munteanu Monica
Petraru StefanIII A70Munteanu Monica
DUMITRIU LUCAIII D100GINDU ZVETLANA
TARNICERIU RARESIII D100GINDU ZVETLANA
TEPELUS MIRELAIII D100GINDU ZVETLANA
VERESTIUC MARIAIII D100GINDU ZVETLANA
ZAHARIA ALEXANDRAIII D100GINDU ZVETLANA
ALUPEI DARIUSIII D96GINDU ZVETLANA
STRUGARIU DENISIII D96GINDU ZVETLANA
PUSCASU HORIAIII D95GINDU ZVETLANA
DANILA ALEXA ANDREEAIII D94GINDU ZVETLANA
ROTARIU ANDREEAIII D94GINDU ZVETLANA
BULDUM ANA MARIAIII D90GINDU ZVETLANA
CONSTANTIN DANIELAIII D90GINDU ZVETLANA
FORTOES DARIAIII D90GINDU ZVETLANA
IGNAT CATALINIII D90GINDU ZVETLANA
JULEI EDUARDIII D90GINDU ZVETLANA
PINGHIREAC NICOLEIII D90GINDU ZVETLANA
TATARCIUC TEODORIII D90GINDU ZVETLANA
UTA ANASTASIAIII D90GINDU ZVETLANA
ALEXA ANDRADAIII D80GINDU ZVETLANA
CHITEALA MIRUNAIII D70GINDU ZVETLANA
Babii Alexia-CristianaIV A100Radutac Doina
Onofrei MihneaIV A100Radutac Doina
Ciorsac Nadine- GabrielaIV A98Radutac Doina
Bojescu MirunaIV A97Radutac Doina
Panaite EduardIV A92Radutac Doina
Apetroaie CostinIV A90Radutac Doina
Neamtu AlesiaIV A90Radutac Doina
Timofte DavidIV A86Radutac Doina
Aioanei MadalinaIV A80Radutac Doina
Stefanescu AlexandruIV A78Radutac Doina
Balic EtienIV A70Radutac Doina
Agavriloaei MartaIV B100Palade Corina
Apostol AndraIV B100Palade Corina
Macovei Alexandru MihaiIV B100Palade Corina
Obada TeodoraIV B100Palade Corina
Puscasu Marian CristianIV B100Palade Corina
Talpalariu AvyIV B100Palade Corina
Toader Catalin RobertIV B100Palade Corina
DRETCANU ANDREIIV D100Brehuescu Mirela
HRENCIUC ANDREIIV D100Brehuescu Mirela
Preda AlexandruIV D100Brehuescu Mirela
Rosu EduardIV D100Brehuescu Mirela
Preda AndreiIV D96Brehuescu Mirela
Roman CristianIV D94Brehuescu Mirela
ROTARU ELENAIV D84Brehuescu Mirela
ALISTARI ROXANAIV D83Brehuescu Mirela
CORNESCHI VLADIV D83Brehuescu Mirela
Ilies MaiaIV D83Brehuescu Mirela
BURSUC CEZARAIV D79Brehuescu Mirela
PRAJINARIU GIULIAIV D77Brehuescu Mirela
APARASCHIVEI SERBANIV D74Brehuescu Mirela

Inapoi la centrele de concurs