Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Campina
Scoala:Scoala Gimnaziala Centrala
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ION VICTORI C100NECULA MARIETA
OANCEA ROBERTI C100NECULA MARIETA
POPA ANTONIA ISABELAI C100NECULA MARIETA
BADILA IUSTINA ISABELAI C98NECULA MARIETA
NEACSU DARIA ADRIANAI C98NECULA MARIETA
TALEANU EDUARD STEFANI C90NECULA MARIETA
DUMITRESCU ROBERT STEFANI C70NECULA MARIETA
DINU CARLA BIANCAI C63NECULA MARIETA
DONE RARES STEFANI C60NECULA MARIETA
MIHAI GEORGE DAMIANI CParticipantNECULA MARIETA
STOIAN ANA MARIAI CParticipantNECULA MARIETA
CRACIUN MATIAS MIHAII CParticipantNECULA MARIETA
IOANA LUCA ANDREII CParticipantNECULA MARIETA
OANCEA NAOMII CParticipantNECULA MARIETA
COMAN MARIO GABRIELI CParticipantNECULA MARIETA
MARGARITOIU THEODOR GABRIELI CParticipantNECULA MARIETA
NITA MARIO CRISTIANI CParticipantNECULA MARIETA
POPIA IOANA ALEXANDRAI CParticipantNECULA MARIETA
BANU RADU MIHAILI CParticipantNECULA MARIETA
BILGA ANTONIA I CParticipantNECULA MARIETA
BILGA STEFANI CParticipantNECULA MARIETA
BOGHICI CALINI CParticipantNECULA MARIETA
UNGUREANU ECATERINA IOANAI CParticipantNECULA MARIETA
Banu George-CatalinII B100DINU DANIELA-SIMONA
Marghiolescu Denisa-AlexandraII B100DINU DANIELA-SIMONA
Radu Teodor-GabrielII B100DINU DANIELA-SIMONA
rindasu Andreea -TeodoraII B100DINU DANIELA-SIMONA
rindasu Andreea -TeodoraII B100DINU DANIELA-SIMONA
Mihalache FabioII B95DINU DANIELA-SIMONA
Milu Filip-ConstantinII B95DINU DANIELA-SIMONA
Stanescu David-GabrielII B95DINU DANIELA-SIMONA
Neagu Rares-GabrielII B85DINU DANIELA-SIMONA
Dragoste Julia -AlexandraII B80DINU DANIELA-SIMONA
Craciun LucaII B70DINU DANIELA-SIMONA
Mares Vlad-MihailII B65DINU DANIELA-SIMONA
Manaila Andrei-EduardII B60DINU DANIELA-SIMONA
Manaila Andrei-EduardII B60DINU DANIELA-SIMONA
Munteanu FlorinII BParticipantDINU DANIELA-SIMONA
Gilca Lisa-GabrielaII BParticipantDINU DANIELA-SIMONA
Stan Mihail-AlexandruII BParticipantDINU DANIELA-SIMONA
Tudose Alexandru-GabrielII BParticipantDINU DANIELA-SIMONA
Dobra MihaelaIII A100Traistaru Mihaela Monica
Serban CalinIII A89Traistaru Mihaela Monica
Cucu Teodora III A88Traistaru Mihaela Monica
Mihalache TeodorIII A84Traistaru Mihaela Monica
Rosu BiancaIII A84Traistaru Mihaela Monica
Bunescu Andreea III A83Traistaru Mihaela Monica
Burlacu Daria III A83Traistaru Mihaela Monica
Stanean AndreaIII A82Traistaru Mihaela Monica
Stoica Alfonso III A82Traistaru Mihaela Monica
Visan MarioIII A82Traistaru Mihaela Monica
Buzoianu Adelina III A72Traistaru Mihaela Monica
Barbuceanu Mihai III A71Traistaru Mihaela Monica
Ionita Sara III A70Traistaru Mihaela Monica
Vasile Iarina III A63Traistaru Mihaela Monica
Dumitrache DavidIII C100Velcea Elena
Paun AlessiaIII C93Velcea Elena
Serban AlexiaIII C91Velcea Elena
Crijanovschi IoanaIII C90Velcea Elena
Moldoveanu PaulaIII C80Velcea Elena
Alexe StefanPregatitoare B100Iordache Laura
Dumitru AndreiPregatitoare B100Iordache Laura
Ene AntoniaPregatitoare B100Iordache Laura
Iancu MedeeaPregatitoare B100Iordache Laura
Ivan CarinaPregatitoare B100Iordache Laura
Nitu IngridPregatitoare B100Iordache Laura
Nitulescu MihneaPregatitoare B100Iordache Laura
Gherghiceanu MalinaPregatitoare B99Iordache Laura
Arion VictorPregatitoare B96Iordache Laura
Mitrusciak DavidPregatitoare B96Iordache Laura
Milu CristianPregatitoare B95Iordache Laura
Rosca AndreiPregatitoare B95Iordache Laura
Maholea TeodoraPregatitoare B94Iordache Laura
Dragomir AntoniaPregatitoare B93Iordache Laura
Burciu AndreiPregatitoare B87Iordache Laura
Man DariusPregatitoare B85Iordache Laura
Chelaru RaulPregatitoare B82Iordache Laura
Buzoianu DeliaPregatitoare B81Iordache Laura
Stamate AlessiaPregatitoare B80Iordache Laura
Brezeanu DavidPregatitoare B78Iordache Laura
Alexandru IoanaPregatitoare B64Iordache Laura
Lefter RaduPregatitoare BParticipantIordache Laura
Baks EliannePregatitoare BParticipantIordache Laura

Inapoi la centrele de concurs