Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Drumes
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BURAT ALEXANDRAI A100ZAHARIA MARIANA
GIRLESCU BOGDANI A100ZAHARIA MARIANA
MIREA IUSTINI A100ZAHARIA MARIANA
MOSTENESCU MADALINAI A100ZAHARIA MARIANA
NITA MIHAILI A100ZAHARIA MARIANA
PATRU DAVIDI A100ZAHARIA MARIANA
SANDU GIORGIAI A100ZAHARIA MARIANA
SANDULESCU MIRUNAI A100ZAHARIA MARIANA
TORA RAZVANI A100ZAHARIA MARIANA
TRACHE IOANAI A100ZAHARIA MARIANA
FECHETE CRISTIANI A95ZAHARIA MARIANA
GIDU OCTAVIAN GEORGEI A90ZAHARIA MARIANA
TANASIE CATALINAI A90ZAHARIA MARIANA
Cepareanu BiancaI B100Circeanu Elena
Ciontu ArianaI B100Circeanu Elena
Ciontu MelissaI B100Circeanu Elena
Motatu Diana MariaI B100Circeanu Elena
Preda NataliaI B100Circeanu Elena
Stanculetu Maria CristinaI B100Circeanu Elena
Juravle JacquelineI B98Circeanu Elena
Nitu Andrei ManuelI B98Circeanu Elena
Costache DariusI B93Circeanu Elena
Dina DenisaI B93Circeanu Elena
Botofei AncutaI B92Circeanu Elena
PETRE ADELINA MIHAELAII A99STANCULETU JANINA
PETRICA ANDREI PAULII A95STANCULETU JANINA
SERBAN CARLA NICOLETAII A95STANCULETU JANINA
MIHALACHE DELIA GABRIELAII A93STANCULETU JANINA
MUNTEANU ANDREI LUCAII A90STANCULETU JANINA
JIRCA-MORGUN SEBASTIAN GABRIELII B100NICOLAE MARIANA
UNGUREANU CRISTIAN VALENTINII B100NICOLAE MARIANA
FALUTA ROXANA ELENAII B99NICOLAE MARIANA
SARSAN PATRIZIA ANDREEAII B95NICOLAE MARIANA
CIRSTEA DENISA ILIANAII B90NICOLAE MARIANA
RUSU ROBERTOII B90NICOLAE MARIANA
STOICA TATIANA ALEXANDRAII B85NICOLAE MARIANA
CALUIANU TUDOR CONSTANTINII B84NICOLAE MARIANA
STEFAN CRISTIAN MARIANII B80NICOLAE MARIANA
Nicolae AndreiIII B96Costache Mirela
ILIE ALESSIA MARIAIV A100MIHAESCU FLORENTINA
BADANOIU ANDREEA ELENAIV A98MIHAESCU FLORENTINA
STOICA BIANCA GABRIELAIV A98MIHAESCU FLORENTINA
PATRASCU ALEXIA MARINAIV A95MIHAESCU FLORENTINA
RADU CRISTIAN STEFANIV A93MIHAESCU FLORENTINA
GIRLESCU NATALIA ALEXANDRAIV A90MIHAESCU FLORENTINA
NEACSIU MAIA MARIA ALEXANDRAIV A90MIHAESCU FLORENTINA
POPA MARTINA YASMINIV A90MIHAESCU FLORENTINA
Bunget David IonutPregatitoare A100Pirva Nicoleta Camelia
Leonte Natalia MariaPregatitoare A100Pirva Nicoleta Camelia
Postolache Ion VladPregatitoare A100Pirva Nicoleta Camelia
Stana Bogdan AndreiPregatitoare A100Pirva Nicoleta Camelia
Gherghina Diana MihaelaPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Udrea Eduard StefanPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Badea Alexandra ElenaPregatitoare A95Pirva Nicoleta Camelia
Badea Andreea RebecaPregatitoare A95Pirva Nicoleta Camelia
Cearapin Adrian GabrielPregatitoare A95Pirva Nicoleta Camelia
Tugui Alessia GabrielaPregatitoare A95Pirva Nicoleta Camelia
Balcescu Gabriela AntoniaPregatitoare A94Pirva Nicoleta Camelia
Graure Maria AlexandraPregatitoare A90Pirva Nicoleta Camelia
Ilie Daria StefaniaPregatitoare A90Pirva Nicoleta Camelia

Inapoi la centrele de concurs